Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   01:45
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 08:40 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Наступна трансляція

Літній чемпіонат світу, Раубічі
2019-08-23 08:40 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2018/2019


   2018-12-22 Кубок світу, Гонка переслідування 10 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Марте Олсбю Ройселанд 1 0+0+1+1 2 29:53.5 0.0
2 Доротея Вірер 9 0+0+0+1 1 29:53.7 +0.2
3 Ганна Еберґ 6 0+0+0+1 1 29:58.2 +4.7
4 Ліза Віттоцці 18 1+0+0+0 1 30:47.4 +53.9
5 Лаура Дальмайєр 2 0+0+2+0 2 30:47.7 +54.2
6 Ванесса Хінц 22 0+0+0+0 0 30:49.3 +55.8
7 Валентина Семеренко 15 1+0+0+0 1 30:56.8 +1:03.3
8 Анаїс Шевальє 4 1+1+0+0 2 31:07.0 +1:13.5
9 Анастасія Кузьміна 11 2+1+3+0 6 31:26.0 +1:32.5
10 Лєна Хеккі 5 2+1+0+2 5 31:30.0 +1:36.5
11 Франциска Пройсс 16 2+0+2+0 4 31:33.7 +1:40.2
12 Мона Брурссон 36 1+1+0+0 2 31:37.8 +1:44.3
13 Анаїс Бескон 24 2+0+1+0 3 31:43.4 +1:49.9
14 Анна Маґнуссон 44 0+0+0+0 0 31:44.6 +1:51.1
15 Лінн Перссон 37 1+0+0+1 2 31:50.8 +1:57.3
16 Моніка Хойніш 40 0+0+2+0 2 31:53.0 +1:59.5
17 Пауліна Фіалкова 3 2+1+1+2 6 32:10.1 +2:16.6
18 Тіріль Екхофф 23 1+1+2+2 6 32:11.9 +2:18.4
19 Кінґа Збілут 8 0+1+1+1 3 32:13.7 +2:20.2
20 Клер Іґан 26 0+1+2+0 3 32:15.8 +2:22.3
21 Жустін Бреза 53 2+0+1+0 3 32:17.4 +2:23.9
22 Анастасія Меркушина 14 0+1+1+1 3 32:18.6 +2:25.1
23 Ірина Кривко 20 0+3+0+1 4 32:19.2 +2:25.7
24 Сюнневе Сулемдал 56 1+0+1+0 2 32:22.6 +2:29.1
25 Катерина Юрлова-Перхт 31 1+0+2+1 4 32:24.3 +2:30.8
26 Деніз Херрманн 45 1+1+2+1 5 32:25.5 +2:32.0
27 Селья Емоньє 33 1+1+1+2 5 32:26.2 +2:32.7
28 Юлія Швайґер 35 0+1+2+1 4 32:27.0 +2:33.5
29 Ліза-Тереза Хаузер 30 1+1+1+1 4 32:27.6 +2:34.1
30 Федеріка Санфіліппо 32 0+1+2+1 4 32:31.1 +2:37.6
31 Віта Семеренко 7 0+0+1+2 3 32:43.5 +2:50.0
32 Емілі-Аахейм Калькенберґ 43 1+0+0+2 3 32:51.1 +2:57.6
33 Жюлья Сімон 28 1+2+1+2 6 33:06.3 +3:12.8
34 Люція Харватова 29 1+0+2+2 5 33:06.5 +3:13.0
35 Емма Ландер 17 3+1+0+2 6 33:07.1 +3:13.6
36 Кайса Мякяряйнен 58 1+1+2+2 6 33:20.4 +3:26.9
37 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 34 0+1+2+4 7 33:25.8 +3:32.3
38 Сара Бодрі 12 1+1+2+1 5 33:40.2 +3:46.7
39 Ірина Старих 10 3+0+1+2 6 33:43.3 +3:49.8
40 Фуюко Тачізакі 42 1+2+0+0 3 33:55.3 +4:01.8
41 Івона Фіалкова 49 1+0+3+1 5 33:56.2 +4:02.7
42 Анастасія Морозова 38 2+0+2+2 6 33:56.2 +4:02.7
43 Чанг Янь 51 0+1+0+0 1 33:59.7 +4:06.2
44 Ірина Кручінкіна 50 1+1+1+2 5 34:00.5 +4:07.0
45 Реґіна Ойя 59 0+1+1+1 3 34:02.1 +4:08.6
46 Франциска Хільдебранд 21 2+2+1+1 6 34:05.7 +4:12.2
47 Полона Клеменчіч 55 0+1+0+1 2 34:27.5 +4:34.0
48 Каролін Хорхлер 27 0+3+2+2 7 34:50.3 +4:56.8
49 Юлія Джима 41 1+0+1+3 5 35:01.6 +5:08.1
50 Єва Пускарчікова 48 1+0+1+3 5 35:09.0 +5:15.5
51 Джоанн Рід 52 0+1+2+1 4 35:14.0 +5:20.5
52 Розанна Крофорд 54 0+0+3+3 6 35:30.5 +5:37.0
53 С’юзан Данклі 39 2+2+4+1 9 35:35.7 +5:42.2
54 Емма Нільссон 60 1+1+3+1 6 35:35.8 +5:42.3
55 Еліза Ґаспарін 57 1+2+2+1 6 35:42.2 +5:48.7
56 Байба Бендіка 25 3+1+1+2 7 35:48.0 +5:54.5
57 Танг Цзялінь 46 2+1+2+1 6 36:46.2 +6:52.7
58 Алла Гіленко 47 2+1+2+2 7 39:15.5 +9:22.0
DNF Олена Підгрушна 13 2+1+4 0
DNF Вероніка Віткова 19 0+1+2 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 904
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 570
10 Моніка Хойніш 567
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
269
За Лизу Виттоцци
vote
265
Я болею только за украинских спортсменов
vote
79
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
32
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-09-30
Яна Бондар: Я вже прийняла рішення про пропуск цього сезону

2019-09-24
Володимир Махлаєв: На етапи Кубку світу ніхто без відбору не потрапить

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Жіночий спринт, коментарі

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Чоловічий спринт, коментарі

2019-09-22
Юрай Санітра: Тищенко - кращий в стрільбі на тренуваннях команди

2019-08-27
Христина Дмитренко: Було достатньо смсок, що мені пора зав'язувати з біатлоном