Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 100
2 Тар'єй Бьо 92
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 91
4 Матвій Єлисеєв 82
5 Сімон Дестьйо 81
6 Кантен Фійон-Майє 77
7 Олександр Лоґінов 75
8 Емільєн Жаклен 73
9 Ерленн Б'єнтеґор 62
10 Фаб'єн Клод 57
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   08:00
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський кубок IBU, Поклюка
2019-12-12 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Хохфільцен
2019-12-13 11:30 (CET)
Спринт 7.5 км, Жінки

2019-12-13
12:00 - 14:20
2019-12-13
12:20 - 14:01
2019-12-13
12:20 - 13:50
2019-12-14
23:45 - 01:35
Час київський

Всі трансляції


Холменколлен - 2005/2006


   2006-03-23 Кубок світу, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Мартіна Бек 2 0+0 0 21:28:00 0.0
2 Мікела Понца 17 0+0 0 21:31:00 +3.0
3 Катерина Виноградова 27 1+0 1 21:31:00 +3.6
4 Анна-Карін Зідек 12 1+1 2 21:37:00 +9.0
5 Лів-Грет Шелбрейд 11 1+0 1 21:38:00 +10.9
6 Каті Вільхельм 35 0+1 1 21:40:00 +12.6
7 Флоранс Баверель-Робер 39 1+0 1 21:41:00 +13.6
8 Катерина Дафовська 20 0+0 0 21:48:00 +20.9
9 Олена Зубрилова 24 0+1 1 21:49:00 +21.8
10 Симона Хаусвальд 33 0+1 1 21:52:00 +24.1
11 Анна Богалій-Тітовець 5 1+0 1 21:54:00 +26.0
12 Тадея Бранкович 26 0+1 1 21:55:00 +27.6
13 Світлана Ішмуратова 34 1+1 2 22:17:00 +49.5
14 Ольга Назарова 18 1+1 2 22:19:00 +51.2
14 Наталія Соколова 48 1+1 2 22:19:00 +51.2
16 Тура Бергер 36 1+0 1 22:19:00 +51.8
17 Лінда Груббен 21 2+0 2 22:21:00 +53.3
18 Магдалена Нойнер 57 0+1 1 22:23:00 +55.3
19 Катрін Апель 16 1+1 2 22:27:00 +59.7
20 Хелена Екхольм 4 0+0 0 22:28:00 +1:00.2
21 Мадара Лідума 45 0+2 2 22:28:00 +1:00.5
22 Сандрін Байї 29 2+0 2 22:29:00 +1:01.0
23 Уші Дізл 28 1+2 3 22:34:00 +1:06.9
24 Єва Тофалві 37 0+1 1 22:35:00 +1:07.2
25 Андрея Генкель 13 1+1 2 22:39:00 +1:11.2
26 Наталія Левченкова 43 0+0 0 22:43:00 +1:15.7
27 Ейя Салонен 19 0+0 0 22:48:00 +1:20.8
28 Павліна Філіпова 47 0+2 2 22:51:00 +1:23.8
29 Олена Петрова 55 0+2 2 22:57:00 +1:29.1
30 Сара Конрад 1 1+1 2 22:59:00 +1:31.4
31 Анна Мурінова 67 0+0 0 23:01:00 +1:33.3
32 Тея Ґреґорін 15 1+1 2 23:02:00 +1:34.6
33 Дженні Адлер 63 0+1 1 23:02:00 +1:34.7
34 Андрея Малі 61 0+1 1 23:02:00 +1:34.8
35 Ольга Анісімова 66 0+2 2 23:04:00 +1:36.6
36 Людмила Ананько 71 1+1 2 23:05:00 +1:37.8
37 Маґдалена Ґвіздонь 6 1+2 3 23:06:00 +1:38.2
38 Катя Бер 30 1+1 2 23:07:00 +1:39.1
39 Діяна Равнікар 59 1+2 3 23:10:00 +1:42.9
40 Ольга Зайцева 9 3+0 3 23:13:00 +1:45.8
41 Крістель Грос 7 1+2 3 23:19:00 +1:51.5
42 Оксана Хвостенко 32 2+1 3 23:23:00 +1:55.7
43 Ірина Нікульчіна 62 1+2 3 23:28:00 +2:00.7
44 Йори Мёркве 64 1+0 1 23:33:00 +2:05.0
45 Тамамі Танака 23 2+1 3 23:33:00 +2:05.2
46 Емма Фаулер 41 0+0 0 23:35:00 +2:07.2
46 Марьон Блондо 44 1+0 1 23:35:00 +2:07.2
48 Наталі Сантер 58 0+3 3 23:37:00 +2:09.3
49 Сона Міхокова 31 1+1 2 23:38:00 +2:10.8
49 Анн-Крістін Флатланд 56 2+0 2 23:38:00 +2:10.8
51 Кайса Мякяряйнен 46 1+2 3 23:45:00 +2:17.0
52 Зіна Кочер 22 1+2 3 23:46:00 +2:18.8
52 Люсія Ларісі 75 3+0 3 23:46:00 +2:18.8
54 Наталя Сорокіна 74 4+0 4 23:46:00 +2:18.9
55 Кристина Ґузік 54 1+1 2 23:48:00 +2:20.2
56 Софія Домей 52 1+2 3 23:53:00 +2:25.4
57 Лів-Кьерсті Ейкланд 49 1+2 3 23:56:00 +2:28.1
58 Діана Расімовічуте 38 0+3 3 24:10:00 +2:42.6
59 Ейе Карі Хеннесейд 73 2+1 3 24:21:00 +2:53.8
60 Зденка Вейнарова 10 3+1 4 24:32:00 +3:04.0
61 Ірина Мальгіна 51 3+2 5 24:38:00
62 Марсела Павковчекова 60 1+2 3 24:40:00
63 Радка Попова 76 1+2 3 24:41:00
64 Ікуя Тсукідате 40 2+2 4 24:53:00
65 Адель Уокер 14 0+0 0 25:02:00
66 Евелі Сауе 25 4+1 5 25:11:00
67 Лінда Савлака 3 1+0 1 25:13:00
68 Катаржина Пониквія 68 3+0 3 25:15:00
69 Полін Макабі 65 2+2 4 25:16:00
70 Ірина Тананайко 70 2+0 2 25:37:00
71 Герда Круміна 69 0+3 3 25:44:00
72 Тагне Тахе 42 1+3 4 26:44:00
73 Отака Томомі 72 4+2 6 26:55:00
74 Дана Плотогеа 53 1+5 6 26:56:00
75 Александра Васілєвіч 8 3+2 5 28:50:00
DNF Ведрана Вучічевіч 50 1+ 0 00:00:00
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 96
2 Маркета Давідова 78
3 Марте Олсбю Ройселанд 76
4 Жюлья Сімон 72
5 Франциска Пройсс 72
6 Лєна Хеккі 72
7 Лінн Перссон 64
8 Лариса Кукліна 63
9 Деніз Херрманн 61
10 Ганна Еберґ 61
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Віта Семеренко 6.05
Дар'я Блашко 5.82
Юлія Джима 5.63
Анастасія Меркушина 5.21

vote
Какой комментаторский дуэт на UA:ПЕРШИЙ вам понравился больше?
 
Владислав Шалота + Яна Бондарь
vote
72
Комментарий неудовлетворительный, переключался на другой канал
vote
28
Сергей Ружицкий + Сергей Седнев
vote
19
Все комментировали хорошо
vote
17
Я принципиально не смотрю UA:ПЕРШИЙ
vote
6
Сергей Ружицкий + Яна Бондарь
vote
2
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Італія  Доротея Вірер
Україна  Валентина Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Україна  Юлія Джима
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Катерина Бех
Україна  Дмитро Підручний
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Словаччина  Анастасія Кузьміна
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2019-12-07
Володимир Бринзак: В естафетах треба шукати варіанти на перспективу Олімпіади

2019-12-02
Руслан Ткаленко та Дар’я Блашко - про спринт в Остерсунді

2019-12-01
Коментарі. Остерсунд, жіночий спринт

2019-12-01
Коментарі. Остерсунд, чоловічий спринт

2019-11-30
Коментарі. Остерсунд, змішана естафета

2019-11-30
Коментарі. Остерсунд, одиночна змішана естафета