Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   19:37
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Корінн Ніогре

  Персональні дані
Корінн Ніогре, Corinne NIOGRET

 Ще фотографії - 4

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Корінн Ніогре
Ім'я  Corinne NIOGRET
Країна
Франція
Дата народження  1972-11-20
Зріст  160
Вага  52
Місце народження  Nantua, FRA
Резиденція  Petit Abergement, FRA
Місце проживання  
Освіта  Commercial School
Мови  english
Професія  Customs Officer
Статус  Unmarried
Хобі  Travelling, Music
Перший рік в біатлоні  1988
У збірній з  
Тренери  
Командний тренер  
Клуб  Ski Club Douanes
Веб Сайт  
Гвинтівка  
Лижі  
Рукавички  
Окуляри  
Лижні палки  
Спонсори  
Костюм  
  Результати в цьому сезоні
Холменколлен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 29
Холменколлен, Спринт 7.5 км, Жінки 21
Форт-Кент, Мас-старт 12.5 км, Жінки 11
Форт-Кент, Гонка переслідування 10 км, Жінки 22
Форт-Кент, Спринт 7.5 км, Жінки 28
Лейк Плесід, Гонка переслідування 10 км, Жінки 50
Лейк Плесід, Спринт 7.5 км, Жінки 38
Обергоф, Естафета 4х6 км, Жінки 5
Обергоф, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 38
Обергоф, Гонка переслідування 10 км, Жінки 20
Обергоф, Спринт 7.5 км, Жінки 34
Антгольц-Антерсельва, Мас-старт 12.5 км, Жінки 27
Антгольц-Антерсельва, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 6
Рупольдинг, Спринт 7.5 км, Жінки 70
Рупольдинг, Естафета 4х6 км, Жінки 4
Поклюка, Мас-старт 12.5 км, Жінки 9
Поклюка, Гонка переслідування 10 км, Жінки 29
Поклюка, Спринт 7.5 км, Жінки 32
Осорблі, Спринт 7.5 км, Жінки 80
Осорблі, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 49
Хохфільцен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 22
Хохфільцен, Естафета 4х6 км, Жінки 3
Хохфільцен, Спринт 7.5 км, Жінки 50
Контіолахті, Гонка переслідування 10 км, Жінки 16
Контіолахті, Естафета 4х6 км, Жінки 3
Контіолахті, Спринт 7.5 км, Жінки 8
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
03/04 77.9 (310/398) 81.7 (49/60) 71.1 (64/90) 77.1 (108/140) 81.7 (49/60) 83.3 (40/48)
02/03 86.5 (392/453) 90.0 (54/60) 82.2 (74/90) 87.1 (122/140) 91.3 (73/80) 83.1 (69/83)
01/02 84.6 (297/351) 86.3 (69/80) 81.4 (57/70) 88.3 (106/120) 75.0 (15/20) 82.0 (50/61)
00/01 86.8 (362/417) 87.5 (70/80) 84.0 (84/100) 90.0 (126/140) 86.7 (52/60) 81.1 (30/37)
99/00 89.9 (402/447) 90.0 (72/80) 93.8 (75/80) 91.1 (164/180) 85.0 (51/60) 85.1 (40/47)
98/99 85.9 (347/404) 90.0 (54/60) 87.8 (79/90) 82.8 (149/180) 87.5 (35/40) 88.2 (30/34)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
1992   Albertville-Les Saisies   Естафета 3х7.5 км, Жінки 1
1994   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
  Чемпіонат світу
1993   Боровець   Командна гонка, Жінки 1
1995   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
2000   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
1993   Боровець   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1995   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1996   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1998   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
1999   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
2001   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
1994   Кенмор   Командна гонка, Жінки 3
1995   Антгольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1995   Антгольц-Антерсельва   Командна гонка, Жінки 3
1996   Рупольдінг   Командна гонка, Жінки 3
1999   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
2000   Холменколлен   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
  Кубок світу
1992   Фагернес   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1992   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1993   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1994   Бадгастайн   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1994   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1995   Обергоф   Командна гонка, Жінки 1
1995   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1996   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1996   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1996   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1997   Естерсунд   Естафета 4х6 км, Жінки 1
1998   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки 1
1999   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
1999   Антгольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 1
1999   Антгольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
2000   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
2001   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
2002   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 1
1992   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1993   Обергоф   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
1993   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1993   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1997   Контіолахті   Естафета 4х6 км, Жінки 2
1998   Хохфільцен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
1998   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
1999   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 2
1999   Рупольдинг   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
2000   Хохфільцен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
2000   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
2000   Поклюка   Естафета 4х6 км, Жінки 2
2000   Осорблі   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
2000   Рупольдинг   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
2000   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
2003   Рупольдинг   Змішана естафета 2
1992   Поклюка   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1993   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1994   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1994   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1994   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1995   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1995   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1995   Лахті   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1997   Рупольдинг   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1997   Антгольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1997   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 3
1998   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1998   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1998   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1999   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1999   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1999   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 3
1999   Рупольдинг   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
1999   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2000   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2001   Обергоф   Спринт 7.5 км, Жінки 3
2001   Солт-Лейк-Сіті   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
2002   Лахті   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2003   Контіолахті   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2003   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2003   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2003   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
2003   Холменколлен   Естафета 4х6 км, Жінки 3
  Топ-10 результатів
2000   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 1
1995   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 1
2001   Антгольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки КС 1
2000   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки КС 1
1999   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки КС 1
1999   Антгольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки КС 1
1999   Антгольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
1998   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
2001   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки ЧС 2
1999   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 2
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
03/04 30 22 35 32 18
02/03 16 7 29 21 5
01/02 23 28 18 22 35
00/01 4 3 5 4 10
99/00 3 2 4 2 7
98/99 4 4 4 4 5
97/98 4 20 3 3
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми