Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 100
2 Тар'єй Бьо 92
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 91
4 Матвій Єлисеєв 82
5 Сімон Дестьйо 81
6 Кантен Фійон-Майє 77
7 Олександр Лоґінов 75
8 Емільєн Жаклен 73
9 Ерленн Б'єнтеґор 62
10 Фаб'єн Клод 57
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   23:52
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-12-07 17:30 (CET)
Естафета 4х7.5 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-12-07 17:30 (CET)
Естафета 4х7.5 км, Чоловіки

2019-12-07
18:10 - 20:05
2019-12-07
18:20 - 19:50
2019-12-07
18:20 - 19:50
2019-12-07
18:23 - 20:00
2019-12-08
02:25 - 03:52
2019-12-08
08:05 - 09:35
2019-12-08
12:00 - 13:00
2019-12-08
12:10 - 13:55
Час київський

Всі трансляції


Шушен - 2018/2019


   2019-03-09 Юніорський чемпіонат Європи, Юніорки, Спринт, 7.5 км
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Камілла Бене 82 0+0 0 21:58.0 0.0
2 Гійон Ґіґонна 4 0+0 0 22:00.4 +2.4
3 Юліанне Фрювірт 78 0+1 1 22:13.1 +15.1
4 Софія Шнайдер 24 0+1 1 22:13.9 +15.9
5 Аліна Клєвцова 85 0+0 0 22:21.6 +23.6
6 Ханна-Мішель Херманн 13 2+0 2 22:22.6 +24.6
7 Анастасія Кайшева 79 0+1 1 22:26.3 +28.3
8 Анастасія Горєєва 60 0+2 2 22:28.1 +30.1
9 Ханна Кебінґєр 51 0+1 1 22:30.9 +32.9
10 Елізабет Шмідт 72 0+1 1 22:37.7 +39.7
11 Лєа Майєр 43 0+1 1 22:52.7 +54.7
12 Астрі Слеттемарк 63 0+0 0 22:53.1 +55.1
13 Ксенія Довгая 101 0+1 1 22:53.4 +55.4
14 Ельвіра Карін Еберг 42 0+1 1 22:54.0 +56.0
15 Мілєна Тодорова 28 0+2 2 22:58.4 +1:00.4
16 Анна Кривонос 55 0+2 2 23:02.2 +1:04.2
17 Хільде Фоссе 29 0+0 0 23:09.8 +1:11.8
18 Паула Боте 41 1+1 2 23:12.0 +1:14.0
19 Катерина Бех 70 0+2 2 23:15.7 +1:17.7
20 Ніка Віндісар 5 0+2 2 23:16.1 +1:18.1
21 Елеонора Фаунер 76 0+0 0 23:16.5 +1:18.5
22 Емі Басерга 32 0+2 2 23:18.3 +1:20.3
22 Марте Кракстад Йохансен 34 0+1 1 23:18.3 +1:20.3
24 Хло Ремі 108 0+1 1 23:18.5 +1:20.5
25 Джуні Арнеклєйв 38 1+0 1 23:19.5 +1:21.5
26 Ліза Марія Шпарк 97 0+0 0 23:22.1 +1:24.1
27 Марія Здравкова 61 0+1 1 23:25.5 +1:27.5
28 Беатріс Трабуккі 107 0+0 0 23:27.5 +1:29.5
29 Франциска Пфнюр 40 1+1 2 23:28.1 +1:30.1
30 Енні Лінд 9 0+0 0 23:30.7 +1:32.7
31 Ніна Задравєц 56 2+1 3 23:33.6 +1:35.6
32 Анна-Марія Шрьодер 75 0+1 1 23:34.9 +1:36.9
33 Тамара Штайнер 98 0+0 0 23:35.5 +1:37.5
34 Петра Суха 36 0+2 2 23:41.5 +1:43.5
35 Тетяна Воронова 46 0+1 1 23:47.8 +1:49.8
36 Марі Веттерхус 92 1+1 2 23:48.1 +1:50.1
37 Клої Левінс 10 0+1 1 23:54.0 +1:56.0
38 Саніта Буліна 44 0+0 0 23:55.0 +1:57.0
39 Анна Хедстрьом 23 2+2 4 23:55.7 +1:57.7
40 Ренді Соллід Нордванг 90 0+2 2 24:01.3 +2:03.3
41 Вільде Скотланд 93 0+0 0 24:02.0 +2:04.0
42 Анна Гандлер 8 0+1 1 24:02.4 +2:04.4
43 Крістіна Оберталер 45 1+1 2 24:02.7 +2:04.7
44 Елішка Тепла 22 2+0 2 24:05.7 +2:07.7
45 Маріт Ісхол Скоган 20 2+0 2 24:06.0 +2:08.0
46 Хейді Ніккінен 48 1+2 3 24:10.5 +2:12.5
47 Клара Полєднова 86 1+0 1 24:13.9 +2:15.9
48 Ганна Коваленко 52 0+1 1 24:16.4 +2:18.4
49 Христина Дмитренко 88 0+0 0 24:20.7 +2:22.7
50 Шоуна Пендрі 6 0+0 0 24:22.4 +2:24.4
51 Анастасія Рассказова 18 0+0 0 24:30.6 +2:32.6
52 Тереза Воборнікова 62 1+0 1 24:33.0 +2:35.0
53 Катерина Понеделько 19 1+1 2 24:39.9 +2:41.9
54 Аннатіна Б'єрi 104 1+0 1 24:41.2 +2:43.2
55 Валерія Дмитренко 103 1+1 2 24:43.2 +2:45.2
56 Любов Кип'яченкова 12 0+1 1 24:44.0 +2:46.0
57 Анна Селлерс 111 0+1 1 24:44.7 +2:46.7
58 Зіва Клеменчич 77 1+2 3 24:45.2 +2:47.2
