Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима<br>Дмитро Підручний<br>Антон Дудченко
Артем Прима
Дмитро Підручний
Антон Дудченко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:27
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-19 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Естерсунд - 2021/2022


   2021-12-05 Кубок світу, Естафета 4х6 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Франція 3 0+4 1:10:30.3 0.0
Анаїс Бескон 0+0 0+2
Анаїс Шевальє-Буше 0+0 0+0
Жюлья Сімон 0+1 0+0
Жустін Бреза 0+1 0+0
2 Білорусь 5 0+6 1:11:28.2 +57.9
Ірина Лещенко 0+0 0+0
Дінара Алімбекова 0+0 0+0
Олена Кручінкіна 0+2 0+1
Ганна Сола 0+1 0+2
3 Швеція 1 2+11 1:11:39.9 +1:09.6
Лінн Перссон 0+1 0+1
Мона Брурссон 0+0 2+3
Ельвіра Карін Еберґ 0+2 0+1
Ганна Еберґ 0+1 0+2
4 Норвегія 4 1+7 1:11:40.1 +1:09.8
Емілі-Аахейм Калькенберґ 0+0 0+1
Тіріль Екхофф 0+1 1+3
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+0 0+1
Марте Олсбю Ройселанд 0+0 0+1
5 Німеччина 2 0+4 1:11:57.1 +1:26.8
Ванесса Фогт 0+0 0+0
Деніз Херрманн 0+1 0+2
Яніна Хеттіх 0+0 0+0
Франциска Пройсс 0+1 0+0
6 Італія 8 1+10 1:13:28.6 +2:58.3
Ліза Віттоцці 0+1 0+1
Доротея Вірер 0+1 1+3
Самуела Комола 0+0 0+0
Мікела Каррара 0+3 0+1
7 Чехія 10 1+10 1:13:29.3 +2:59.0
Джессіка Їслова 0+0 0+0
Єва Пускарчікова 0+3 0+0
Маркета Давідова 0+1 0+2
Люція Харватова 0+1 1+3
8 Росія 6 0+10 1:13:40.9 +3:10.6
Христина Рєзцова 0+0 0+0
Лариса Кукліна 0+2 0+1
Світлана Міронова 0+2 0+2
Уляна Нігматулліна 0+1 0+2
9 Швейцарія 12 1+12 1:14:37.5 +4:07.2
Емі Басерга 0+0 0+3
Лєна Хеккі 0+1 0+3
Аїта Ґаспарін 0+1 1+3
Селіна Ґаспарін 0+0 0+1
10 Україна 7 0+11 1:14:48.0 +4:17.7
Анастасія Меркушина 0+0 0+1
Юлія Джима 0+3 0+2
Дар'я Блашко 0+1 0+3
Олена Білосюк 0+0 0+1
11 Канада 14 0+12 1:15:17.8 +4:47.5
Надія Мозер 0+3 0+1
Емма Ландер 0+2 0+3
Беніта Пайффер 0+1 0+1
Сара Бодрі 0+0 0+1
12 Естонія 17 0+8 1:15:32.9 +5:02.6
Реґіна Ойя 0+1 0+1
Туулі Томінґас 0+0 0+3
Сюзан Кюельм 0+0 0+0
Йоханна Таліхярм 0+1 0+2
13 США 11 1+13 1:16:06.2 +5:35.9
С’юзан Данклі 0+2 0+3
Джоанн Рід 0+2 0+3
Клер Іґан 0+0 0+0
Дідра Ірвін 0+0 1+3
14 Китай 23 0+3 1:16:35.8 +6:05.5
Чу Янь Мень 0+0 0+1
Чанг Янь 0+0 0+0
Танг Цзялінь 0+0 0+1
Мень Фанькі 0+0 0+1
15 Фінляндія 15 1+10 1:16:38.5 +6:08.2
Суві Мінккінен 0+0 0+0
Марі Едер 0+2 0+3
Венла Лехтонен 0+2 0+0
Анастасія Кіннунен 1+3 0+0
16 Японія 18 0+8 Lapped
Фуюко Тачізакі 0+0 0+3
Сарі Маеда 0+0 0+3
Юріє Танака 0+0 0+2
Асука Хатісука
17 Австрія 9 1+4 Lapped
Крістіна Рідер 0+0 0+1
Дуня Здуц 0+0 0+0
Анна Юппе 0+0 1+3
Ліза-Тереза Хаузер
18 Польща 13 3+9 Lapped
Моніка Хойніш-Старенга 0+0 0+2
Кінґа Збілут 0+1 3+3
Каміла Жук 0+1 0+2
Анна Мака
19 Казахстан 16 1+5 Lapped
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+0
Дар'я Кліміна-Усанова 1+3 0+1
Анастасія Кондратьєва 0+1 0+0
Єлизавета Бєльченко
20 Південна Корея 20 1+4 Lapped
Катерина Аввакумова 0+0 0+0
Джі Хі Мун 0+0 0+1
Кім Сеон-Су 0+0 1+3
Ко Ун Чон
21 Румунія 22 2+5 Lapped
Анастасія Толмачова 0+0 0+0
Олена Чиркова 2+3 0+1
Наталія Ушкіна 0+0 0+1
Ана-Ларіса Котруш
22 Болгарія 21 0+4 Lapped
Даніела Кадєва 0+1 0+0
Марія Здравкова 0+0 0+3
Лора Хрістова
Мілєна Тодорова
DNS Словаччина 19
Пауліна Фіалкова
Івона Фіалкова
Марія Ременова
Зузана Ременова
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 4.98
Артем Прима 4.93
Богдан Цимбал 4.93
Антон Дудченко 4.76

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
151
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
117
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно