Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   22:45
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Шушен - 2018/2019


   2019-03-06 Юніорський чемпіонат Європи, Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Камілла Бене 68 0+0+0+0 0 40:09.2 0.0
2 Аманда Лундстрьом 57 0+0+0+0 0 40:14.7 +5.5
3 Франциска Пфнюр 44 0+0+1+0 1 40:38.9 +29.7
4 Аліна Клєвцова 62 0+1+0+0 1 40:43.2 +34.0
5 Анна Кривонос 33 0+2+0+0 2 41:07.5 +58.3
6 Маріт Ісхол Скоган 77 0+0+0+0 0 41:27.9 +1:18.7
7 Юліанне Фрювірт 65 1+0+1+1 3 41:47.6 +1:38.4
8 Софія Шнайдер 27 0+1+1+1 3 41:51.2 +1:42.0
9 Ханна Кебінґєр 53 1+0+1+1 3 42:01.4 +1:52.2
10 Крістіна Оберталер 12 0+2+0+0 2 42:14.3 +2:05.1
11 Ренді Соллід Нордванг 14 1+0+0+1 2 42:15.5 +2:06.3
12 Астрі Слеттемарк 51 0+0+1+0 1 42:24.9 +2:15.7
13 Елізабет Шмідт 80 0+1+1+1 3 42:28.9 +2:19.7
14 Паула Боте 15 0+1+1+0 2 42:31.4 +2:22.2
15 Джуні Арнеклєйв 37 1+0+0+1 2 42:36.8 +2:27.6
16 Хільде Фоссе 16 0+2+0+1 3 43:08.4 +2:59.2
17 Ніка Віндісар 34 1+2+0+1 4 43:20.2 +3:11.0
18 Ксенія Довгая 67 2+1+1+0 4 43:23.1 +3:13.9
19 Клої Левінс 6 0+0+1+1 2 43:25.9 +3:16.7
20 Йоанна Якела 41 0+3+0+1 4 43:26.2 +3:17.0
21 Хейді Ніккінен 46 1+2+1+0 4 43:39.0 +3:29.8
22 Марі Веттерхус 76 0+1+1+1 3 43:44.1 +3:34.9
23 Ханна Аухенталлер 78 1+0+1+0 2 43:53.1 +3:43.9
24 Петра Суха 59 0+2+0+1 3 43:55.1 +3:45.9
25 Барбора Горнякова 23 0+0+1+1 2 43:56.0 +3:46.8
26 Катерина Понеделько 18 0+1+1+1 3 44:03.5 +3:54.3
27 Валерія Дмитренко 24 2+0+0+0 2 44:22.0 +4:12.8
28 Хло Ремі 88 1+0+1+1 3 44:28.3 +4:19.1
29 Анна Гандлер 32 1+0+1+2 4 44:39.1 +4:29.9
30 Вільде Скотланд 103 1+0+1+0 2 44:41.2 +4:32.0
31 Беатріс Трабуккі 28 0+3+0+0 3 44:50.1 +4:40.9
32 Елеонора Фаунер 50 1+1+1+0 3 44:54.6 +4:45.4
33 Ганна Коваленко 5 0+2+0+2 4 44:57.8 +4:48.6
34 Хейді Кууттінен 72 0+0+1+2 3 45:01.2 +4:52.0
35 Марте Кракстад Йохансен 40 1+2+2+0 5 45:04.2 +4:55.0
36 Ребекка Пасслер 106 1+2+1+0 4 45:13.1 +5:03.9
37 Тетяна Воронова 102 0+1+1+2 4 45:17.4 +5:08.2
38 Анастасія Горєєва 47 1+1+2+3 7 45:19.6 +5:10.4
39 Ханна-Мішель Херманн 1 2+2+1+1 6 45:20.9 +5:11.7
40 Катерина Бех 61 2+1+2+1 6 45:22.5 +5:13.3
41 Любов Кип'яченкова 69 0+0+1+2 3 45:39.4 +5:30.2
42 Аліне Кьоніг 81 1+1+0+1 3 46:06.7 +5:57.5
43 Гійон Ґіґонна 29 0+3+1+2 6 46:07.7 +5:58.5
44 Емі Басерга 55 2+1+2+1 6 46:13.7 +6:04.5
45 Віроніка Махинякова 31 1+2+2+0 5 46:13.8 +6:04.6
46 Марія Здравкова 74 1+0+1+3 5 46:16.8 +6:07.6
47 Ельвіра Карін Еберг 58 1+1+2+2 6 46:19.5 +6:10.3
48 Мілєна Тодорова 38 3+1+2+1 7 46:34.8 +6:25.6
48 Наталія Томашевска 79 2+2+0+1 5 46:34.8 +6:25.6
50 Кароліна Янко 89 0+1+1+1 3 46:40.3 +6:31.1
51 Аннатіна Б'єрi 104 0+1+0+2 3 46:43.1 +6:33.9
52 Анна-Марія Шрьодер 105 2+1+0+1 4 46:43.2 +6:34.0
53 Ліза Марія Шпарк 94 1+3+0+0 4 46:47.4 +6:38.2
54 Христина Дмитренко 86 0+2+1+1 4 47:01.4 +6:52.2
55 Анастасія Рассказова 95 0+1+0+4 5 47:10.3 +7:01.1
56 Тереза Яндова 71 0+1+2+1 4 47:13.7 +7:04.5
57 Єенні Керянен 9 2+2+0+2 6 47:17.5 +7:08.3
58 Анна Хедстрьом 66 1+2+2+3 8 47:17.6 +7:08.4
59 Тімеа Хайду 42 1+1+0+0 2 47:19.2 +7:10.0
