Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 211
2 Олександр Лоґінов 177
3 Сімон Дестьйо 175
4 Тар'єй Бьо 168
5 Мартен Фуркад 162
6 Матвій Єлисеєв 155
7 Емільєн Жаклен 144
8 Кантен Фійон-Майє 136
9 Лукас Хофер 124
10 Ерленн Б'єнтеґор 112
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   09:06
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський кубок IBU, Поклюка
2019-12-15 11:00 (CET)
Одиночна змішана естафета. Юніори

Наступна трансляція

Кубок світу, Хохфільцен
2019-12-15 12:00 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

2019-12-15
12:45 - 14:00
2019-12-15
12:50 - 13:55
2019-12-15
12:50 - 13:45
2019-12-15
19:30 - 20:35
2019-12-16
02:50 - 03:54
Час київський

Всі трансляції


Солт-Лейк-Сіті - 2018/2019


   2019-02-17 Кубок світу, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Італія 13 0+6 35:27.9 0.0
Лукас Хофер 0+1 0+1
Доротея Вірер 0+1 0+0
Лукас Хофер 0+1 0+1
Доротея Вірер 0+1 0+0
2 Австрія 2 0+2 35:50.8 +22.9
Зімон Едер 0+0 0+1
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+1
Зімон Едер 0+0 0+0
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+0
3 Франція 4 1+8 36:18.1 +50.2
Антонен Ґіґонна 0+1 0+2
Жюлья Сімон 0+1 0+0
Антонен Ґіґонна 0+1 1+3
Жюлья Сімон 0+0 0+0
4 Німеччина 8 0+6 36:34.8 +1:06.9
Роман Рес 0+0 0+0
Франциска Пройсс 0+0 0+3
Роман Рес 0+1 0+0
Франциска Пройсс 0+2 0+0
5 Норвегія 1 0+6 36:35.3 +1:07.4
Ерленн Б'єнтеґор 0+0 0+1
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+1 0+0
Ерленн Б'єнтеґор 0+1 0+1
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+1 0+1
6 Україна 3 0+6 36:45.8 +1:17.9
Дмитро Підручний 0+0 0+0
Юлія Джима 0+0 0+1
Дмитро Підручний 0+2 0+1
Юлія Джима 0+1 0+1
7 Швеція 5 0+4 36:47.5 +1:19.6
Гебріел Стегмайр 0+0 0+1
Джоанна Скоттхайм 0+0 0+0
Гебріел Стегмайр 0+1 0+1
Джоанна Скоттхайм 0+0 0+1
8 Естонія 15 1+5 36:57.5 +1:29.6
Рене Захкна 0+0 0+0
Реґіна Ойя 0+0 0+0
Рене Захкна 0+2 0+0
Реґіна Ойя 1+3 0+0
9 Польща 12 0+4 37:04.8 +1:36.9
Анджей Недза-Кубінєц 0+0 0+1
Кінґа Збілут 0+0 0+1
Анджей Недза-Кубінєц 0+0 0+0
Кінґа Збілут 0+0 0+2
10 Японія 9 0+5 37:15.1 +1:47.2
Мікіто Тачізакі 0+0 0+0
Фуюко Тачізакі 0+0 0+2
Мікіто Тачізакі 0+2 0+1
Фуюко Тачізакі 0+0 0+0
11 Росія 7 0+4 37:17.8 +1:49.9
Сергій Корастильов 0+0 0+0
Уляна Кайшева 0+1 0+0
Сергій Корастильов 0+1 0+2
Уляна Кайшева 0+0 0+0
12 Канада 6 0+12 37:21.5 +1:53.6
Крістіан Ґоу 0+2 0+3
Розанна Крофорд 0+1 0+2
Крістіан Ґоу 0+2 0+0
Розанна Крофорд 0+0 0+2
13 Білорусь 14 0+8 37:24.1 +1:56.2
Віктор Кривко 0+0 0+1
Ганна Сола 0+0 0+2
Віктор Кривко 0+0 0+1
Ганна Сола 0+3 0+1
14 США 21 2+13 37:31.0 +2:03.1
Шон Догерті 0+1 0+2
С’юзан Данклі 0+2 0+0
Шон Догерті 0+3 0+2
С’юзан Данклі 0+0 2+3
15 Швейцарія 17 1+9 38:04.6 +2:36.7
Маріо Долдер 0+0 1+3
Аїта Ґаспарін 0+0 0+1
Маріо Долдер 0+0 0+3
Аїта Ґаспарін 0+1 0+1
16 Словенія 11 2+8 38:37.7 +3:09.8
Міха Довжан 0+0 0+1
Полона Клеменчіч 0+1 2+3
Міха Довжан 0+0 0+3
Полона Клеменчіч 0+0 0+0
17 Чехія 10 1+13 39:13.0 +3:45.1
Томаш Крупчик 1+3 0+3
Вероніка Віткова 0+3 0+1
Томаш Крупчик 0+0 0+1
Вероніка Віткова 0+0 0+2
18 Болгарія 16 2+16 39:55.1 +4:27.2
Антон Сінапов 1+3 1+3
Емілія Йорданова 0+1 0+1
Антон Сінапов 0+2 0+2
Емілія Йорданова 0+3 0+1
19 Казахстан 18 1+14 40:02.0 +4:34.1
Тімур Куц 0+3 1+3
Єлизавета Бєльченко 0+0 0+1
Тімур Куц 0+0 0+3
Єлизавета Бєльченко 0+2 0+2
20 Румунія 22 0+5 40:31.3 +5:03.4
Деніс Сербан 0+0 0+1
Еніко Мартон 0+1 0+0
Деніс Сербан 0+0 0+2
Еніко Мартон 0+1 0+0
21 Литва 20 1+8 Lapped
Томас Каукенас 0+1 0+2
Наталія Кочергіна 0+1 1+3
Томас Каукенас 0+0 0+1
Наталія Кочергіна
22 Китай 19 1+11 Lapped
Ванг Веньянь 0+2 0+2
Ван Сюелань 0+1 1+3
Ванг Веньянь 0+1 0+2
Ван Сюелань
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 156
2 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 113
3 Марте Олсбю Ройселанд 112
4 Ганна Еберґ 101
5 Жюлья Сімон 95
6 Лєна Хеккі 93
7 Маркета Давідова 84
8 Лінн Перссон 84
9 Жустін Бреза 76
10 Світлана Міронова 74
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.39
Антон Дудченко 6.38
Артем Прима 5.17

vote
Какой комментаторский дуэт на UA:ПЕРШИЙ вам понравился больше?
 
Владислав Шалота + Яна Бондарь
vote
134
Комментарий неудовлетворительный, переключался на другой канал
vote
53
Сергей Ружицкий + Сергей Седнев
vote
31
Все комментировали хорошо
vote
27
Я принципиально не смотрю UA:ПЕРШИЙ
vote
12
Сергей Ружицкий + Яна Бондарь
vote
5
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-12-14
Коментарі. Хохфільцен, переслідування у чоловіків

2019-12-14
Юрай Санітра: Дудченко не зможе відновитися до естафети

2019-12-14
Антон Дудченко: На трасі хотілося б відпрацювати краще

2019-12-14
Дмитро Підручний: Якщо берегти себе - який сенс боротися?

2019-12-14
Галина Вишневська: Задоволена своєю стрільбою

2019-12-14
Дінара Алімбекова: Не розумію, звідки беруться ці промахи