Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ветле-С’ястад Крістіансен 178
2 Себастьян Самуельссон 175
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 154
4 Емільєн Жаклен 151
5 Едуард Латипов 139
6 Тар'єй Бьо 130
7 Сімон Дестьйо 120
8 Кантен Фійон-Майє 116
9 Сіверт Гутторм Баккен 114
10 Фаб'єн Клод 108
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   20:32
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський кубок IBU, Мартел-валь-Мартелло
2021-12-10 10:30 (CET)
Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Хохфільцен
2021-12-10 11:25 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2021/2022


   2021-08-27 Літній чемпіонат світу, Супер спринт кваліфікація, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Роман Сурнєв 33 1+1 2 11:15.1 0.0
2 Флоран Клод 4 0+1 1 11:18.3 +3.2
3 Корнель Пуч'яну 29 0+2 2 11:21.5 +6.4
4 Георге Бута 54 0+0 0 11:24.3 +9.2
5 Анджей Недза-Кубінєц 23 0+0 0 11:26.4 +11.3
6 Яакко Олаві Ранта 3 0+1 1 11:27.6 +12.5
6 Томас Каукенас 46 0+0 0 11:27.6 +12.5
8 Михайло Усов 34 0+0 0 11:30.4 +15.3
9 Ярослав Костюков 47 1+0 1 11:32.4 +17.3
10 Віталій Труш 19 1+0 1 11:32.5 +17.4
11 Дмитро Абашев 50 0+0 0 11:32.8 +17.7
12 Олександр Бабчин 15 0+1 1 11:33.9 +18.8
13 Матей Балога 24 0+1 1 11:35.0 +19.9
14 Томаш Крупчик 49 1+2 3 11:36.2 +21.1
15 Робертс Слотіньш 27 0+2 2 11:38.0 +22.9
16 Флорін-Каталін Бута 48 0+1 1 11:39.4 +24.3
17 Міхал Крчмарж 6 1+1 2 11:41.1 +26.0
18 Сергій Телень 44 1+0 1 11:42.3 +27.2
19 Андрій Доценко 31 2+0 2 11:46.4 +31.3
20 Войцех Скоруса 42 0+1 1 11:48.0 +32.9
21 Іван Колотов 32 0+2 2 11:48.1 +33.0
22 Якуб Ствртєцкі 16 1+2 3 11:51.3 +36.2
23 Адам Вацлавік 26 2+2 4 11:52.4 +37.3
24 Олександр Мухін 39 0+2 2 11:54.6 +39.5
25 Олександр Бєктуганов 18 1+0 1 11:55.8 +40.7
26 Апостолос Аггеліс 12 1+0 1 11:56.7 +41.6
27 Тьєррі Ланжер 28 2+2 4 11:57.6 +42.5
28 Денис Насико 25 0+4 4 11:59.9 +44.8
29 Шимон Бартко 56 1+2 3 12:01.3 +46.2
30 Міхал Шима 11 2+2 4 12:02.2 +47.1
31 Данило Белецький 52 1+1 2 12:02.5 +47.4
32 Рауль Антоніо Флоре 1 3+1 4 12:03.2 +48.1
33 Том Лахайє-Ґоффарт 40 2+1 3 12:03.7 +48.6
34 Андрій Орлик 43 1+1 2 12:12.4 +57.3
35 Томаш Хасілла 22 1+3 4 12:13.1 +58.0
36 Лукаш Щурек 9 2+0 2 12:15.3 +1:00.2
37 Едґарс Місе 53 1+1 2 12:15.6 +1:00.5
38 Мікулаш Карлік 37 0+4 4 12:15.9 +1:00.8
39 Максим Макаров 30 2+2 4 12:17.0 +1:01.9
40 Андрій Усов 7 3+1 4 12:17.1 +1:02.0
41 Руслан Бригадир 10 2+2 4 12:17.8 +1:02.7
42 Александрс Патріюкс 2 2+2 4 12:18.2 +1:03.1
43 Зана Озтунч 17 0+1 1 12:32.1 +1:17.0
44 Сома Дьоллої 14 2+0 2 12:35.8 +1:20.7
45 Юрі Уха 13 1+1 2 12:44.6 +1:29.5
46 Ґжеґож Ґузик 5 3+4 7 12:50.0 +1:34.9
47 Вінні Фонтейн 8 2+2 4 12:59.6 +1:44.5
48 Степан Терент’єв 20 3+2 5 13:08.3 +1:53.2
49 Лукас Якелюнас 35 3+2 5 13:19.7 +2:04.6
50 Марк Возель 55 3+3 6 13:27.8 +2:12.7
51 Халіл Ібрахім Йилмаз 21 1+2 3 13:28.4 +2:13.3
52 Адам Буекі 45 2+3 5 13:52.6 +2:37.5
53 Давід Паник 36 3+3 6 13:53.3 +2:38.2
54 Микола Гайдук 51 2+2 4 14:04.1 +2:49.0
55 Маркус Уебб 38 2+4 6 14:34.6 +3:19.5
DNS Дамір Растіч 41 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза-Тереза Хаузер 177
2 Марте Олсбю Ройселанд 168
3 Дінара Алімбекова 160
4 Ельвіра Карін Еберг 147
5 Анаїс Шевальє-Буше 140
6 Маркета Давідова 134
7 Франциска Пройсс 134
8 Деніз Херрманн 130
9 Ганна Еберґ 128
10 Ганна Сола 124
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 7.45
Дмитро Підручний 6.27

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
98
11-15 места
vote
95
1-10 места
vote
51
21 место или ниже
vote
51
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2021-12-06
Антон Дудченко: Найбільш емоційною була естафета

2021-12-05
Коментарі. Остерсунд (ІІ), чоловіча гонка переслідування

2021-12-05
Володимир Бринзак: Сподіваємось, що виправимо все

2021-12-05
Юрай Санітра: Четвірка спортсменів до Олімпійських ігор готова

2021-12-05
Коментарі. Остерсунд (ІІ), жіноча естафета

2021-12-05
Урош Вєлєпєц: Коли програєш на першому етапі стільки – важко боротися