60 Ксенія Жужгова 98 2+2+0+1 5 47:28.6 +7:19.4
61 Елла Халварссон 13 2+0+0+1 3 47:43.9 +7:34.7
62 Тільда Йоханссон 73 1+1+1+1 4 48:00.4 +7:51.2
63 Вероніка Мацкова 96 1+1+1+2 5 48:04.3 +7:55.1
64 Саніта Буліна 30 2+1+1+2 6 48:05.3 +7:56.1
65 Клара Полєднова 39 0+1+3+0 4 48:18.6 +8:09.4
66 Лєа Майєр 48 3+2+1+2 8 48:21.9 +8:12.7
66 Дар’я Сепанді 52 0+2+2+0 4 48:21.9 +8:12.7
68 Анастасія Кайшева 43 2+2+3+3 10 48:27.4 +8:18.2
69 Ніна Задравєц 83 1+4+1+2 8 48:30.7 +8:21.5
70 Емма Стерц 64 0+0+1+2 3 48:35.5 +8:26.3
71 Каміла Цихон 11 0+1+1+5 7 48:45.8 +8:36.6
72 Аліна Позднякова 63 2+0+1+1 4 48:47.5 +8:38.3
73 Поліна Єгорова 22 2+1+1+1 5 48:56.5 +8:47.3
74 Єва Пуце 99 3+0+2+0 5 48:59.9 +8:50.7
75 Ана-Ларіса Котруш 26 2+1+1+2 6 49:08.6 +8:59.4
76 Елішка Тепла 10 1+3+0+4 8 49:25.5 +9:16.3
77 Шіло Люка Руссо 19 0+1+4+1 6 49:26.0 +9:16.8
78 Таїс Возель 107 3+3+1+0 7 49:43.4 +9:34.2
79 Майя Керянен 97 1+2+1+2 6 49:53.7 +9:44.5
80 Зейнеп Эліф Дюрланик 56 0+2+1+0 3 50:16.1 +10:06.9
81 Зіва Клеменчич 3 1+1+4+2 8 50:19.0 +10:09.8
82 Марія Цакірі 35 2+2+2+1 7 50:23.7 +10:14.5
83 Шоуна Пендрі 7 1+1+2+2 6 50:24.2 +10:15.0
84 Ларисса Блек 70 2+1+1+1 5 50:28.2 +10:19.0
85 Флавія Барметтлер 4 0+2+3+4 9 50:29.3 +10:20.1
86 Аннія Кейта Сабула 25 1+0+3+1 5 50:31.4 +10:22.2
87 Сандра Буліна 85 1+1+3+1 6 50:33.7 +10:24.5
88 Тамара Штайнер 84 5+0+2+1 8 51:09.7 +11:00.5
89 Андрея Мездря 87 2+4+4+0 10 52:28.3 +12:19.1
90 Зое Пекос 93 3+1+4+1 9 52:29.5 +12:20.3
91 Марі Уха 60 1+1+3+2 7 52:40.6 +12:31.4
92 Марія Луїза Расіна 92 0+2+1+2 5 52:59.0 +12:49.8
93 Анета Смерчакова 91 0+4+3+3 10 53:00.3 +12:51.1
94 Майя Лепкесс 36 1+4+1+2 8 53:26.0 +13:16.8
95 Софія Балабанова 82 1+1+4+2 8 53:28.8 +13:19.6
96 Анна Селлерс 45 5+2+1+2 10 53:36.0 +13:26.8
97 Крістіна Тітієвська 54 2+3+1+3 9 53:37.6 +13:28.4
98 Зузана Ременова 75 2+1+3+5 11 53:54.6 +13:45.4
99 Гюльса Ага 21 1+2+4+3 10 54:18.0 +14:08.8
100 Ліна Фарра 90 3+3+0+1 7 54:20.7 +14:11.5
101 Вероніка Кулакова 101 2+4+3+1 10 55:40.4 +15:31.2
102 Марія Джокіч 17 2+3+3+2 10 1:00:02.1 +19:52.9
DSQ Лізбет Ліів 2 2+3+2+2 9 51:28.8
DNF Анна-Карін Хайденберг 8 2+0+4 0
DNF Сара Урумова 49 0
DNS Ана Есіпьонок 20 0
DNS Енні Лінд 100 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 905
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 572
10 Моніка Хойніш 568
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
270
За Лизу Виттоцци
vote
268
Я болею только за украинских спортсменов
vote
90
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
33
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-11-05
Дар'я Блашко: Намагаюся тренуватися так, щоб ніяка погода мене не збивала з пантелику

2019-09-30
Яна Бондар: Я вже прийняла рішення про пропуск цього сезону

2019-09-24
Володимир Махлаєв: На етапи Кубку світу ніхто без відбору не потрапить

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Жіночий спринт, коментарі

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Чоловічий спринт, коментарі

2019-09-22
Юрай Санітра: Тищенко - кращий в стрільбі на тренуваннях команди