Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 788
2 Кантен Фійон-Майє 712
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 690
4 Тар'єй Бьо 623
5 Сімон Дестьйо 576
6 Олександр Лоґінов 570
7 Емільєн Жаклен 547
8 Бенедікт Долль 512
9 Йоханнес Дале 506
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 439
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   23:49
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 01:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат Європи, Раубічі
2020-02-26 01:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Кубок світу з біатлону 2019/2020

Загальний Індивідуальна Спринт Переслідування Мас-старт Естафета Змішана
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Інший сезон:  
  Чоловіки   Жінки
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 788
2 Кантен Фійон-Майє 712
3 Йоханнес-Тінґнес Бьо 690
4 Тар'єй Бьо 623
5 Сімон Дестьйо 576
6 Олександр Лоґінов 570
7 Емільєн Жаклен 547
8 Бенедікт Долль 512
9 Йоханнес Дале 506
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 439
11 Ерленн Б'єнтеґор 401
12 Арнд Пайффер 393
13 Йоханнес Кюн 383
14 Яков Фак 375
15 Матвій Єлисеєв 367
16 Лукас Хофер 354
17 Філіпп Хорн 345
18 Юліан Еберхард 309
19 Фаб'єн Клод 284
20 Дмитро Підручний 270
21 Зімон Едер 235
22 Фелікс Ляйтнер 234
23 Міхал Крчмарж 228
24 Артем Прима 220
25 Ондржей Моравєц 216
26 Домінік Віндіш 215
27 Себастьян Самуельссон 198
28 Андрейс Расторґуєвс 196
29 Беньямін Веґер 192
30 Антонен Ґіґонна 171
Показати усіх ...
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 719
2 Ганна Еберґ 613
3 Тіріль Екхофф 607
4 Марте Олсбю Ройселанд 597
5 Деніз Херрманн 571
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 461
7 Пауліна Фіалкова 445
8 Жюлья Сімон 441
9 Жустін Бреза 433
10 Франциска Пройсс 411
11 Ліза Віттоцці 379
12 Кайса Мякяряйнен 377
13 Моніка Хойніш 352
14 Анаїс Бескон 345
15 Маркета Давідова 335
16 Ванесса Хінц 323
17 Ліза-Тереза Хаузер 301
18 Катерина Юрлова-Перхт 290
19 Лінн Перссон 288
20 Лєна Хеккі 283
21 Світлана Міронова 270
22 Мона Брурссон 257
23 Олена Підгрушна 253
24 Катаріна Іннерхофер 244
25 Ірина Кривко 230
26 Лариса Кукліна 215
27 Люція Харватова 213
28 Єва Пускарчікова 208
29 Ельвіра Карін Еберг 208
30 Аїта Ґаспарін 198
Показати усіх ...
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 719
2 Ганна Еберґ 613
3 Тіріль Екхофф 607
4 Марте Олсбю Ройселанд 597
5 Деніз Херрманн 571
6 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 461
7 Пауліна Фіалкова 445
8 Жюлья Сімон 441
9 Жустін Бреза 433
10 Франциска Пройсс 411
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 6.06
Дмитро Підручний 5.65

vote
Женская эстафета: Вита или Валя?
 
Вита Семеренко
vote
82
Пусть бегут обе
vote
47
Валя Семеренко
vote
32
Эстафета без Виты и Вали
vote
22
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-02-23
Артем Прима: Розраховував, що в одній з гонок посміхнеться удача

2020-02-23
Юрай Санітра: До мас-старту готувалися серйозно

2020-02-23
Олена Підгрушна: Є осад від непройденого останнього штрафного кола

2020-02-23
Коментарі. Антхольц, жіночий мас-старт

2020-02-22
Коментарі. Антхольц, чоловіча естафета

2020-02-22
Руслан Ткаленко: Самопочуття було не дуже добрим