Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима<br>Дмитро Підручний<br>Антон Дудченко
Артем Прима
Дмитро Підручний
Антон Дудченко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   18:10
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-19 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Естерсунд - 2021/2022


   2021-11-28 Кубок світу, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Ганна Еберґ 16 0+0 0 19:01.5 0.0
2 Анаїс Шевальє-Буше 8 0+0 0 19:12.8 +11.3
3 Марте Олсбю Ройселанд 38 0+1 1 19:16.9 +15.4
4 Дінара Алімбекова 41 0+0 0 19:19.5 +18.0
5 Ганна Сола 30 0+1 1 19:28.8 +27.3
6 Жустін Бреза 1 1+0 1 19:37.4 +35.9
7 Франциска Пройсс 10 0+1 1 19:40.3 +38.8
8 Ельвіра Карін Еберґ 18 1+1 2 19:40.4 +38.9
9 Лінн Перссон 28 1+0 1 19:48.6 +47.1
10 Іда Лієн 77 0+0 0 19:52.4 +50.9
11 Єва Пускарчікова 40 0+0 0 19:54.3 +52.8
12 Клер Іґан 33 0+0 0 19:54.7 +53.2
13 Анаїс Бескон 60 1+0 1 19:55.5 +54.0
14 Байба Бендіка 22 0+0 0 20:01.0 +59.5
15 Маркета Давідова 14 0+1 1 20:01.3 +59.8
16 Анна Вайдель 71 0+0 0 20:02.8 +1:01.3
17 Уляна Нігматулліна 36 0+0 0 20:05.2 +1:03.7
18 Мона Брурссон 54 0+2 2 20:08.0 +1:06.5
18 Джессіка Їслова 73 0+0 0 20:08.0 +1:06.5
20 Анна Маґнуссон 91 1+0 1 20:10.5 +1:09.0
21 Ліза-Тереза Хаузер 3 1+1 2 20:16.6 +1:15.1
22 Лотте Лі 11 1+0 1 20:19.8 +1:18.3
23 Доротея Вірер 5 0+1 1 20:20.1 +1:18.6
24 Олена Білосюк 84 0+0 0 20:23.6 +1:22.1
25 Деніз Херрманн 24 1+1 2 20:23.9 +1:22.4
26 Валерія Васнецова 50 1+0 1 20:25.5 +1:24.0
27 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 31 0+2 2 20:30.4 +1:28.9
28 Тіріль Екхофф 26 1+2 3 20:32.2 +1:30.7
29 Тереза Вінкларкова 109 0+0 0 20:32.3 +1:30.8
30 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 49 0+0 0 20:33.1 +1:31.6
31 Дуня Здуц 27 0+0 0 20:34.3 +1:32.8
32 Марі Едер 4 2+0 2 20:36.0 +1:34.5
33 Христина Рєзцова 83 0+2 2 20:38.4 +1:36.9
34 Емі Басерга 102 1+0 1 20:40.4 +1:38.9
35 Жюлья Сімон 34 2+1 3 20:41.2 +1:39.7
36 Крістіна Рідер 106 0+0 0 20:42.3 +1:40.8
37 Туулі Томінґас 23 0+1 1 20:46.7 +1:45.2
38 Ванесса Фогт 52 1+1 2 20:49.5 +1:48.0
38 Чу Янь Мень 101 0+0 0 20:49.5 +1:48.0
40 Яніна Хеттіх 21 0+2 2 20:50.4 +1:48.9
41 Мілєна Тодорова 6 1+1 2 20:50.5 +1:49.0
42 Емма Ландер 2 0+1 1 20:52.9 +1:51.4
43 Ліза Віттоцці 12 2+1 3 20:53.4 +1:51.9
44 Віта Семеренко 32 0+1 1 20:53.5 +1:52.0
45 Лариса Кукліна 39 1+1 2 20:54.6 +1:53.1
46 Дідра Ірвін 66 1+0 1 20:56.3 +1:54.8
46 Самуела Комола 115 0+0 0 20:56.3 +1:54.8
48 Івона Фіалкова 42 0+2 2 20:56.7 +1:55.2
49 Моніка Хойніш-Старенга 29 1+1 2 21:01.7 +2:00.2
50 Юлія Джима 46 1+1 2 21:02.6 +2:01.1
51 Габріеле Лесцінскайте 69 0+0 0 21:02.9 +2:01.4
52 Ірина Кручінкіна 95 0+1 1 21:03.0 +2:01.5
53 Лєна Хеккі 20 1+1 2 21:03.3 +2:01.8
54 Люція Харватова 7 0+3 3 21:03.7 +2:02.2
55 Стіна Нільссон 93 1+3 4 21:04.5 +2:03.0
56 Хлое Шевальє 86 1+2 3 21:05.0 +2:03.5
57 Юлія Швайґер 57 1+0 1 21:05.1 +2:03.6
58 Олена Кручінкіна 35 0+2 2 21:05.4 +2:03.9
59 Анна Мака 79 1+0 1 21:06.1 +2:04.6
60 Ванесса Хінц 44 1+1 2 21:09.6 +2:08.1
61 Даніела Кадєва 72 0+1 1 21:10.9 +2:09.4
62 Катерина Аввакумова 13 1+0 1 21:11.8 +2:10.3
63 Сара Бодрі 64 1+0 1 21:11.9 +2:10.4
64 Галина Вишневська-Шепоренко 19 0+2 2 21:13.5 +2:12.0
65 Ірина Лещенко 82 2+0 2 21:13.9 +2:12.4
66 Танг Цзялінь 70 0+1 1 21:17.6 +2:16.1
67 Аліна Стремоус 48 1+1 2 21:18.7 +2:17.2
68 Селіна Ґаспарін 9 1+1 2 21:19.4 +2:17.9
69 Альона Іванова 87 2+0 2 21:19.8 +2:18.3
70 Анна Юппе 90 0+1 1 21:20.1 +2:18.6
71 Аїта Ґаспарін 68 1+2 3 21:22.0 +2:20.5
72 Анастасія Толмачова 89 0+0 0 21:25.0 +2:23.5
73 Наталія Кочергіна 15 0+1 1 21:26.2 +2:24.7
74 Сюзан Кюельм 99 0+1 1 21:26.3 +2:24.8
75 Йоханна Таліхярм 47 1+0 1 21:27.1 +2:25.6
76 Еліза Ґаспарін 58 0+3 3 21:28.5 +2:27.0
77 Катерина Бех 98 1+1 2 21:29.3 +2:27.8
78 Зіва Клеменчич 63 1+1 2 21:31.9 +2:30.4
79 Ірина Казакевич 104 2+2 4 21:32.2 +2:30.7
80 Дар'я Кліміна-Усанова 74 1+1 2 21:36.5 +2:35.0
81 Суві Мінккінен 43 1+1 2 21:37.7 +2:36.2
82 Пауліна Фіалкова 17 2+1 3 21:41.0 +2:39.5
83 Мень Фанькі 62 0+1 1 21:43.7 +2:42.2
84 Анастасія Кіннунен 85 2+1 3 21:44.0 +2:42.5
85 С’юзан Данклі 100 2+1 3 21:44.4 +2:42.9
86 Фуюко Тачізакі 25 1+1 2 21:45.8 +2:44.3
87 Полона Клеменчіч 53 0+3 3 21:48.2 +2:46.7
88 Саніта Буліня 61 1+1 2 21:53.3 +2:51.8
89 Мікела Каррара 59 2+1 3 21:56.6 +2:55.1
90 Сарі Маеда 75 2+3 5 21:57.5 +2:56.0
91 Джі Хі Мун 78 1+1 2 22:02.8 +3:01.3
92 Кім Сеон-Су 94 0+1 1 22:04.7 +3:03.2
93 Юліанне Фрювірт 108 2+1 3 22:06.8 +3:05.3
94 Світлана Міронова 51 2+1 3 22:07.1 +3:05.6
95 Емілі-Аахейм Калькенберґ 113 2+2 4 22:07.7 +3:06.2
96 Ніка Віндісар 96 1+1 2 22:08.6 +3:07.1
97 Олена Чиркова 97 2+0 2 22:13.1 +3:11.6
98 Кароліна Пітон 112 0+2 2 22:14.9 +3:13.4
99 Валентина Семеренко 37 0+4 4 22:22.8 +3:21.3
100 Еріка Янкя 107 0+2 2 22:28.0 +3:26.5
101 Каміла Жук 55 3+2 5 22:28.6 +3:27.1
102 Джоанн Рід 56 4+1 5 22:32.3 +3:30.8
103 Кадрі Лехтла 92 1+1 2 22:37.8 +3:36.3
104 Чанг Янь 114 3+1 4 22:41.9 +3:40.4
105 Аніка Козіца 80 1+1 2 22:48.0 +3:46.5
106 Ребекка Пасслер 88 2+1 3 22:52.9 +3:51.4
107 Беніта Пайффер 110 3+1 4 22:53.0 +3:51.5
108 Анастасія Кондратьєва 103 2+0 2 22:58.4 +3:56.9
109 Генрієта Хорватова 81 0+2 2 23:18.0 +4:16.5
110 Асука Хатісука 105 1+2 3 23:28.7 +4:27.2
111 Юріє Танака 76 2+2 4 23:44.4 +4:42.9
112 Аннія Кейта Сабула 116 1+2 3 23:58.2 +4:56.7
113 Лора Хрістова 111 1+3 4 24:56.7 +5:55.2
DNS Надія Мозер 45 0
DNS Дарсі Мортон 65 0
DNS Аманда Лайтфут 67 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 4.98
Артем Прима 4.93
Богдан Цимбал 4.93
Антон Дудченко 4.76

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
151
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
117
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно