Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 100
2 Тар'єй Бьо 92
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 91
4 Матвій Єлисеєв 82
5 Сімон Дестьйо 81
6 Кантен Фійон-Майє 77
7 Олександр Лоґінов 75
8 Емільєн Жаклен 73
9 Ерленн Б'єнтеґор 62
10 Фаб'єн Клод 57
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   23:41
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-12-07 17:30 (CET)
Естафета 4х7.5 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-12-07 17:30 (CET)
Естафета 4х7.5 км, Чоловіки

2019-12-07
18:10 - 20:05
2019-12-07
18:20 - 19:50
2019-12-07
18:20 - 19:50
2019-12-07
18:23 - 20:00
2019-12-08
02:25 - 03:52
2019-12-08
08:05 - 09:35
2019-12-08
12:00 - 13:00
2019-12-08
12:10 - 13:55
Час київський

Всі трансляції


Обертілліах - 2018/2019


   2018-12-22 Кубок IBU, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Надія Мозер 71 0+0 0 20:43.4 0.0
2 Наталія Гербулова 35 0+1 1 20:43.8 +0.4
3 Меґан Банкс 13 0+1 1 20:44.1 +0.7
4 Луїзе Куммер 9 0+0 0 20:45.3 +1.9
5 Лариса Кукліна 78 0+0 0 20:45.7 +2.3
6 Світлана Міронова 40 0+1 1 20:49.8 +6.4
7 Елізабет Хоґберґ 56 0+1 1 20:50.5 +7.1
8 Ельвіра Карін Еберг 96 0+0 0 21:18.7 +35.3
9 Надін Хорхлер 2 0+1 1 21:20.8 +37.4
10 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 4 1+0 1 21:27.1 +43.7
11 Інґела Андерссон 8 0+1 1 21:30.6 +47.2
12 Анна Ткадлецова 24 0+0 0 21:31.1 +47.7
13 Крістіна Рідер 36 1+0 1 21:32.8 +49.4
14 Маґдалена Ґвіздонь 19 0+2 2 21:34.6 +51.2
15 Джоанна Скоттхайм 59 1+1 2 21:35.8 +52.4
16 Лу Жанмонно Лоран 61 0+0 0 21:36.4 +53.0
17 Фелісія Ліндквіст 50 1+0 1 21:40.4 +57.0
18 Ладіна Майєр-Руж 3 0+1 1 21:42.5 +59.1
18 Катерина Мошкова 89 1+1 2 21:42.5 +59.1
20 Яніна Хеттіх 46 0+2 2 21:44.5 +1:01.1
21 Емілі Драйссіґакер 26 1+1 2 21:44.6 +1:01.2
22 Ірина Казакевич 55 2+1 3 21:48.0 +1:04.6
23 Меріл Бейлман 74 0+1 1 21:49.5 +1:06.1
24 Сімоне Кюпфнер 37 0+1 1 21:52.3 +1:08.9
25 Юлія Журавок 39 0+2 2 21:52.7 +1:09.3
26 Мень Фанькі 11 0+0 0 21:54.1 +1:10.7
27 Яна Бондар 80 1+1 2 21:57.4 +1:14.0
28 Ольга Абрамова 22 0+2 2 21:57.5 +1:14.1
29 Лаура Тойванен 28 0+2 2 21:58.0 +1:14.6
30 Мілєна Тодорова 14 0+2 2 22:02.4 +1:19.0
31 Санна Маркканен 64 1+1 2 22:08.1 +1:24.7
32 Надія Бєлкіна 72 1+1 2 22:09.2 +1:25.8
33 Дуня Здуц 47 1+1 2 22:13.2 +1:29.8
34 Міртіль Беґ 68 2+0 2 22:13.9 +1:30.5
35 Вікторія Сливко 65 0+3 3 22:14.6 +1:31.2
36 Еліне Грю 86 1+1 2 22:15.6 +1:32.2
37 Єнню Енодд 45 2+0 2 22:17.0 +1:33.6
38 Марі Хайнріх 33 1+1 2 22:17.6 +1:34.2
39 Маріон Дайґентеш 90 0+1 1 22:19.2 +1:35.8
40 Вікторія Падьяль-Ернандес 38 0+1 1 22:21.2 +1:37.8
41 Дар'я Юркевич 27 1+1 2 22:22.1 +1:38.7
42 Крістін Майєр 63 2+1 3 22:24.7 +1:41.3
43 Ірене Лардшнайдер 18 2+1 3 22:29.2 +1:45.8
44 Келсі Джоан Дікінсон 88 0+1 1 22:30.8 +1:47.4
45 Анна Мака 57 1+1 2 22:36.5 +1:53.1
46 Лотте Лі 97 1+1 2 22:39.4 +1:56.0
47 Каміла Цихон 79 0+1 1 22:40.0 +1:56.6
48 Йін Ю 70 2+1 3 22:40.7 +1:57.3
49 Кірарі Танака 48 1+0 1 22:43.2 +1:59.8
49 Аріна Ябарова 84 0+1 1 22:43.2 +1:59.8
51 Фаб'єн Хартвеґер 85 0+2 2 22:45.7 +2:02.3
52 Рамона Дюрінгер 100 0+1 1 22:47.7 +2:04.3
53 Інна Костюченко 53 0+4 4 22:48.7 +2:05.3
54 Раґнільд Фемштейневік 12 1+3 4 22:48.8 +2:05.4
55 Марія Цакірі 44 0+1 1 22:49.8 +2:06.4
56 Дідра Ірвін 41 2+2 4 22:50.2 +2:06.8
57 Холлі Гроссман 102 0+2 2 22:52.1 +2:08.7
58 Емілі Діксон 77 1+1 2 22:55.5 +2:12.1
59 Анна Кривонос 104 1+2 3 22:56.6 +2:13.2
60 Еніко Мартон 42 0+1 1 22:58.8 +2:15.4
61 Марія Кручова 30 1+2 3 22:59.0 +2:15.6
62 Петра Суха 17 1+2 3 22:59.3 +2:15.9
63 Сабіне ді Лалло 43 2+1 3 23:03.8 +2:20.4
64 Енні Лінд 105 1+2 3 23:06.6 +2:23.2
65 Хван Хьєсук 62 0+1 1 23:08.9 +2:25.5
66 Любомира Пехліванска 69 2+0 2 23:13.1 +2:29.7
67 Флуріна Фолькен 94 2+2 4 23:17.1 +2:33.7
68 Чу Янь Мень 81 1+1 2 23:22.0 +2:38.6
69 Чанг Чаохан 103 2+1 3 23:26.5 +2:43.1
70 Ана-Ларіса Котруш 31 1+1 2 23:26.7 +2:43.3
71 Віроніка Махинякова 54 0+1 1 23:27.7 +2:44.3
72 Терезія Поліакова 20 1+2 3 23:31.8 +2:48.4
73 Людміла Горка 52 3+3 6 23:32.6 +2:49.2
74 Ко Ун Чон 92 0+1 1 23:33.6 +2:50.2
75 Анастасія Кондратьєва 73 1+2 3 23:35.0 +2:51.6
76 Джиліан Колеборн 16 2+1 3 23:42.9 +2:59.5
77 Барбора Сметанова 99 1+0 1 23:54.9 +3:11.5
78 Рейке де Майєр 10 1+1 2 23:58.4 +3:15.0
79 Євгенія Красікова 29 1+1 2 23:59.7 +3:16.3
80 Ана Есіпьонок 49 0+2 2 24:00.0 +3:16.6
81 Мікела Каррара 51 3+4 7 24:02.0 +3:18.6
82 Майда Дрндіч 7 1+1 2 24:06.0 +3:22.6
83 Тереза Вінкларкова 76 2+1 3 24:08.3 +3:24.9
84 Марія Здравкова 93 1+2 3 24:08.8 +3:25.4
85 Кім Сеон-Су 32 0+4 4 24:09.4 +3:26.0
86 Йоханна Пюкяляйнен 91 1+2 3 24:10.4 +3:27.0
87 Юлія Матвієнко 67 1+1 2 24:17.1 +3:33.7
88 Маруша Лустрік 25 1+2 3 24:24.4 +3:41.0
89 Марія Абе 98 2+0 2 24:25.8 +3:42.4
90 Аня Кунавер Завбі 58 0+4 4 24:30.1 +3:46.7
91 Дар’я Сепанді 101 0+3 3 24:42.1 +3:58.7
92 Кадрі Лехтла 83 3+1 4 24:45.3 +4:01.9
93 Аніка Козіца 75 2+2 4 24:46.3 +4:02.9
94 Місузу Ігараші 95 0+3 3 24:57.7 +4:14.3
95 Сюзан Кюельм 21 2+2 4 25:26.0 +4:42.6
96 Аннія Кейта Сабула 5 1+2 3 25:46.5 +5:03.1
97 Рамінта Діндайте 23 0+3 3 25:47.2 +5:03.8
98 Аня Іліч 66 1+2 3 25:48.3 +5:04.9
99 Марія Луїза Расіна 87 2+2 4 26:03.6 +5:20.2
100 Георгія Німпіті 6 2+2 4 26:30.5 +5:47.1
101 Холлі Ріс-Лей 34 3+0 3 27:18.3 +6:34.9
102 Кріста Разгалє 82 1+4 5 27:29.5 +6:46.1
103 Санья Кусмук 15 5+5 10 29:16.5 +8:33.1
104 Марія Дімеска 1 3+1 4 35:40.3 +14:56.9
DNS Каролін Коломбо 60 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 96
2 Маркета Давідова 78
3 Марте Олсбю Ройселанд 76
4 Жюлья Сімон 72
5 Франциска Пройсс 72
6 Лєна Хеккі 72
7 Лінн Перссон 64
8 Лариса Кукліна 63
9 Деніз Херрманн 61
10 Ганна Еберґ 61
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Віта Семеренко 5.99
Дар'я Блашко 5.79
Юлія Джима 5.61
Анастасія Меркушина 5.22

vote
Какой комментаторский дуэт на UA:ПЕРШИЙ вам понравился больше?
 
Владислав Шалота + Яна Бондарь
vote
31
Комментарий неудовлетворительный, переключался на другой канал
vote
11
Все комментировали хорошо
vote
9
Сергей Ружицкий + Сергей Седнев
vote
8
Я принципиально не смотрю UA:ПЕРШИЙ
vote
4
Сергей Ружицкий + Яна Бондарь
vote
1
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-12-07
Володимир Бринзак: В естафетах треба шукати варіанти на перспективу Олімпіади

2019-12-02
Руслан Ткаленко та Дар’я Блашко - про спринт в Остерсунді

2019-12-01
Коментарі. Остерсунд, жіночий спринт

2019-12-01
Коментарі. Остерсунд, чоловічий спринт

2019-11-30
Коментарі. Остерсунд, змішана естафета

2019-11-30
Коментарі. Остерсунд, одиночна змішана естафета