Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 984
2 Стурла Легрейд 736
3 Себастьян Самуельссон 717
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 707
5 Емільєн Жаклен 706
6 Тар'єй Бьо 601
7 Сімон Дестьйо 590
8 Бенедікт Долль 557
9 Сіверт Гутторм Баккен 553
10 Ерік Лессер 535
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   21:34
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Літній чемпіонат світу, Рупольдінг
2022-08-25 12:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Наступна трансляція

Літній чемпіонат світу, Рупольдінг
2022-08-25 12:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Юніори

Час київський

Всі трансляції


Антхольц-Антерсельва - 2020/2021


   2021-01-23 Кубок світу, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Франція 4 0+9 1:14:25.8 0.0
Антонен Ґіґонна 0+2 0+1
Кантен Фійон-Майє 0+1 0+3
Сімон Дестьйо 0+0 0+1
Емільєн Жаклен 0+1 0+0
2 Норвегія 1 1+9 1:14:26.6 +0.8
Стурла Легрейд 0+2 0+0
Йоханнес Дале 0+1 1+3
Тар'єй Бьо 0+1 0+1
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+0 0+1
3 Росія 5 1+7 1:15:16.6 +50.8
Антон Бабіков 0+0 0+0
Матвій Єлисеєв 0+0 0+1
Олександр Лоґінов 0+0 1+3
Едуард Латипов 0+0 0+3
4 Німеччина 3 0+6 1:15:20.2 +54.4
Ерік Лессер 0+0 0+1
Роман Рес 0+0 0+1
Арнд Пайффер 0+0 0+1
Бенедікт Долль 0+1 0+2
5 Італія 6 0+7 1:16:20.9 +1:55.1
Дідьє Бьона 0+1 0+1
Томмазо Джакомел 0+0 0+0
Томас Бормоліні 0+1 0+1
Домінік Віндіш 0+1 0+2
6 Австрія 7 0+10 1:16:44.8 +2:19.0
Давід Коматц 0+0 0+2
Зімон Едер 0+0 0+2
Фелікс Ляйтнер 0+3 0+1
Юліан Еберхард 0+0 0+2
7 Фінляндія 11 0+9 1:16:56.7 +2:30.9
Туомас Хар'юла 0+0 0+3
Теро Сеппяля 0+0 0+0
Яакко Олаві Ранта 0+2 0+2
Оллі Хіденсало 0+1 0+1
8 Україна 9 0+8 1:17:02.7 +2:36.9
Артем Прима 0+1 0+1
Дмитро Підручний 0+0 0+3
Артем Тищенко 0+0 0+1
Антон Дудченко 0+0 0+2
9 Канада 12 1+10 1:17:23.2 +2:57.4
Адам Раннеллс 0+2 0+2
Скотт Ґоу 0+0 0+2
Тревор Кіерс 0+0 1+3
Крістіан Ґоу 0+1 0+0
10 Словенія 13 0+8 1:17:51.8 +3:26.0
Рок Тршан 0+1 0+0
Яков Фак 0+3 0+0
Міха Довжан 0+1 0+1
Алекс Цісар 0+0 0+2
11 Швейцарія 10 0+9 1:17:54.6 +3:28.8
Себастьян Сталдер 0+2 0+1
Жеремі Фінелло 0+1 0+2
Серафін Вістнер 0+1 0+2
Ніклас Хартвег 0+0 0+0
12 Словаччина 16 0+10 1:17:58.1 +3:32.3
Міхал Шима 0+1 0+2
Томаш Хасілла 0+0 0+2
Шимон Бартко 0+0 0+3
Матей Балога 0+1 0+1
13 Білорусь 14 0+11 1:18:05.0 +3:39.2
Антон Смольський 0+2 0+2
Сергій Бочарніков 0+3 0+0
Микита Лобастов 0+3 0+0
Дмитро Лазовський 0+0 0+1
14 Литва 19 0+8 1:19:54.0 +5:28.2
Кароль Домбровськи 0+0 0+3
Вітаутас Строля 0+1 0+3
Томас Каукенас 0+0 0+0
Максим Фомін 0+1 0+0
15 Швеція 2 3+16 1:20:07.1 +5:41.3
Пеппе Фемлінґ 1+3 2+3
Єспер Нелін 0+0 0+3
Себастьян Самуельссон 0+1 0+3
Мартін Понсілуома 0+2 0+1
16 Казахстан 22 1+5 1:20:10.1 +5:44.3
Олександр Мухін 0+1 0+0
Владислав Кірєєв 0+0 1+3
Сергій Сірик 0+0 0+0
Данило Белецький 0+1 0+0
17 Естонія 17 3+10 1:20:12.2 +5:46.4
Рене Захкна 0+1 0+0
Калев Ермітс 0+0 2+3
Роберт Хелдна 0+2 0+0
Райдо Ренкель 0+1 1+3
18 Румунія 24 2+11 1:20:33.1 +6:07.3
Георге Бута 0+0 1+3
Корнель Пуч'яну 0+1 0+1
Георг Маріан Колтеа 1+3 0+2
Рауль Антоніо Флоре 0+1 0+0
19 Чехія 8 4+10 Lapped
Мілан Землічка 0+1 0+1
Ондржей Моравєц 0+0 0+1
Томаш Крупчик 0+1 1+3
Якуб Ствртєцкі 0+0 3+3
20 США 15 3+14 Lapped
Лейф Нордґрен 0+2 0+1
Джейк Браун 0+0 0+1
Пол Шоммер 0+1 2+3
Шон Догерті 0+3 1+3
21 Латвія 23 0+12 Lapped
Андрейс Расторґуєвс 0+1 0+3
Александрс Патріюкс 0+0 0+3
Робертс Слотіньш 0+2 0+1
Едґарс Місе 0+1 0+1
22 Японія 18 3+13 Lapped
Косуке Озакі 0+1 1+3
Цукаса Кобонокі 1+3 0+1
Мікіто Тачізакі 1+3 0+2
Кодама Сьохе
23 Бельгія 20 2+11 Lapped
Флоран Клод 0+0 0+1
Тьєррі Ланжер 1+3 0+3
Том Лахайє-Ґоффарт 0+1 1+3
Петр Карел Ділен
24 Польща 21 3+12 Lapped
Анджей Недза-Кубінєц 0+0 0+3
Ґжеґож Ґузик 0+1 1+3
Томаш Якела 2+3 0+2
Войцех Скоруса
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 957
2 Ельвіра Карін Еберґ 823
3 Ліза-Тереза Хаузер 684
4 Ганна Еберґ 661
5 Анаїс Шевальє-Буше 642
6 Деніз Херрманн 589
7 Дінара Алімбекова 589
8 Жустін Бреза-Буше 581
9 Доротея Вірер 577
10 Маркета Давідова 560
Весь рейтинг
formula1
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 5.73
Артем Прима 5.67

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
169
21 место или ниже
vote
165
11-15 места
vote
124
1-10 места
vote
64
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-07-18
Віталій Мандзин: Мене мотивує, що є куди рости, до кого рости і з ким рости

2022-07-13
Юрай Санітра: Доповнили команду ще одним молодим та перспективним спортсменом

2022-04-14
Євген Колупаєв: Підготовка команди до сезону розпочнеться 20-25 травня

2022-04-13
Василь Карленко: Для багатьох заява Бринзака стала несподіванкою

2022-02-21
Василь Карленко: Головне - не припуститись стратегічних помилок

2022-02-20
Володимир Бринзак: Це лише здається – що хто б не займався біатлоном, медалі та високі місця сипатимуться самі собою