Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   01:55
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-19 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Кенмор - 2018/2019


   2019-02-08 Кубок світу, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 0+7 1:16:36.6 0.0
Ларс-Хельґе Біркланд 0+1 0+1
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+1 0+1
Ерленн Б'єнтеґор 0+1 0+2
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+0 0+0
2 Франція 5 0+8 1:17:47.0 +1:10.4
Антонен Ґіґонна 0+2 0+0
Емільєн Жаклен 0+0 0+1
Сімон Фуркад 0+0 0+1
Кантен Фійон-Майє 0+1 0+3
3 Росія 2 0+9 1:18:25.0 +1:48.4
Євгеній Ґаранічев 0+0 0+3
Едуард Латипов 0+0 0+0
Олександр Лоґінов 0+2 0+2
Олександр Поварніцин 0+0 0+2
4 Німеччина 4 3+12 1:19:25.2 +2:48.6
Роман Рес 0+2 0+1
Ерік Лессер 0+0 1+3
Філіпп Наврат 0+0 0+3
Йоханнес Кюн 0+0 2+3
5 Австрія 6 3+11 1:19:58.8 +3:22.2
Фелікс Ляйтнер 0+0 0+1
Зімон Едер 0+0 0+2
Домінік Ландертінґер 0+0 0+2
Юліан Еберхард 2+3 1+3
6 Чехія 7 1+9 1:20:00.1 +3:23.5
Міхал Шлезінґр 0+3 0+1
Міхал Крчмарж 0+1 0+1
Адам Вацлавік 0+0 1+3
Томаш Крупчик 0+0 0+0
7 Україна 12 1+9 1:20:04.6 +3:28.0
Артем Прима 0+0 0+1
Сергій Семенов 0+0 0+2
Тарас Лесюк 0+2 1+3
Дмитро Підручний 0+0 0+1
8 Італія 8 3+13 1:20:33.7 +3:57.1
Томас Бормоліні 2+3 0+0
Домінік Віндіш 0+1 0+2
Тьєррі Ченаль 1+3 0+2
Лукас Хофер 0+2 0+0
9 Словаччина 10 0+15 1:20:57.5 +4:20.9
Міхал Шима 0+3 0+0
Матей Казар 0+3 0+0
Томаш Хасілла 0+3 0+1
Мартін Отченаш 0+2 0+3
10 Канада 18 2+18 1:21:29.8 +4:53.2
Крістіан Ґоу 0+3 0+2
Скотт Ґоу 0+1 0+2
Жюль Бурнотт 0+3 2+3
Брендан Ґрін 0+3 0+1
11 Естонія 16 2+15 1:22:32.7 +5:56.1
Рене Захкна 0+1 0+2
Калев Ермітс 0+0 1+3
Роланд Лессінґ 0+3 0+0
Мартін Реммельґ 1+3 0+3
12 Білорусь 11 1+11 1:23:03.1 +6:26.5
Максим Воробей 1+3 0+0
Роман Єльотнов 0+1 0+1
Дмитро Лазовський 0+2 0+2
Микита Лобастов 0+0 0+2
13 Швеція 3 1+8 Lapped
Гебріел Стегмайр 0+1 0+1
Пеппе Фемлінґ 0+1 0+0
Сімон Халльстрьом 0+2 1+3
Торстейн Стенерсен
14 Бельгія 17 1+7 Lapped
Флоран Клод 0+1 0+1
Тьєррі Ланжер 0+1 0+0
Том Лахайє-Ґоффарт 0+1 1+3
Міхаель Рьош
15 Швейцарія 9 5+11 Lapped
Серафін Вістнер 3+3 2+3
Жеремі Фінелло 0+3 0+1
Маріо Долдер 0+0 0+1
Мартін Єґер
16 Польща 15 1+11 Lapped
Анджей Недза-Кубінєц 1+3 0+2
Ґжеґож Ґузик 0+3 0+3
Лукаш Щурек 0+0 0+0
Томаш Якела
17 США 14 5+12 Lapped
Шон Догерті 0+3 0+1
Лейф Нордґрен 0+2 0+0
Макс Дартчі 3+3 2+3
Тревіс Купер
18 Румунія 20 2+7 Lapped
Георге Бута 0+0 0+0
Корнель Пуч'яну 2+3 0+1
Рауль Антоніо Флоре 0+1 0+2
Деніс Сербан
19 Латвія 23 2+11 Lapped
Александрс Патріюкс 0+2 0+1
Даумантс Луса 0+0 0+2
Робертс Слотіньш 1+3 1+3
Андрейс Расторґуєвс
20 Південна Корея 21 1+12 Lapped
Тимофій Лапшин 0+3 0+3
Чой Дуджін 0+0 0+0
Лі Су Юн 0+3 1+3
Кім Йон Ґ'ю
21 Японія 19 1+8 Lapped
Косуке Озакі 0+2 0+2
Мікіто Тачізакі 0+1 1+3
Цукаса Кобонокі
Казуя Іномата
22 Болгарія 13 2+7 Lapped
Михаїл Клечеров 0+3 0+1
Антон Сінапов 0+0 2+3
Дімітар Ґерджиков
Владимир Ілієв
23 Китай 22 2+9 Lapped
Ванг Веньянь 2+3 0+1
Янь Сіньюань 0+2 0+3
Танг Цзяньлі
Лі Хьюжі
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 4.98
Артем Прима 4.93
Богдан Цимбал 4.93
Антон Дудченко 4.76

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
151
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
116
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно