Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1052
2 Стурла Легрейд 1039
3 Кантен Фійон-Майє 930
4 Тар'єй Бьо 893
5 Йоханнес Дале 843
6 Себастьян Самуельссон 817
7 Емільєн Жаклен 812
8 Лукас Хофер 753
9 Сімон Дестьйо 724
10 Мартін Понсілуома 713
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   11:00
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат України, Буковель
2021-03-27 10:30 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Естерсунд - 2019/2020


   2019-11-30 Кубок світу, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Швеція 6 2+11 36:42.1 0.0
Ганна Еберґ 1+3 1+3
Себастьян Самуельссон 0+0 0+1
Ганна Еберґ 0+2 0+0
Себастьян Самуельссон 0+1 0+1
2 Німеччина 7 1+9 37:00.2 +18.1
Франциска Пройсс 0+2 0+0
Ерік Лессер 0+2 0+1
Франциска Пройсс 0+1 0+0
Ерік Лессер 0+0 1+3
3 Норвегія 1 1+16 37:22.5 +40.4
Марте Олсбю Ройселанд 0+3 0+2
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+2 1+3
Марте Олсбю Ройселанд 0+3 0+0
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+0 0+3
4 Україна 5 3+6 37:39.0 +56.9
Анастасія Меркушина 0+0 0+0
Артем Тищенко 0+0 0+1
Анастасія Меркушина 0+1 3+3
Артем Тищенко 0+0 0+1
5 Естонія 10 1+8 37:43.7 +1:01.6
Реґіна Ойя 0+2 0+1
Рене Захкна 0+0 1+3
Реґіна Ойя 0+1 0+1
Рене Захкна 0+0 0+0
6 США 16 1+16 37:59.1 +1:17.0
С’юзан Данклі 0+1 0+3
Шон Догерті 0+2 0+2
С’юзан Данклі 0+1 0+3
Шон Догерті 0+1 1+3
7 Франція 4 3+15 38:01.6 +1:19.5
Жюлья Сімон 0+0 1+3
Сімон Дестьйо 0+2 2+3
Жюлья Сімон 0+3 0+1
Сімон Дестьйо 0+0 0+3
8 Італія 3 3+13 38:33.8 +1:51.7
Федеріка Санфіліппо 0+0 1+3
Томас Бормоліні 0+1 1+3
Федеріка Санфіліппо 1+3 0+2
Томас Бормоліні 0+0 0+1
9 Білорусь 13 5+17 38:45.2 +2:03.1
Ганна Сола 0+1 1+3
Микита Лобастов 2+3 0+2
Ганна Сола 1+3 1+3
Микита Лобастов 0+0 0+2
10 Канада 9 2+10 38:45.8 +2:03.7
Емма Ландер 2+3 0+1
Крістіан Ґоу 0+0 0+2
Емма Ландер 0+3 0+0
Крістіан Ґоу 0+0 0+1
11 Австрія 2 2+13 38:52.4 +2:10.3
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 1+3
Юліан Еберхард 0+2 0+0
Ліза-Тереза Хаузер 0+2 0+0
Юліан Еберхард 0+3 1+3
12 Росія 8 5+10 38:53.5 +2:11.4
Тамара Вороніна 0+3 4+3
Матвій Єлисеєв 0+0 1+3
Тамара Вороніна 0+0 0+0
Матвій Єлисеєв 0+0 0+1
13 Швейцарія 15 1+16 39:02.1 +2:20.0
Аїта Ґаспарін 0+2 0+2
Маріо Долдер 0+1 0+3
Аїта Ґаспарін 1+3 0+1
Маріо Долдер 0+3 0+1
14 Казахстан 19 4+16 39:02.5 +2:20.4
Галина Вишневська-Шепоренко 0+1 1+3
Роман Єрьомін 1+3 0+0
Галина Вишневська-Шепоренко 0+2 1+3
Роман Єрьомін 0+1 1+3
15 Болгарія 18 2+14 40:12.2 +3:30.1
Даніела Кадєва 0+0 1+3
Антон Сінапов 0+1 0+0
Даніела Кадєва 0+3 0+3
Антон Сінапов 0+1 1+3
16 Польща 14 7+18 40:34.6 +3:52.5
Кінґа Збілут 2+3 0+1
Анджей Недза-Кубінєц 0+2 0+1
Кінґа Збілут 0+3 2+3
Анджей Недза-Кубінєц 3+3 0+2
17 Фінляндія 20 4+13 Lapped
Суві Мінккінен 0+1 2+3
Яакко Олаві Ранта 1+3 1+3
Суві Мінккінен 0+0 0+3
Яакко Олаві Ранта
18 Чехія 11 1+14 Lapped
Єссіца Їслова 0+3 0+3
Якуб Ствртєцкі 0+1 0+2
Єссіца Їслова 0+2 1+3
Якуб Ствртєцкі
19 Словенія 17 3+11 Lapped
Ніка Віндісар 0+0 2+3
Міха Довжан 0+2 0+0
Ніка Віндісар 0+3 1+3
Міха Довжан
20 Японія 12 2+16 Lapped
Фуюко Тачізакі 0+3 0+3
Мікіто Тачізакі 0+2 0+2
Фуюко Тачізакі 1+3 1+3
Мікіто Тачізакі
21 Китай 21 3+9 Lapped
Чу Янь Мень 0+0 0+2
Ванг Веньянь 1+3 0+0
Чу Янь Мень 0+1 2+3
Ванг Веньянь
22 Литва 22 7+12 Lapped
Наталія Кочергіна 0+1 0+2
Томас Каукенас 0+0 1+3
Наталія Кочергіна 2+3 4+3
Томас Каукенас
23 Румунія 24 2+9 Lapped
Еніко Мартон 0+1 2+3
Георг Маріан Колтеа 0+3 0+2
Еніко Мартон
Георг Маріан Колтеа
24 Словаччина 25 5+9 Lapped
Терезія Поліакова 0+2 3+3
Міхал Шима 0+1 2+3
Терезія Поліакова
Міхал Шима
25 Хорватія 26 6+10 Lapped
Ніка Блаженіч 0+1 3+3
Крешимір Чрнковіч 2+3 1+3
Ніка Блаженіч
Крешимір Чрнковіч
26 Південна Корея 23 6+12 Lapped
Кім Сеон-Су 0+3 2+3
Чой Дуджін 3+3 1+3
Кім Сеон-Су
Чой Дуджін
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Тіріль Екхофф 1152
2 Марте Олсбю Ройселанд 963
3 Франциска Пройсс 840
4 Ганна Еберґ 826
5 Доротея Вірер 821
6 Ліза-Тереза Хаузер 818
7 Дінара Алімбекова 734
8 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 707
9 Анаїс Шевальє-Буше 677
10 Деніз Херрманн 667
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.02

vote
Нравится ли вам новый внешний вид сайта?
 
Неплохо для начала, но нужны доработки
vote
181
Мне не интересна новая версия, буду пользоваться старой
vote
150
Дизайн неудачный, сайт стал менее удобным
vote
106
Да, все отлично, дизайн современный, навигация удобная
vote
87
 
проголосовать



popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2021-06-01
Віталій Мандзин: Те, що я потрапив на централізовану підготовку в команду Б, для мене було несподіванкою

2021-05-31
Віталій Мандзин: Я розраховую на те, що у цьому міжсезонні вийде сконцентруватися на стрілкових тренуваннях

2021-04-22
Степан Кінаш: Я завжди ставлю максимальні цілі, інакше навіщо тренуватися і змагатися?

2021-04-21
Степан Кінаш: В якийсь момент подумав, що біатлон - це не моє

2021-04-20
Микола Зоц: Не варто розглядати Кубок IBU, як заслання

2021-04-19
Микола Зоц: Ми всі працюємо на загальний результат