Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   19:29
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Брезно–Осрблі - 2018/2019


   2019-02-03 Юніорський чемпіонат світу, Юніорки, Гонка переслідування, 10 км
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Катерина Бех 1 1+0+1+0 2 31:23.8 0.0
2 Ханна Кебінґєр 3 0+1+0+0 1 31:32.9 +9.1
3 Софі Шово 5 0+1+0+2 3 31:40.2 +16.4
4 Надія Мозер 15 2+2+0+0 4 31:51.5 +27.7
5 Лу Жанмонно Лоран 13 1+0+0+1 2 32:03.9 +40.1
6 Марте Кракстад Йохансен 18 0+2+0+0 2 32:08.7 +44.9
7 Хільде Фоссе 30 0+0+1+1 2 32:13.6 +49.8
8 Ніка Віндісар 46 0+1+0+0 1 32:23.1 +59.3
9 Йоанна Якела 23 1+1+1+0 3 32:24.2 +1:00.4
10 Клої Левінс 29 0+0+1+1 2 32:30.0 +1:06.2
11 Мікела Каррара 14 1+0+1+1 3 32:30.1 +1:06.3
12 Людмила Ахатова 21 1+0+1+0 2 32:31.8 +1:08.0
13 Франциска Пфнюр 33 1+0+1+0 2 32:36.6 +1:12.8
14 Самуела Комола 25 0+0+0+1 1 32:37.0 +1:13.2
15 Енні Лінд 12 0+1+2+1 4 32:54.4 +1:30.6
16 Софія Шнайдер 34 1+2+1+1 5 32:54.7 +1:30.9
17 Анна Кривонос 10 1+0+2+2 5 32:59.3 +1:35.5
18 Ренді Соллід Нордванг 43 1+0+0+1 2 33:00.6 +1:36.8
19 Юліанне Фрювірт 9 3+0+0+1 4 33:02.6 +1:38.8
20 Ірина Казакевич 7 1+2+2+2 7 33:08.0 +1:44.2
21 Мілєна Тодорова 6 0+1+2+2 5 33:09.0 +1:45.2
22 Ірене Лардшнайдер 41 2+0+1+0 3 33:17.2 +1:53.4
23 Ельвіра Карін Еберг 4 1+0+1+2 4 33:18.8 +1:55.0
24 Тетяна Воронова 11 0+1+0+3 4 33:45.2 +2:21.4
25 Йенні Феллман 51 0+0+1+1 2 33:48.3 +2:24.5
26 Петра Суха 24 0+0+1+3 4 33:52.9 +2:29.1
27 Ксенія Довгая 38 1+0+2+2 5 34:01.9 +2:38.1
28 Тамара Штайнер 37 1+0+1+0 2 34:02.9 +2:39.1
29 Валерія Дмитренко 19 0+1+1+1 3 34:06.3 +2:42.5
30 Клара Полєднова 17 1+1+0+1 3 34:13.1 +2:49.3
31 Анастасія Кайшева 35 0+2+0+2 4 34:13.4 +2:49.6
32 Крістіна Оберталер 40 0+0+2+1 3 34:14.7 +2:50.9
33 Чу Янь Мень 28 0+2+1+3 6 34:29.8 +3:06.0
34 Джуні Арнеклєйв 31 2+1+2+0 5 34:30.2 +3:06.4
35 Ганна Коваленко 53 0+0+2+1 3 34:37.4 +3:13.6
36 Хло Ремі 39 1+0+2+0 3 34:37.9 +3:14.1
37 Флавія Барметтлер 22 0+0+3+2 5 34:42.0 +3:18.2
38 Марін Шаламель 36 1+2+1+1 5 34:48.3 +3:24.5
39 Аманда Лундстрьом 26 0+3+2+0 5 34:58.0 +3:34.2
40 Іва Кріжовіцова 50 1+0+1+1 3 35:00.9 +3:37.1
41 Каміла Цихон 27 2+1+1+0 4 35:04.3 +3:40.5
42 Ольга Гаврілкіна 32 0+0+3+1 4 35:09.7 +3:45.9
43 Єенні Керянен 42 1+1+1+1 4 35:33.7 +4:09.9
44 Наталія Томашевска 45 1+0+2+3 6 35:45.5 +4:21.7
45 Кірарі Танака 20 1+2+2+3 8 35:57.1 +4:33.3
46 Елішка Тепла 16 2+1+4+2 9 36:23.7 +4:59.9
47 Ніна Задравєц 57 1+3+2+1 7 36:42.3 +5:18.5
48 Анна-Марія Шрьодер 52 0+2+1+2 5 36:43.4 +5:19.6
49 Хейді Кууттінен 49 1+1+2+2 6 36:45.0 +5:21.2
50 Віроніка Махинякова 44 1+2+2+1 6 37:03.7 +5:39.9
51 Емілі Діксон 56 1+3+3+1 8 37:12.2 +5:48.4
52 Єва Пуце 59 1+1+2+0 4 37:41.3 +6:17.5
53 Ларисса Блек 54 2+0+2+1 5 39:02.8 +7:39.0
54 Хікару Фукуда 60 2+2+1+3 8 39:42.9 +8:19.1
55 Надія Півоварова 48 4+1+1+2 8 40:26.0 +9:02.2
DNS Каміла Жук 2 0
DNS Мень Фанькі 8 0
DNS Елеонора Фаунер 47 0
DNS Еніко Мартон 55 0
DNS Саана Лахделма 58 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 905
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 572
10 Моніка Хойніш 568
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
271
За Лизу Виттоцци
vote
269
Я болею только за украинских спортсменов
vote
92
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
33
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-11-05
Дар'я Блашко: Намагаюся тренуватися так, щоб ніяка погода мене не збивала з пантелику

2019-09-30
Яна Бондар: Я вже прийняла рішення про пропуск цього сезону

2019-09-24
Володимир Махлаєв: На етапи Кубку світу ніхто без відбору не потрапить

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Жіночий спринт, коментарі

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Чоловічий спринт, коментарі

2019-09-22
Юрай Санітра: Тищенко - кращий в стрільбі на тренуваннях команди