Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима<br>Дмитро Підручний<br>Антон Дудченко
Артем Прима
Дмитро Підручний
Антон Дудченко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:35
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-19 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Рупольдінг - 2021/2022


   2022-01-14 Кубок світу, Естафета 4х6 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Франція 1 0+4 1:10:50.0 0.0
Анаїс Шевальє-Буше 0+0 0+2
Хлое Шевальє 0+0 0+0
Жустін Бреза 0+0 0+1
Жюлья Сімон 0+1 0+0
2 Швеція 2 0+2 1:11:25.1 +35.1
Джоанна Скоттхайм 0+0 0+0
Стіна Нільссон 0+0 0+1
Мона Брурссон 0+0 0+0
Анна Маґнуссон 0+0 0+1
3 Росія 3 0+6 1:12:02.2 +1:12.2
Валерія Васнецова 0+0 0+2
Світлана Міронова 0+1 0+1
Ірина Казакевич 0+1 0+0
Христина Рєзцова 0+0 0+1
4 Німеччина 5 1+5 1:12:16.6 +1:26.6
Ванесса Фогт 0+0 0+0
Ванесса Хінц 0+0 1+3
Франциска Хільдебранд 0+0 0+0
Деніз Херрманн 0+0 0+2
5 Білорусь 4 1+7 1:12:17.8 +1:27.8
Ірина Лещенко 0+1 0+0
Дінара Алімбекова 0+0 0+1
Олена Кручінкіна 0+0 0+0
Ганна Сола 1+3 0+2
6 Італія 9 0+7 1:12:18.4 +1:28.4
Ліза Віттоцці 0+1 0+0
Доротея Вірер 0+2 0+1
Самуела Комола 0+0 0+1
Федеріка Санфіліппо 0+0 0+2
7 Норвегія 6 0+6 1:12:32.6 +1:42.6
Марте Олсбю Ройселанд 0+1 0+0
Кароліне-Оффіґстад Кноттен 0+0 0+1
Кароліне Ердаль 0+0 0+1
Раґнільд Фемштейневік 0+1 0+2
8 Естонія 11 0+6 1:13:20.6 +2:30.6
Реґіна Ойя 0+1 0+0
Туулі Томінґас 0+0 0+2
Сюзан Кюельм 0+0 0+2
Йоханна Таліхярм 0+1 0+0
9 Україна 7 0+6 1:13:31.2 +2:41.2
Ірина Петренко 0+1 0+0
Юлія Джима 0+0 0+1
Валентина Семеренко 0+1 0+1
Анастасія Меркушина 0+1 0+1
10 Польща 17 0+5 1:13:48.5 +2:58.5
Моніка Хойніш-Старенга 0+1 0+0
Каміла Жук 0+0 0+0
Наталія Томашевска 0+2 0+2
Анна Мака 0+0 0+0
11 Фінляндія 14 0+8 1:13:58.7 +3:08.7
Суві Мінккінен 0+0 0+1
Марі Едер 0+1 0+3
Еріка Янкя 0+0 0+1
Анастасія Кіннунен 0+1 0+1
12 США 13 0+7 1:14:00.7 +3:10.7
С’юзан Данклі 0+1 0+1
Клер Іґан 0+0 0+1
Дідра Ірвін 0+0 0+0
Холлі Гроссман 0+1 0+3
13 Китай 15 0+7 1:14:14.4 +3:24.4
Танг Цзялінь 0+2 0+0
Чу Янь Мень 0+0 0+1
Дін Юхуань 0+1 0+2
Мень Фанькі 0+0 0+1
14 Швейцарія 12 3+7 1:14:26.3 +3:36.3
Ірене Кадуріш 0+0 0+0
Еліза Ґаспарін 0+0 0+2
Селіна Ґаспарін 0+1 3+3
Лєна Хеккі 0+1 0+0
15 Чехія 8 1+10 1:14:32.4 +3:42.4
Єва Пускарчікова 0+2 0+1
Тереза Воборнікова 0+1 1+3
Маркета Давідова 0+1 0+1
Джессіка Їслова 0+0 0+1
16 Австрія 10 1+10 1:15:02.0 +4:12.0
Юлія Швайґер 0+2 0+0
Катаріна Іннерхофер 0+1 1+3
Анна Юппе 0+2 0+1
Крістіна Рідер 0+0 0+1
17 Словаччина 22 1+11 1:16:01.9 +5:11.9
Івона Фіалкова 0+2 1+3
Пауліна Фіалкова 0+1 0+0
Юлія Мачинякова 0+0 0+3
Марія Ременова 0+0 0+2
18 Японія 18 2+8 1:16:25.9 +5:35.9
Фуюко Тачізакі 0+0 0+2
Сарі Маеда 0+0 2+3
Асука Хатісука 0+1 0+0
Юріє Танака 0+1 0+1
19 Казахстан 19 1+11 1:17:58.3 +7:08.3
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+0
Єлизавета Бєльченко 0+1 0+2
Дар'я Кліміна-Усанова 1+3 0+3
Анастасія Кондратьєва 0+0 0+2
20 Словенія 23 1+12 Lapped
Полона Клеменчіч 0+1 0+0
Ніка Віндісар 0+3 0+2
Кайя Маріч 1+3 0+3
Кайя Зорч
21 Румунія 21 1+7 Lapped
Наталія Ушкіна 0+0 0+1
Анастасія Толмачова 0+0 0+1
Олена Чиркова 1+3 0+2
Еніко Мартон
22 Канада 16 2+12 Lapped
Емма Ландер 0+1 0+2
Меґан Банкс 0+2 2+3
Емілі Діксон 0+2 0+2
Сара Бодрі
23 Південна Корея 24 1+6 Lapped
Катерина Аввакумова 0+0 1+3
Кім Сеон-Су 0+2 0+1
Ко Ун Чон
Джі Хі Мун
DNS Болгарія 20
Мілєна Тодорова
Марія Здравкова
Валентина Дімітрова
Даніела Кадєва
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 4.98
Артем Прима 4.93
Богдан Цимбал 4.93
Антон Дудченко 4.76

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
151
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
117
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно