Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима<br>Дмитро Підручний<br>Антон Дудченко
Артем Прима
Дмитро Підручний
Антон Дудченко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   00:45
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-19 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

2022-01-20
15:05 - 17:00
2022-01-20
15:05 - 17:05
2022-01-20
15:15 - 17:00
2022-01-20
19:00 - 20:20
2022-01-21
08:10 - 10:15
Час київський

Всі трансляції


Обергоф - 2018/2019


   2019-01-13 Кубок світу, Естафета 4х6 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Росія 4 0+8 1:18:46.3 0.0
Євгенія Буртасова 0+1 0+3
Маргарита Васильєва 0+1 0+0
Лариса Кукліна 0+0 0+0
Катерина Юрлова-Перхт 0+1 0+2
2 Німеччина 7 2+10 1:19:19.8 +33.5
Каролін Хорхлер 0+2 0+1
Франциска Хільдебранд 0+0 0+0
Франциска Пройсс 0+1 0+3
Деніз Херрманн 0+0 2+3
3 Чехія 9 1+6 1:19:23.0 +36.7
Люція Харватова 0+0 1+3
Вероніка Віткова 0+2 0+0
Маркета Давідова 0+0 0+0
Єва Пускарчікова 0+0 0+1
4 Норвегія 6 0+9 1:19:36.9 +50.6
Текла Брюн-Лі 0+1 0+0
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+1 0+2
Кароліне-Оффіґстад Кноттен 0+3 0+1
Тіріль Екхофф 0+0 0+1
5 Франція 3 3+15 1:19:54.7 +1:08.4
Анаїс Шевальє-Буше 0+1 1+3
Селья Емоньє 1+3 0+0
Жустін Бреза 0+1 0+3
Анаїс Бескон 1+3 0+1
6 Словаччина 14 3+11 1:21:31.3 +2:45.0
Івона Фіалкова 0+0 0+2
Пауліна Фіалкова 0+3 1+3
Терезія Поліакова 0+0 2+3
Анастасія Кузьміна 0+0 0+0
7 Швеція 2 2+14 1:21:51.2 +3:04.9
Лінн Перссон 0+1 0+2
Мона Брурссон 1+3 0+3
Анна Маґнуссон 1+3 0+0
Ганна Еберґ 0+0 0+2
8 Україна 8 2+7 1:21:52.8 +3:06.5
Юлія Журавок 0+1 0+1
Юлія Джима 0+0 0+2
Віта Семеренко 0+0 0+0
Анастасія Меркушина 0+0 2+3
9 Білорусь 5 1+16 1:22:06.2 +3:19.9
Дінара Алімбекова 0+2 0+2
Ірина Лещенко 0+1 0+3
Ганна Сола 0+0 1+3
Ірина Кручінкіна 0+3 0+2
10 Швейцарія 12 4+14 1:22:42.9 +3:56.6
Аїта Ґаспарін 0+3 0+3
Еліза Ґаспарін 0+1 0+0
Лєна Хеккі 0+0 1+3
Сюзанна-Катаріна Майнен 0+1 3+3
11 Польща 11 5+12 1:23:48.4 +5:02.1
Кінґа Збілут 0+0 1+3
Моніка Хойніш-Старенга 0+1 0+0
Кароліна Пітон 0+2 2+3
Каміла Жук 0+0 2+3
12 США 13 5+16 1:24:22.1 +5:35.8
С’юзан Данклі 0+3 0+3
Клер Іґан 0+1 1+3
Джоанн Рід 0+0 2+3
Емілі Драйссіґакер 0+0 2+3
13 Канада 16 4+15 1:24:45.1 +5:58.8
Сара Бодрі 3+3 1+3
Емма Ландер 0+3 0+3
Меґан Банкс 0+1 0+0
Розанна Крофорд 0+0 0+2
14 Болгарія 20 4+12 1:24:54.0 +6:07.7
Даніела Кадєва 0+0 0+1
Емілія Йорданова 0+0 0+2
Мілєна Тодорова 0+0 1+3
Десіслава Стоянова 0+3 3+3
15 Італія 1 8+13 1:25:08.3 +6:22.0
Ліза Віттоцці 0+0 0+2
Ніколь Ґонтьє 1+3 5+3
Алексія Рунґґальд’є 0+2 0+0
Федеріка Санфіліппо 0+0 2+3
16 Китай 19 2+11 1:25:45.3 +6:59.0
Танг Цзялінь 0+1 1+3
Чанг Янь 0+1 0+0
Мень Фанькі 0+0 0+2
Чу Янь Мень 1+3 0+1
17 Естонія 15 4+14 Lapped
Туулі Томінґас 0+1 0+3
Йоханна Таліхярм 3+3 0+1
Ґрете Ґайм 1+3 0+3
Кадрі Лехтла
18 Південна Корея 21 1+6 Lapped
Анна Фроліна 1+3 0+1
Джі Хі Мун 0+0 0+2
Ко Ун Чон 0+0 0+0
Хван Хьєсук
19 Словенія 22 5+14 Lapped
Уршка Пойє 0+0 1+3
Полона Клеменчіч 1+3 1+3
Ніна Задравєц 0+2 2+3
Леа Ейнфальт
20 Фінляндія 17 5+15 Lapped
Венла Лехтонен 2+3 0+3
Лаура Тойванен 0+1 0+2
Суві Мінккінен 2+3 1+3
Кайса Мякяряйнен
21 Японія 18 6+11 Lapped
Фуюко Тачізакі 1+3 4+3
Сарі Маеда 1+3 0+2
Асука Хатісука
Юріє Танака
DNF Австрія 10
Ліза-Тереза Хаузер
Юлія Швайґер
Катаріна Іннерхофер
Крістіна Рідер
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 5.06
Артем Прима 5.02
Богдан Цимбал 5.02
Антон Дудченко 4.86

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
152
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
118
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно