Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 692
2 Кантен Фійон-Майє 622
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 576
4 Олександр Лоґінов 544
5 Тар'єй Бьо 542
6 Сімон Дестьйо 536
7 Емільєн Жаклен 499
8 Бенедікт Долль 454
9 Йоханнес Дале 440
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 411
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:16
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Антхольц-Антерсельва
2020-02-18 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Антхольц-Антерсельва
2020-02-18 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Яворів - 2018/2019


   2019-03-21 Чемпіонат України, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Киевская обл. - 1 4 0+0 36:49.6
Дар'я Блашко 0+0 0+0 8:38.1
Олександр Морьєв 0+0 0+0 7:47.8
Дар'я Блашко 0+0 0+0 8:45.9
Олександр Морьєв 0+0 0+0 11:37.8
2 Черниговская обл. - 1 2 2+0 37:24.7 +35.1
Валерія Дмитренко 0+0 1+0 9:02.3
Тарас Лесюк 0+0 0+0 7:48.3
Валерія Дмитренко 0+0 0+0 8:36.7
Тарас Лесюк 1+0 0+0 11:57.4
3 Киевская обл. - 2 12 1+0 37:45.8 +56.2
Анастасія Рассказова 0+0 0+0 8:50.2
Антон Мигда 0+0 0+0 7:55.8
Анастасія Рассказова 0+0 0+0 8:46.9
Антон Мигда 0+0 1+0 12:12.9
4 Харьковская обл. - 1 3 0+0 38:19.8 +1:30.2
Ольга Абрамова 0+0 0+0 9:10.9
Степан Кінаш 0+0 0+0 8:26.8
Ольга Абрамова 0+0 0+0 8:50.2
Степан Кінаш 0+0 0+0 11:51.9
5 Сумская обл. - 2 9 2+0 38:47.6 +1:58.0
Вікторія Єрмакова 2+0 0+0 10:48.0
Богдан Цимбал 0+0 0+0 7:43.8
Вікторія Єрмакова 0+0 0+0 9:41.5
Богдан Цимбал 0+0 0+0 10:34.3
6 Львовская обл. - 1 7 5+0 39:12.7 +2:23.1
Юлія Городна 0+0 0+0 8:41.4
Віталій Кільчицький 3+0 0+0 8:42.9
Юлія Городна 0+0 0+0 9:21.2
Віталій Кільчицький 2+0 0+0 12:27.2
7 Киевская обл. - 3 14 0+0 39:13.8 +2:24.2
Оксана Москаленко 0+0 0+0 9:37.9
Максим Івко 0+0 0+0 8:35.0
Оксана Москаленко 0+0 0+0 9:55.1
Максим Івко 0+0 0+0 11:05.8
8 Харьков-Чернигов 8 3+0 39:34.3 +2:44.7
Любов Кип'яченкова 0+0 1+0 9:21.7
Владислав Кошовець 1+0 0+0 8:53.7
Любов Кип'яченкова 0+0 1+0 9:50.2
Владислав Кошовець 0+0 0+0 11:28.7
9 Сумская обл. - 1 1 6+0 39:43.7 +2:54.1
Тетяна Продан 3+0 0+0 10:17.2
Денис Насико 0+0 1+0 8:00.2
Тетяна Продан 0+0 0+0 9:39.3
Денис Насико 0+0 2+0 11:47.0
10 Тернопольская обл. - 1 5 3+0 40:04.9 +3:15.3
Іванна Пазинюк 1+0 0+0 10:09.4
Руслан Бригадир 0+0 1+0 8:03.2
Іванна Пазинюк 1+0 0+0 10:13.8
Руслан Бригадир 0+0 0+0 11:38.5
11 Сумская обл. - 3 16 7+0 42:07.9 +5:18.3
Христина Ковальова 0+0 1+0 10:07.5
Роман Боровик 0+0 0+0 7:59.8
Христина Ковальова 0+0 2+0 10:41.9
Роман Боровик 3+0 1+0 13:18.7
12 Тернопольская обл. - 2 15 4+0 42:17.9 +5:28.3
Олександра Меркушина 0+0 0+0 9:25.2
Віталій Мандзин 0+0 3+0 9:33.5
Олександра Меркушина 0+0 0+0 9:45.6
Віталій Мандзин 1+0 0+0 13:33.6
13 г. Киев 6 7+0 42:47.4 +5:57.8
Дар'я Скрябіна 0+0 1+0 9:28.0
Данило Бабін 1+0 0+0 9:20.2
Дар'я Скрябіна 1+0 0+0 9:40.0
Данило Бабін 3+0 1+0 14:19.2
14 Сумская обл. - 4 11 2+0 42:59.9 +6:10.3
Олена Токар 0+0 0+0 9:58.4
Володимир Кошман 0+0 1+0 9:37.8
Олена Токар 1+0 0+0 10:46.0
Володимир Кошман 0+0 0+0 12:37.7
15 Харьковская обл. - 2 17 5+0 43:01.7 +6:12.1
Руслана Ткаченко 0+0 0+0 10:27.9
Євген Малишев 0+0 0+0 8:35.5
Руслана Ткаченко 0+0 2+0 10:58.7
Євген Малишев 3+0 0+0 12:59.6
16 Львовская обл. - 2 13 6+0 43:44.4 +6:54.8
Олена Городна 1+0 0+0 10:28.6
Олег Патласов 0+0 1+0 9:12.6
Олена Городна 1+0 2+0 11:00.9
Олег Патласов 1+0 0+0 13:02.3
17 Львовская обл. - 4 18 6+0 44:52.4 +8:02.8
Оксана Климак 1+0 1+0 10:46.7
Андрій Гелиш 2+0 0+0 9:32.4
Оксана Климак 0+0 1+0 10:57.6
Андрій Гелиш 0+0 1+0 13:35.7
18 Львовская обл. - 3 10 5+0 45:55.6 +9:06.0
Вероніка Шевчик 1+0 0+0 11:02.7
Василь Копитко 0+0 0+0 8:48.0
Вероніка Шевчик 2+0 1+0 12:19.3
Василь Копитко 0+0 1+0 13:45.6
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 605
2 Тіріль Екхофф 545
3 Ганна Еберґ 522
4 Деніз Херрманн 513
5 Марте Олсбю Ройселанд 489
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 411
7 Пауліна Фіалкова 402
8 Жустін Бреза 393
9 Жюлья Сімон 391
10 Ліза Віттоцці 377
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 5.83
Дмитро Підручний 5.43
Сергій Семенов 5.34
Антон Дудченко 4.98

vote
Какой комментаторский дуэт на UA:ПЕРШИЙ вам понравился больше?
 
Владислав Шалота + Яна Бондарь
vote
294
Комментарий неудовлетворительный, переключался на другой канал
vote
104
Сергей Ружицкий + Сергей Седнев
vote
69
Все комментировали хорошо
vote
54
Я принципиально не смотрю UA:ПЕРШИЙ
vote
31
Сергей Ружицкий + Яна Бондарь
vote
12
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-02-16
Аіта Гаспарін: Завдяки підтримці Сергія я повірила в себе

2020-02-16
Юрай Санітра: Зробимо все, щоб Підручний був готовий до сінглу ідеально

2020-02-16
Сергій Семенов: Сьогодні вже конкретно злий на себе

2020-02-16
Дмитро Підручний: Спина, як слабке місце, перша приймає на себе удар

2020-02-16
Коментарі. Антхольц, переслідування у чоловіків

2020-02-16
Коментарі. Антхольц, переслідування у жінок