59 Ребекка Пасслер 31 1+2 3 24:50.4 +2:52.4
60 Ханна Аухенталлер 16 1+1 2 24:52.1 +2:54.1
61 Наталія Томашевска 49 1+2 3 24:56.2 +2:58.2
62 Поліна Єгорова 57 1+0 1 24:59.7 +3:01.7
63 Віроніка Махинякова 33 1+1 2 25:03.4 +3:05.4
64 Каміла Цихон 81 1+1 2 25:05.8 +3:07.8
65 Хейді Кууттінен 26 1+2 3 25:08.4 +3:10.4
66 Аліна Позднякова 15 1+0 1 25:09.2 +3:11.2
67 Анна-Карін Хайденберг 102 2+1 3 25:10.2 +3:12.2
68 Зузана Ременова 105 1+0 1 25:10.9 +3:12.9
69 Кароліна Янко 110 2+0 2 25:14.9 +3:16.9
70 Анета Смерчакова 80 0+3 3 25:16.5 +3:18.5
71 Таїс Возель 96 2+1 3 25:18.8 +3:20.8
72 Тільда Йоханссон 64 0+2 2 25:19.9 +3:21.9
73 Аманда Лундстрьом 53 4+1 5 25:27.0 +3:29.0
74 Йоанна Якела 39 1+4 5 25:30.5 +3:32.5
75 Майя Керянен 112 1+1 2 25:31.9 +3:33.9
76 Зое Пекос 65 2+1 3 25:38.0 +3:40.0
77 Сандра Буліна 106 1+0 1 25:39.5 +3:41.5
78 Вероніка Мацкова 94 2+1 3 25:42.1 +3:44.1
79 Єенні Керянен 71 1+1 2 25:43.7 +3:45.7
80 Тереза Яндова 87 1+1 2 25:50.5 +3:52.5
81 Аліне Кьоніг 66 1+2 3 25:52.4 +3:54.4
82 Тімеа Хайду 11 1+0 1 25:52.9 +3:54.9
83 Барбора Горнякова 17 2+2 4 25:53.4 +3:55.4
84 Флавія Барметтлер 27 1+3 4 25:56.4 +3:58.4
85 Марія Цакірі 37 2+1 3 26:02.7 +4:04.7
86 Аннія Кейта Сабула 3 0+1 1 26:03.1 +4:05.1
87 Гюльса Ага 54 0+3 3 26:03.8 +4:05.8
88 Шіло Люка Руссо 21 2+2 4 26:09.0 +4:11.0
89 Майя Лепкесс 68 1+1 2 26:10.2 +4:12.2
89 Марія Луїза Расіна 83 1+1 2 26:10.2 +4:12.2
91 Андрея Мездря 50 1+2 3 26:11.1 +4:13.1
92 Дар’я Гембічка 2 1+3 4 26:15.6 +4:17.6
93 Ана Есіпьонок 14 0+2 2 26:19.1 +4:21.1
94 Дар’я Сепанді 47 1+3 4 26:33.6 +4:35.6
95 Емма Стерц 35 1+1 2 26:41.3 +4:43.3
96 Ларисса Блек 67 1+1 2 26:47.3 +4:49.3
97 Елла Халварссон 69 4+1 5 26:48.8 +4:50.8
98 Зейнеп Эліф Дюрланик 7 1+0 1 26:53.4 +4:55.4
99 Вероніка Кулакова 84 3+1 4 27:04.5 +5:06.5
100 Крістіна Тітієвська 100 2+1 3 27:16.8 +5:18.8
101 Демі Хейнсоо 74 2+2 4 27:27.0 +5:29.0
102 Лізбет Ліів 58 3+4 7 28:19.8 +6:21.8
103 Ліна Фарра 99 4+1 5 28:31.7 +6:33.7
104 Сара Урумова 89 2+0 2 29:27.4 +7:29.4
105 Софія Балабанова 95 2+4 6 29:31.5 +7:33.5
106 Беріна Сінановіч 59 2+2 4 31:10.8 +9:12.8
DNF Марі Уха 25 2 0
DNF Джейлана Хашімовіч 30 2 0
DNF Інеса Зекіч 91 3 0
DNS Ксенія Жужгова 1 0
DNS Єва Пуце 73 0
DNS Ана-Ларіса Котруш 109 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 96
2 Маркета Давідова 78
3 Марте Олсбю Ройселанд 76
4 Жюлья Сімон 72
5 Франциска Пройсс 72
6 Лєна Хеккі 72
7 Лінн Перссон 64
8 Лариса Кукліна 63
9 Деніз Херрманн 61
10 Ганна Еберґ 61
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Віта Семеренко 6.00
Дар'я Блашко 5.81
Юлія Джима 5.61
Анастасія Меркушина 5.20

vote
Какой комментаторский дуэт на UA:ПЕРШИЙ вам понравился больше?
 
Владислав Шалота + Яна Бондарь
vote
31
Комментарий неудовлетворительный, переключался на другой канал
vote
11
Все комментировали хорошо
vote
9
Сергей Ружицкий + Сергей Седнев
vote
8
Я принципиально не смотрю UA:ПЕРШИЙ
vote
4
Сергей Ружицкий + Яна Бондарь
vote
1
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-12-07
Володимир Бринзак: В естафетах треба шукати варіанти на перспективу Олімпіади

2019-12-02
Руслан Ткаленко та Дар’я Блашко - про спринт в Остерсунді

2019-12-01
Коментарі. Остерсунд, жіночий спринт

2019-12-01
Коментарі. Остерсунд, чоловічий спринт

2019-11-30
Коментарі. Остерсунд, змішана естафета

2019-11-30
Коментарі. Остерсунд, одиночна змішана естафета