Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1230
2 Олександр Лоґінов 854
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Сімон Дестьйо 831
5 Арнд Пайффер 802
6 Тар'єй Бьо 724
7 Бенедікт Долль 705
8 Зімон Едер 701
9 Юліан Еберхард 695
10 Лукас Хофер 694
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   22:09
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2019-11-30 13:10 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Преманон - 2018/2019


   2018-12-19 Юніорський кубок IBU, Одиночна змішана естафета. Юніори
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Словенія 4 0+8 42:36.7 0.0
Алекс Чісар 0+0 0+0
Ніка Віндісар 0+1 0+2
Алекс Чісар 0+0 0+0
Ніка Віндісар 0+2 0+3
2 Франція 1 0+14 43:56.0 +1:19.3
Мартен Буржуа Републік 0+0 0+1
Камілла Бене 0+2 0+3
Мартен Буржуа Републік 0+2 0+2
Камілла Бене 0+1 0+3
3 Польща 8 0+7 44:04.9 +1:28.2
Войцех Філіп 0+0 0+3
Магда Пічура 0+0 0+0
Войцех Філіп 0+2 0+1
Магда Пічура 0+0 0+1
4 Німеччина 3 2+14 44:59.0 +2:22.3
Даніло Рітмюллер 1+3 0+1
Ханна Кебінґєр 1+3 0+2
Даніло Рітмюллер 0+0 0+3
Ханна Кебінґєр 0+0 0+2
5 Італія 9 0+6 45:10.0 +2:33.3
Майкл Дюран 0+1 0+0
Беатріс Трабуккі 0+0 0+1
Майкл Дюран 0+1 0+2
Беатріс Трабуккі 0+0 0+1
6 Росія 2 4+12 45:33.7 +2:57.0
Кирил Бажин 0+0 0+2
Емма Тімербулатова 0+0 0+1
Кирил Бажин 0+1 0+2
Емма Тімербулатова 2+3 2+3
7 Румунія 16 2+12 45:41.1 +3:04.4
Георг Маріан Колтеа 0+3 0+1
Тімеа Хайду 0+1 0+0
Георг Маріан Колтеа 0+0 2+3
Тімеа Хайду 0+1 0+3
8 Швейцарія 6 5+15 45:53.1 +3:16.4
Себастьян Сталдер 0+0 0+2
Флавія Барметтлер 1+3 1+3
Себастьян Сталдер 0+0 0+1
Флавія Барметтлер 1+3 2+3
9 Австрія 10 1+13 46:11.5 +3:34.8
Домінік Унтервегер 0+2 1+3
Тамара Штайнер 0+0 0+2
Домінік Унтервегер 0+3 0+3
Тамара Штайнер 0+0 0+0
10 Словаччина 12 0+10 46:18.7 +3:42.0
Самуель Хубач 0+2 0+2
Генрієта Хорватова 0+0 0+1
Самуель Хубач 0+2 0+0
Генрієта Хорватова 0+1 0+2
11 Чехія 7 9+17 46:56.5 +4:19.8
Мікулаш Карлік 0+0 1+3
Елішка Тепла 0+0 1+3
Мікулаш Карлік 2+3 1+3
Елішка Тепла 0+2 4+3
12 Казахстан 13 3+18 47:27.2 +4:50.5
Владислав Кірєєв 0+1 1+3
Аліна Позднякова 0+3 0+0
Владислав Кірєєв 0+2 0+3
Аліна Позднякова 1+3 1+3
13 Україна 5 5+18 48:44.3 +6:07.6
Сергій Телень 0+1 1+3
Оксана Сігеті 0+1 0+2
Сергій Телень 0+3 1+3
Оксана Сігеті 1+3 2+2
14 Естонія 11 1+18 48:57.3 +6:20.6
Крісто Сіймер 0+0 0+2
Керстін Ойяві 0+2 0+2
Крісто Сіймер 1+3 0+3
Керстін Ойяві 0+3 0+3
15 Латвія 15 4+16 49:56.7 +7:20.0
Едґарс Місе 3+3 1+3
Єва Пуце 0+1 0+2
Едґарс Місе 0+0 0+3
Єва Пуце 0+2 0+2
16 Литва 17 4+17 53:00.3 +10:23.6
Максим Фомін 2+3 0+3
Сара Урумова 0+0 0+1
Максим Фомін 0+3 0+1
Сара Урумова 0+3 2+3
17 Канада 14 8+18 55:09.9 +10:33.2
Сергій Бочкарніков 0+0 0+3
Анна Селлерс 3+3 0+1
Сергій Бочкарніков 2+3 0+3
Анна Селлерс 1+3 2+2
18 Австралія 18 3+15 53:19.0 +10:42.3
Том Вілкінсон 0+3 0+2
Люка Міскін 0+0 0+2
Том Вілкінсон 0+2 0+2
Люка Міскін 0+1 3+3
19 Молдова 21 7+17 58:17.6 +15:40.9
Крістін Стратан 1+3 2+3
Валентина Мирза 0+0 0+1
Крістін Стратан 0+2 1+3
Валентина Мирза 3+3 0+2
20 Боснія і Герцеговина 19 10+19 1:01:08.7 +16:32.0
Марко Станоєвіч 0+1 2+3
Марія Джокіч 2+3 1+3
Марко Станоєвіч 0+1 1+3
Марія Джокіч 1+3 3+2
21 Бразилія 22 12+17 1:03:00.5 +20:23.8
Матеуш Де Сантана Васконселлос 0+0 1+3
Тайнара Сільва 4+3 3+3
Матеуш Де Сантана Васконселлос 0+0 0+2
Тайнара Сільва 1+3 3+3
22 Хорватія 20 7+10 1:05:13.6 +22:36.9
Карло Куне Тек 1+2 0+2
Вінка Ковачіч 2+0 2+0
Карло Куне Тек 0+0 0+0
Вінка Ковачіч 1+3 1+3
DNF Сербія 23
Денис Джековіч 4+3 1+3
Беріна Сінановіч
Денис Джековіч
Беріна Сінановіч
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 905
2 Ліза Віттоцці 882
3 Анастасія Кузьміна 870
4 Марте Олсбю Ройселанд 855
5 Ганна Еберґ 741
6 Пауліна Фіалкова 687
7 Кайса Мякяряйнен 673
8 Деніз Херрманн 611
9 Франциска Пройсс 572
10 Моніка Хойніш 568
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.28

vote
За кого вы болеете в борьбе за женский БХГ?
 
За Доротею Вирер
vote
270
За Лизу Виттоцци
vote
267
Я болею только за украинских спортсменов
vote
90
Надеюсь, что Олсбю Ройселанд еще навяжет борьбу
vote
33
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-11-05
Дар'я Блашко: Намагаюся тренуватися так, щоб ніяка погода мене не збивала з пантелику

2019-09-30
Яна Бондар: Я вже прийняла рішення про пропуск цього сезону

2019-09-24
Володимир Махлаєв: На етапи Кубку світу ніхто без відбору не потрапить

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Жіночий спринт, коментарі

2019-09-22
ЛЧУ-2019. Чоловічий спринт, коментарі

2019-09-22
Юрай Санітра: Тищенко - кращий в стрільбі на тренуваннях команди