Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 788
2 Кантен Фійон-Майє 712
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 690
4 Тар'єй Бьо 623
5 Сімон Дестьйо 576
6 Олександр Лоґінов 570
7 Емільєн Жаклен 547
8 Бенедікт Долль 512
9 Йоханнес Дале 506
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 439
Весь рейтинг
останнє фото
Дмитро Підручний
Дмитро Підручний
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   09:13
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 11:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Чоловіки

Наступна трансляція

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 11:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Чоловіки

2020-02-26
11:50 - 13:00
2020-02-26
12:00 - 12:45
2020-02-27
00:00 - 01:00
Час київський

Всі трансляції


Рупольдінг - 2018/2019


   2019-01-17 Кубок світу, Спринт 10 км, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 51 0+1 1 22:56.3 0.0
2 Тар'єй Бьо 4 0+0 0 23:04.2 +7.9
3 Бенедікт Долль 38 0+1 1 23:06.8 +10.5
4 Мартен Фуркад 11 0+0 0 23:12.2 +15.9
5 Олександр Лоґінов 26 1+0 1 23:22.4 +26.1
6 Лукас Хофер 21 1+0 1 23:29.5 +33.2
7 Йоханнес Кюн 48 0+1 1 23:35.7 +39.4
8 Зімон Едер 7 0+0 0 23:39.0 +42.7
9 Емільєн Жаклен 43 1+0 1 23:42.6 +46.3
10 Себастьян Самуельссон 46 0+0 0 23:43.3 +47.0
11 Беньямін Веґер 47 0+0 0 23:47.3 +51.0
12 Ветле-С’ястад Крістіансен 39 0+1 1 23:47.9 +51.6
13 Андрейс Расторґуєвс 17 1+0 1 23:48.2 +51.9
14 Красімір Анєв 50 0+0 0 23:48.8 +52.5
15 Сімон Дестьйо 18 1+1 2 23:49.2 +52.9
16 Домінік Ландертінґер 41 0+1 1 23:49.4 +53.1
17 Матвій Єлисеєв 54 1+0 1 23:54.1 +57.8
18 Кантен Фійон-Майє 32 0+1 1 23:56.0 +59.7
19 Юліан Еберхард 9 2+0 2 23:57.5 +1:01.2
20 Дмитро Підручний 20 0+1 1 23:59.6 +1:03.3
21 Ларс-Хельґе Біркланд 68 0+1 1 24:01.2 +1:04.9
22 Арнд Пайффер 10 1+1 2 24:04.7 +1:08.4
23 Шон Догерті 55 1+0 1 24:06.5 +1:10.2
24 Сімон Фуркад 81 0+0 0 24:06.9 +1:10.6
25 Міхал Крчмарж 52 0+0 0 24:07.2 +1:10.9
26 Сергій Бочарніков 103 0+0 0 24:07.7 +1:11.4
27 Хенрік Лабелунд 8 0+1 1 24:11.0 +1:14.7
28 Роман Єрьомін 15 0+1 1 24:11.7 +1:15.4
29 Євгеній Ґаранічев 29 0+1 1 24:12.3 +1:16.0
30 Філіпп Наврат 92 0+1 1 24:13.8 +1:17.5
31 Ондржей Моравєц 12 0+0 0 24:16.0 +1:19.7
32 Роман Рес 76 0+0 0 24:17.2 +1:20.9
33 Жеремі Фінелло 45 0+0 0 24:18.1 +1:21.8
34 Мартін Понсілуома 40 1+1 2 24:18.7 +1:22.4
34 Цукаса Кобонокі 83 0+0 0 24:18.7 +1:22.4
36 Томас Бормоліні 49 0+1 1 24:20.0 +1:23.7
37 Антонен Ґіґонна 24 0+2 2 24:21.4 +1:25.1
38 Флоран Клод 57 1+0 1 24:22.0 +1:25.7
39 Єспер Нелін 27 0+1 1 24:27.8 +1:31.5
40 Роман Єльотнов 25 1+1 2 24:29.7 +1:33.4
41 Джузеппе Монтелло 19 2+0 2 24:30.9 +1:34.6
42 Скотт Ґоу 75 0+1 1 24:32.3 +1:36.0
43 Філіпп Хорн 1 0+1 1 24:34.3 +1:38.0
44 Якуб Ствртєцкі 96 0+0 0 24:34.4 +1:38.1
45 Артем Прима 33 1+1 2 24:35.5 +1:39.2
46 Роланд Лессінґ 89 0+0 0 24:35.9 +1:39.6
47 Джейк Браун 77 0+0 0 24:37.1 +1:40.8
48 Ерленн Б'єнтеґор 13 1+1 2 24:38.4 +1:42.1
49 Максим Цвєтков 84 0+0 0 24:38.7 +1:42.4
50 Дмитро Малишко 28 1+1 2 24:41.6 +1:45.3
50 Лейф Нордґрен 30 0+0 0 24:41.6 +1:45.3
52 Антон Смольський 59 0+1 1 24:42.2 +1:45.9
53 Артем Тищенко 108 0+0 0 24:45.5 +1:49.2
54 Дімітар Ґерджиков 73 1+1 2 24:45.7 +1:49.4
55 Тобіас Еберхард 87 0+2 2 24:47.1 +1:50.8
56 Крістіан Ґоу 42 0+1 1 24:49.0 +1:52.7
57 Мартін Отченаш 44 0+2 2 24:49.4 +1:53.1
58 Оллі Хіденсало 85 0+1 1 24:50.7 +1:54.4
59 Косуке Озакі 91 0+1 1 24:50.9 +1:54.6
60 Рене Захкна 62 1+0 1 24:52.0 +1:55.7
61 Яков Фак 56 2+0 2 24:52.6 +1:56.3
62 Митя Дріновєц 65 0+1 1 24:54.1 +1:57.8
63 Володимир Чепелін 53 0+2 2 24:55.4 +1:59.1
64 Теро Сеппяля 35 1+1 2 24:55.5 +1:59.2
65 Клемен Бауер 31 1+1 2 24:56.0 +1:59.7
66 Ґжеґож Ґузик 6 1+0 1 24:56.6 +2:00.3
67 Жюль Бурнотт 5 1+0 1 24:57.8 +2:01.5
68 Домінік Віндіш 3 1+3 4 24:59.0 +2:02.7
69 Торстейн Стенерсен 64 2+0 2 24:59.6 +2:03.3
70 Александрс Патріюкс 66 1+0 1 25:01.5 +2:05.2
71 Міхал Шима 63 0+1 1 25:05.3 +2:09.0
71 Георге Бута 74 0+1 1 25:05.3 +2:09.0
73 Антон Сінапов 98 2+1 3 25:05.4 +2:09.1
74 Сергій Семенов 79 1+1 2 25:06.1 +2:09.8
75 Міха Довжан 37 0+1 1 25:09.6 +2:13.3
76 Вітаутас Строля 71 2+1 3 25:10.1 +2:13.8
77 Томаш Крупчик 80 2+0 2 25:10.3 +2:14.0
78 Тьєррі Ченаль 58 0+1 1 25:12.8 +2:16.5
79 Матей Казар 14 1+0 1 25:14.4 +2:18.1
80 Серафін Вістнер 22 1+2 3 25:15.3 +2:19.0
81 Шимон Бартко 106 1+1 2 25:16.0 +2:19.7
82 Владимир Ілієв 16 3+1 4 25:18.7 +2:22.4
83 Фелікс Ляйтнер 2 0+2 2 25:28.5 +2:32.2
84 Міхаель Рьош 60 1+1 2 25:32.5 +2:36.2
85 Анджей Недза-Кубінєц 107 0+1 1 25:34.1 +2:37.8
86 Лукаш Щурек 67 1+1 2 25:39.5 +2:43.2
87 Патрік Браунхофер 104 0+1 1 25:41.0 +2:44.7
88 Ванг Веньянь 109 1+0 1 25:41.2 +2:44.9
89 Лінас Баніс 100 1+0 1 25:42.3 +2:46.0
90 Корнель Пуч'яну 86 2+2 4 25:47.7 +2:51.4
91 Кароль Домбровськи 34 1+2 3 25:48.9 +2:52.6
92 Пеппе Фемлінґ 110 1+2 3 25:54.3 +2:58.0
93 Яакко Олаві Ранта 99 0+2 2 25:54.5 +2:58.2
94 Кім Йон Ґ'ю 69 0+0 0 25:57.3 +3:01.0
95 Михайло Усов 61 2+1 3 26:00.2 +3:03.9
96 Мартін Єґер 97 3+2 5 26:04.2 +3:07.9
97 Семен Сучілов 102 3+0 3 26:04.8 +3:08.5
98 Туомас Ґрьонман 23 1+2 3 26:06.1 +3:09.8
99 Маріо Долдер 82 2+3 5 26:11.9 +3:15.6
100 Рок Тршан 90 2+0 2 26:17.4 +3:21.1
101 Калев Ермітс 36 1+3 4 26:18.6 +3:22.3
102 Айден Міллар 95 1+2 3 26:22.7 +3:26.4
103 Макс Дартчі 94 2+2 4 26:25.3 +3:29.0
104 Дамір Растіч 78 2+2 4 26:26.7 +3:30.4
105 Тімур Куц 93 1+1 2 26:32.4 +3:36.1
106 Рауль Антоніо Флоре 101 2+1 3 27:00.2 +4:03.9
107 Чой Дуджін 111 0+0 0 27:04.3 +4:08.0
108 Танг Цзяньлі 70 0+3 3 27:15.9 +4:19.6
109 Апостолос Аггеліс 72 2+4 6 27:42.4 +4:46.1
110 Даумантс Луса 105 1+1 2 27:42.9 +4:46.6
111 Петро Єрмоленко 88 2+1 3 27:57.4 +5:01.1
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 719
2 Ганна Еберґ 613
3 Тіріль Екхофф 607
4 Марте Олсбю Ройселанд 597
5 Деніз Херрманн 571
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 461
7 Пауліна Фіалкова 445
8 Жюлья Сімон 441
9 Жустін Бреза 433
10 Франциска Пройсс 411
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 6.06
Дмитро Підручний 5.74

vote
Итоги ЧМ-2020 для сборной Украины на ваш взгляд:
 
Могли лучше - упустили пару медальных шансов
vote
34
Я ничего не ждал от этого чемпионата
vote
15
Есть медаль - чемпионат успешен
vote
12
Плохо - никто не вышел на пик формы
vote
6
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-02-23
Артем Прима: Розраховував, що в одній з гонок посміхнеться удача

2020-02-23
Юрай Санітра: До мас-старту готувалися серйозно

2020-02-23
Олена Підгрушна: Є осад від непройденого останнього штрафного кола

2020-02-23
Коментарі. Антхольц, жіночий мас-старт

2020-02-22
Коментарі. Антхольц, чоловіча естафета

2020-02-22
Руслан Ткаленко: Самопочуття було не дуже добрим