Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   19:37
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Петра Белє

  Персональні дані
Петра Белє, BEHLE Petra

 Фотографій в галереях не знайдено

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Петра Белє
Ім'я  BEHLE Petra
Країна
Німеччина
Дата народження  1969-01-05
Зріст  177
Вага  66
Місце народження  Оффенбах
Резиденція  Виллинген
Місце проживання  
Освіта  High School
Мови  німецька
Професія  домогосподарка
Статус  одружена
Хобі  моя собака
Перший рік в біатлоні  1986
У збірній з  0
Тренери  
Командний тренер  
Клуб  SC Willingen
Веб Сайт  
Гвинтівка  
Лижі  
Рукавички  
Окуляри  
Лижні палки  
Спонсори  
Костюм  
  Результати в цьому сезоні
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
1998   Нагано   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1992   Albertville-Les Saisies   Естафета 3х7.5 км, Жінки 2
1994   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
  Чемпіонат світу
1988   Шамоні   Спринт 6 км, Жінки 1
1989   Файстріц   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
1992   Новосибірськ   Командна гонка, Жінки 1
1993   Боровець   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
1995   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1996   Рупольдінг   Командна гонка, Жінки 1
1996   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1997   Осорблі   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1989   Холменколлен   Командна гонка, Жінки 2
1995   Антгольц-Антерсельва   Командна гонка, Жінки 2
1989   Файстріц   Командна гонка, Жінки 3
1989   Раубічі   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
  Кубок світу
1989   Боровець   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1990   Контіолахті   Командна гонка, Жінки 1
1991   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1991   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1992   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки 1
1992   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1992   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1992   Новосибірськ   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1993   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1994   Поклюка   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
1994   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1994   Хінтон   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1994   Кенмор   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1995   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1995   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1995   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1995   Лахті   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1996   Ліллехаммер   Спринт 7.5 км, Жінки 1
1996   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки 1
1997   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 1
1997   Новосибірськ   Спринт 7.5 км, Жінки 1
1998   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 1
1988   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
1988   Рупольдінг   Спринт 6 км, Жінки 2
1988   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1990   Вальхзеє   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1991   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
1991   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
1991   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1991   Кенмор   Командна гонка, Жінки 2
1992   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1994   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1994   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1995   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
1995   Холменколлен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
1995   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1996   Естерсунд   Естафета 4х6 км, Жінки 2
1996   Холменколлен   Естафета 4х6 км, Жінки 2
1996   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1996   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1997   Естерсунд   Естафета 4х6 км, Жінки 2
1997   Рупольдинг   Командна гонка, Жінки 2
1998   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 2
1998   Рупольдинг   Естафета 4х6 км, Жінки 2
1988   Антгольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1988   Ювяскюля   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1988   Albertville-Les Saisies   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1989   Обертауерн   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1992   Фагернес   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1992   Фагернес   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1992   Рупольдінг   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1992   Новосибірськ   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1994   Бадгастайн   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1996   Антгольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1996   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
  Топ-10 результатів
1993   Боровець   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 1
1989   Файстріц   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 1
1988   Шамоні   Спринт 6 км, Жінки ЧС 1
1998   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
1997   Новосибірськ   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
1997   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
1996   Ліллехаммер   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
1996   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
1994   Поклюка   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки КС 1
1992   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
97/98 7 15 7 9
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми