Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима<br>Дмитро Підручний<br>Антон Дудченко
Артем Прима
Дмитро Підручний
Антон Дудченко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:33
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-20 10:30 (CET)
Одиночна змішана естафета. Юніори

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

2022-01-20
15:05 - 17:00
2022-01-20
15:05 - 17:05
2022-01-20
15:15 - 17:00
2022-01-20
19:00 - 20:20
2022-01-21
08:10 - 10:15
Час київський

Всі трансляції


Брезно–Осрблі - 2019/2020


   2020-01-15 Кубок IBU, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 3 0+6 38:57.7 0.0
Ендре Стремсгейм 0+1 0+1
Кароліне Ердаль 0+1 0+0
Ендре Стремсгейм 0+1 0+1
Кароліне Ердаль 0+1 0+0
2 Франція 5 0+3 39:27.1 +29.4
Арістід Беґ 0+0 0+0
Лу Жанмонно 0+2 0+0
Арістід Беґ 0+0 0+0
Лу Жанмонно 0+1 0+0
3 Україна 4 0+2 39:40.3 +42.6
Віталій Труш 0+0 0+1
Юлія Журавок 0+0 0+0
Віталій Труш 0+1 0+0
Юлія Журавок 0+0 0+0
4 Німеччина 2 0+5 39:40.5 +42.8
Ерік Лессер 0+0 0+0
Штефані Шерер 0+2 0+0
Ерік Лессер 0+2 0+1
Штефані Шерер 0+0 0+0
5 Чехія 7 0+4 40:08.0 +1:10.3
Вітеслав Хорніг 0+0 0+0
Тереза Вінкларкова 0+2 0+1
Вітеслав Хорніг 0+0 0+0
Тереза Вінкларкова 0+0 0+1
6 Швеція 6 2+12 40:42.9 +1:45.2
Гебріел Стегмайр 0+1 0+2
Елізабет Хоґберґ 0+1 0+1
Гебріел Стегмайр 0+1 1+3
Елізабет Хоґберґ 1+3 0+0
7 Швейцарія 9 0+9 40:58.7 +2:01.0
Сандро Бовізі 0+1 0+2
Ірене Кадуріш 0+2 0+0
Сандро Бовізі 0+1 0+0
Ірене Кадуріш 0+3 0+0
8 Росія 1 1+10 41:16.2 +2:18.5
Кирило Стрільцов 0+0 0+3
Анна Нікуліна 0+2 1+3
Кирило Стрільцов 0+1 0+0
Анна Нікуліна 0+0 0+1
9 США 10 0+12 41:25.3 +2:27.6
Макс Дартчі 0+3 0+0
Емілі Драйссіґакер 0+1 0+0
Макс Дартчі 0+2 0+2
Емілі Драйссіґакер 0+3 0+1
10 Австрія 8 0+7 41:39.4 +2:41.7
Петер Брюннер 0+1 0+2
Рамона Дюрінгер 0+0 0+0
Петер Брюннер 0+0 0+0
Рамона Дюрінгер 0+2 0+2
11 Канада 17 2+11 42:03.2 +3:05.5
Карсен Кемпбелл 0+1 0+1
Емілі Діксон 0+3 2+3
Карсен Кемпбелл 0+2 0+0
Емілі Діксон 0+1 0+0
12 Польща 14 0+8 42:38.9 +3:41.2
Тадеуш Недза Кубінєц 0+0 0+3
Каміла Цихон 0+1 0+0
Тадеуш Недза Кубінєц 0+3 0+1
Каміла Цихон 0+0 0+0
13 Білорусь 12 4+9 42:48.7 +3:51.0
Віктор Кривко 0+0 0+0
Аделіна Сабітова 2+3 2+3
Віктор Кривко 0+0 0+0
Аделіна Сабітова 0+0 0+3
14 Фінляндія 11 2+12 43:10.1 +4:12.4
Отто-Ееміл Карвінен 0+2 0+1
Хейді Ніккінен 2+3 0+2
Отто-Ееміл Карвінен 0+0 0+1
Хейді Ніккінен 0+0 0+3
15 Естонія 15 0+7 43:21.7 +4:24.0
Роберт Хелдна 0+0 0+1
Сюзан Кюельм 0+2 0+0
Роберт Хелдна 0+1 0+1
Сюзан Кюельм 0+0 0+2
16 Румунія 13 1+11 Lapped
Георг Маріан Колтеа 0+3 1+3
Еніко Мартон 0+0 0+3
Георг Маріан Колтеа 0+0 0+2
Еніко Мартон
17 Латвія 16 0+8 Lapped
Ренарс Біркенталс 0+3 0+0
Єва Пуце 0+0 0+0
Ренарс Біркенталс 0+2 0+3
Єва Пуце
18 Монголія 21 3+11 Lapped
Білгун Алтанхуяг 0+3 0+3
Арюнтунгалаг Енхбайяр 0+2 3+3
Білгун Алтанхуяг
Арюнтунгалаг Енхбайяр
19 Болгарія 18 0+11 Lapped
Володимир Оряшков 0+3 0+3
Любомира Пехліванска 0+3 0+2
Володимир Оряшков
Любомира Пехліванска
20 Угорщина 19 2+7 Lapped
Сома Дьоллої 2+3 0+2
Шара Понья 0+2 0+0
Сома Дьоллої
Шара Понья
21 Туреччина 20 3+6 Lapped
Мехмет Устюнташ 0+1 0+0
Гюльса Ага 3+3 0+2
Мехмет Устюнташ
Гюльса Ага
22 Молдова 22 0+5 Lapped
Крістін Стратан 0+2 0+3
Валентина Мирза
Крістін Стратан
Валентина Мирза
23 Аргентина 23 1+5 Lapped
Хав'єр Хіменес 1+3 0+2
Софія Кидасюк
Хав'єр Хіменес
Софія Кидасюк
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 5.06
Артем Прима 5.02
Богдан Цимбал 5.02
Антон Дудченко 4.86

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
152
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
119
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно