Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
 
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 248
2 Мартен Фуркад 191
3 Антонен Ґіґонна 187
4 Олександр Лоґінов 178
5 Зімон Едер 177
6 Юліан Еберхард 151
7 Сімон Дестьйо 147
8 Лукас Хофер 139
9 Бенедікт Долль 135
10 Тар'єй Бьо 129
Весь рейтинг
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   17:17
Турнір прогнозистів
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Юніорський кубок IBU, Преманон
2018-12-19 11:00 (CET)
Змішана естафета (юніори)

Наступна трансляція

Кубок світу, Нове Мєсто
2018-12-20 17:30 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки

2018-12-20
18:15 - 19:45
2018-12-20
18:20 - 19:55
2018-12-20
18:20 - 19:55
2018-12-20
18:23 - 19:58
2018-12-20
18:25 - 20:15
2018-12-20
20:30 - 21:35
2018-12-20
21:15 - 22:45
2018-12-20
21:30 - 22:30
2018-12-21
01:42 - 03:00
2018-12-21
07:30 - 09:10
Час київський

Всі трансляції


Ріднау-валь Ріданна - 2010/2011


   2011-02-26 Чемпіонат Європи, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Юліанне Долль 19 0+1 1 23:15.7 0.0
2 Ґабрієла Коукалова 22 1+0 1 23:23.6 +7.9
3 Марін Болл 49 0+0 0 23:28.8 +13.1
4 Карін Обергофер 15 1+0 1 23:52.1 +36.4
5 Катерина Ґлазиріна 16 0+1 1 23:56.5 +40.8
6 Кадрі Лехтла 52 1+0 1 24:08.6 +52.9
7 Каролін Хеннеке 50 1+0 1 24:08.7 +53.0
8 Євгенія Сєдова 14 2+0 2 24:08.9 +53.2
9 С’юзан Данклі 17 1+1 2 24:09.7 +54.0
10 Романа Шремпф 23 0+2 2 24:18.7 +1:03.0
11 Вероніка Зваржичова 37 0+0 0 24:26.0 +1:10.3
12 Жакмін Бо 46 0+1 1 24:26.2 +1:10.5
13 Надін Хорхлер 27 1+1 2 24:37.9 +1:22.2
14 Франциска Хільдебранд 42 1+0 1 24:44.1 +1:28.4
15 Роберта Фьяндіно 24 1+1 2 24:44.2 +1:28.5
16 Емілія Йорданова 30 1+0 1 24:57.5 +1:41.8
17 Розанна Крофорд 28 0+0 0 24:57.6 +1:41.9
18 Анастасія Кіннунен 5 1+3 4 24:58.9 +1:43.2
19 Юлія Джима 40 0+2 2 25:00.6 +1:44.9
20 Айріс Швабль 32 1+1 2 25:13.6 +1:57.9
21 Мікела Андреолі 45 2+0 2 25:20.8 +2:05.1
22 Катерина Шумілова 25 1+2 3 25:20.9 +2:05.2
23 Марін Дюссер 4 1+2 3 25:22.5 +2:06.8
24 Дар'я Юркевич 53 1+0 1 25:23.2 +2:07.5
25 Кароліна Пітон 29 1+1 2 25:26.0 +2:10.3
26 Рамона Дюрінгер 31 3+2 5 25:27.6 +2:11.9
27 Ірина Услуґіна 48 1+2 3 25:28.6 +2:12.9
28 Бриджитт Роексунд 6 0+1 1 25:37.3 +2:21.6
29 Барбора Томешова 9 1+2 3 25:40.1 +2:24.4
30 Мартіна Храпанова 33 0+2 2 25:46.2 +2:30.5
31 Марі Едер 43 2+2 4 25:48.7 +2:33.0
32 Аманда Лайтфут 11 1+1 2 26:07.8 +2:52.1
33 Мелані Шульц 20 1+1 2 26:10.4 +2:54.7
34 Алла Толкач 34 2+2 4 26:13.0 +2:57.3
35 Саріанна Репо 39 1+0 1 26:15.1 +2:59.4
36 Беата Шиманчак 3 2+1 3 26:27.2 +3:11.5
37 Клер Бретон 36 2+0 2 26:28.7 +3:13.0
38 Ірина Бабецька 7 1+4 5 26:34.6 +3:18.9
39 Ан Сандакер Квіттінген 38 2+2 4 26:35.5 +3:19.8
40 Лаура Тойванен 18 1+2 3 26:48.7 +3:33.0
41 Лея Йоханідесова 44 0+1 1 26:53.4 +3:37.7
42 Керстін Мюшет 47 1+1 2 26:59.6 +3:43.9
43 Катерина Сердюк 35 3+3 6 27:09.1 +3:53.4
44 Сара Мерфі 2 0+3 3 27:12.2 +3:56.5
45 Наталія Тихонова 12 1+1 2 27:18.9 +4:03.2
46 Вікторія Падьяль-Ернандес 13 1+3 4 27:38.2 +4:22.5
47 Наталія Прекопова 8 1+1 2 27:41.4 +4:25.7
48 Алена Шабаляускене 26 1+1 2 27:45.0 +4:29.3
49 Клод Годбу 51 2+2 4 27:58.8 +4:43.1
50 Наталія Кочергіна 10 3+3 6 29:00.1 +5:44.4
51 Патриція Хойніш 41 3+2 5 29:11.1 +5:55.4
52 Олександра Каменчіч 1 2+2 4 31:23.2 +8:07.5
DNF Жанна Юшкане 21 5+ 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 252
2 Кайса Мякяряйнен 245
3 Пауліна Фіалкова 219
4 Ліза Віттоцці 202
5 Моніка Хойніш 187
6 Ірина Старих 158
7 Ірина Кривко 154
8 Жюлья Сімон 127
9 Франциска Пройсс 126
10 Анастасія Кузьміна 115
Весь рейтинг

Національний університет фізичного виховання і спорту України


country flag  Валя Семеренко
country flag  Віта Семеренко
country flag  Юлія Джима
country flag  Сергій Семенов
country flag  Антон Шипулін
country flag  Тіріль Екгофф
country flag  Еміль-Геґле Свендсен
country flag  Доротея Вірер
country flag  Марі Дорен-Абер
country flag  Мартен Фуркад
country flag  Кайса Мякяряйнен
country flag  Лаура Дальмаєр
country flag  Ґабрієла Коукалова

Інші профайли


2018-12-17
Василий Карленко: Какими бы ни были текущие результаты, команда у нас есть

2018-12-16
Ольга Абрамова: Можно сказать, что этот сезон я начала с нуля

2018-12-16
Комментарии. Хохфильцен, мужская эстафета

2018-12-16
Комментарии. Хохфильцен, женская эстафета

2018-12-15
Надежда Белова: На последнем круге Хойниш ощутила скованность

2018-12-15
Комментарии. Хохфильцен, мужская гонка преследования