Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 618
2 Стурла Легрейд 564
3 Тар'єй Бьо 511
4 Йоханнес Дале 499
5 Себастьян Самуельссон 454
6 Емільєн Жаклен 433
7 Кантен Фійон-Майє 404
8 Мартін Понсілуома 395
9 Яков Фак 384
10 Лукас Хофер 359
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   13:40
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2021-01-22 13:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2021-01-22 13:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

2021-01-22
14:00 - 16:00
2021-01-22
14:05 - 16:20
2021-01-22
14:05 - 16:20
2021-01-22
14:10 - 16:00
2021-01-22
17:00 - 18:00
2021-01-22
20:00 - 21:45
2021-01-23
06:00 - 17:25
Час київський

Всі трансляції


Естерсунд - 2010/2011


   2010-12-05 Кубок світу, Гонка переслідування 10 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Кайса Мякяряйнен 1 0+0+0+0 0 31:57.1 0.0
2 Міріам Нойройтер 2 0+1+1+1 3 33:22.4 +1:25.3
3 Хелена Екхольм 5 0+1+0+1 2 33:38.6 +1:41.5
4 Анна-Карін Зідек 9 0+0+0+1 1 33:45.3 +1:48.2
5 Валентина Семеренко 10 0+1+0+0 1 33:55.6 +1:58.5
6 Ольга Зайцева 8 1+0+0+1 2 34:07.3 +2:10.2
7 Світлана Слєпцова 14 0+0+0+1 1 34:08.4 +2:11.3
8 Дар'я Домрачева 3 0+1+0+2 3 34:16.7 +2:19.6
9 Тіна Бахманн 4 0+1+2+1 4 34:28.5 +2:31.4
10 Олена Підгрушна 34 0+0+0+0 0 34:33.2 +2:36.1
11 Катерина Юрлова-Перхт 36 0+0+0+0 0 34:40.2 +2:43.1
12 Андрея Генкель 6 3+0+0+1 4 34:40.6 +2:43.5
13 Анастасія Кузьміна 39 0+0+1+0 1 34:43.1 +2:46.0
14 Анна Богалій-Тітовець 11 0+2+1+0 3 34:53.1 +2:56.0
15 Анн-Крістін Флатланд 38 0+0+2+0 2 35:15.0 +3:17.9
16 Катрін Ланг 13 2+0+1+1 4 35:22.2 +3:25.1
17 Марі Дорен-Абер 26 1+0+1+0 2 35:28.6 +3:31.5
18 Евелі Сауе 32 1+0+0+0 1 35:33.0 +3:35.9
19 Оксана Хвостенко 23 0+0+1+0 1 35:37.4 +3:40.3
20 Катя Халлер 22 1+1+0+0 2 36:18.8 +4:21.7
21 Віта Семеренко 31 0+0+2+1 3 36:27.2 +4:30.1
22 Марі-Лор Брюне 19 1+1+1+1 4 36:33.2 +4:36.1
23 Ольга Полтораніна 35 0+0+0+0 0 36:33.6 +4:36.5
24 Андрея Малі 12 0+0+2+2 4 36:35.7 +4:38.6
25 Анаїс Бескон 18 2+1+2+0 5 36:37.6 +4:40.5
26 Юліанне Долль 58 0+0+1+0 1 36:39.5 +4:42.4
27 Вероніка Новаковська 33 0+1+2+0 3 36:40.1 +4:43.0
28 Агнешка Ціль 15 1+0+2+2 5 36:52.5 +4:55.4
29 Кадрі Лехтла 37 0+1+0+1 2 36:55.0 +4:57.9
30 Діана Расімовічуте 40 1+1+1+1 4 37:04.9 +5:07.8
31 Мадара Лідума 27 1+1+2+0 4 37:05.4 +5:08.3
32 Ванг Чунлі 30 0+1+0+1 2 37:12.5 +5:15.4
33 Надія Скардіно 21 1+1+0+2 4 37:14.9 +5:17.8
34 Анна-Марія Нільcсон 25 1+0+2+1 4 37:20.4 +5:23.3
35 Яна Ґерекова 24 2+3+1+0 6 37:20.6 +5:23.5
36 Сюнневе Сулемдал 20 1+1+1+2 5 37:20.7 +5:23.6
37 Інна Супрун 46 1+1+1+1 4 37:25.9 +5:28.8
38 Людмила Калінчик 29 0+2+1+1 4 37:29.3 +5:32.2
39 Фуюко Тачізакі 52 0+0+0+0 0 37:30.4 +5:33.3
40 Маґдалена Ґвіздонь 42 2+0+1+1 4 37:35.0 +5:37.9
41 Танг Цзялінь 48 1+1+1+0 3 37:40.9 +5:43.8
42 Анна Фроліна 28 2+1+1+1 5 37:45.5 +5:48.4
43 Фанні Хурн-Біркланд 53 0+1+1+1 3 37:54.5 +5:57.4
44 Сабріна Буххольц 16 1+0+2+2 5 37:55.3 +5:58.2
45 Єва Тофалві 60 0+0+1+1 2 38:02.3 +6:05.2
46 Елізабет Хоґберґ 47 1+0+1+2 4 38:09.0 +6:11.9
47 Надія Писарєва 41 0+2+1+2 5 38:19.3 +6:22.2
48 Яна Романова 17 1+2+1+2 6 38:24.7 +6:27.6
49 Ейе Карі Хеннесейд 55 0+2+0+2 4 38:31.4 +6:34.3
50 Пауліна Бобак 43 1+0+2+0 3 38:37.8 +6:40.7
51 Карін Обергофер 51 0+0+1+3 4 38:42.6 +6:45.5
52 Полін Макабі 54 0+0+2+1 3 39:34.6 +7:37.5
53 Тадея Бранкович 45 1+2+2+2 7 39:40.3 +7:43.2
54 Софі Буаллі 44 1+2+1+1 5 40:42.6 +8:45.5
LAP Джі Хі Мун 49 1+1+3 0
LAP Вероніка Віткова 56 0+3+0 0
LAP Людмила Писаренко 57 3+1 0
LAP Селіна Ґаспарін 59 2+0+2 0
DSQ Тея Ґреґорін 7 0+0+0+1 1 34:21.5
DNS Олена Хрустальова 50 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 589
2 Тіріль Екхофф 583
3 Ганна Еберґ 562
4 Доротея Вірер 485
5 Франциска Пройсс 447
6 Дінара Алімбекова 446
7 Ліза-Тереза Хаузер 442
8 Ельвіра Карін Еберг 429
9 Анаїс Шевальє-Буше 382
10 Маркета Давідова 364
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Юлія Джима 7.85
Олена Підгрушна 7.09
Валентина Семеренко 6.76
Дар'я Блашко 5.46

vote
Нравится ли вам новый внешний вид сайта?
 
Неплохо для начала, но нужны доработки
vote
123
Мне не интересна новая версия, буду пользоваться старой
vote
90
Дизайн неудачный, сайт стал менее удобным
vote
80
Да, все отлично, дизайн современный, навигация удобная
vote
58
 
проголосовать



popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2021-01-21
Юлія Джима: Сьогодні мій день

2021-01-21
Катерина Бех: З кожною гонкою я розбігаюся

2021-01-18
Богдан Цимбал: Суперники подарували нам багато подарунків, тому не можна було втрачати такий шанс

2021-01-17
Коментарі. Оберхоф-2021 (VI), жіночий мас-старт

2021-01-17
Ілля Лопухов: Через отруєння стан хлопців та дівчат важко назвати задовільним

2021-01-17
Юрай Санітра: Задоволений другою половиною стартів в Оберхофі