Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1262
2 Тар'єй Бьо 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 817
6 Емільєн Жаклен 712
7 Ендре Стрьомсгейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуельссон 671
10 Мартін Понсілуома 638
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   15:57
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Обергоф - 1998/1999


   1999-01-08 Кубок світу, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Лів-Грет Шелбрейд 10 1+1 2 24:23.8 0.0
2 Олена Зубрилова 37 0+0 0 24:40.5 +16.7
3 Надія Таланова 43 0+1 1 24:58.0 +34.2
4 Уші Дізл 11 2+1 3 24:59.0 +35.2
5 Катерина Дафовська 33 0+1 1 25:24.1 +1:00.3
6 Наталі Сантер 30 1+1 2 25:34.4 +1:10.6
7 Андрея Генкель 18 0+1 1 25:39.7 +1:15.9
8 Маґдалена Ґвіздонь 27 0+1 1 25:41.0 +1:17.2
9 Пеггі Вагенфюр 41 0+1 1 25:45.3 +1:21.5
10 Тамамі Танака 63 0+0 0 25:47.3 +1:23.5
11 Гун-Маргіт Андреассен 28 0+0 0 25:48.4 +1:24.6
12 Анн Бріан 61 0+1 1 25:53.5 +1:29.7
13 Магдалена Форсберг 8 0+4 4 25:57.3 +1:33.5
14 Ніна Лемеш 57 0+1 1 25:59.4 +1:35.6
15 Альбіна Ахатова 12 2+0 2 26:02.9 +1:39.1
16 Дельфіна Бурлет 31 0+1 1 26:03.2 +1:39.4
17 Анн-Елен Скьелбрейд 21 0+3 3 26:03.9 +1:40.1
18 Мартіна Халінарова 51 0+2 2 26:04.0 +1:40.2
19 Симона Грайнер-Петтер 39 2+2 4 26:05.7 +1:41.9
20 Єва Хакова 20 0+1 1 26:08.1 +1:44.3
21 Тетяна Водоп'янова 36 1+1 2 26:08.2 +1:44.4
22 Люсія Ларісі 34 0+2 2 26:24.4 +2:00.6
23 Каті Швааб 22 1+2 3 26:25.2 +2:01.4
24 Олена Волковець 58 0+2 2 26:30.7 +2:06.9
25 Анна Спрунг 47 2+0 2 26:31.7 +2:07.9
26 Павліна Філіпова 6 3+2 5 26:33.0 +2:09.2
27 Ріоко Таканаші 29 1+2 3 26:33.2 +2:09.4
28 Хіромі Суга 50 2+0 2 26:35.8 +2:12.0
29 Корінн Ніогре 25 3+1 4 26:39.4 +2:15.6
30 Ірена Чеснекова 62 0+0 0 26:39.9 +2:16.1
31 Мамі Шіндо 17 0+3 3 26:41.9 +2:18.1
32 Гро-Маріт Істад-Крістінсен 5 2+2 4 26:42.0 +2:18.2
33 Галина Куклєва 32 2+1 3 26:43.4 +2:19.6
34 Світлана Парамигіна 13 2+1 3 26:44.7 +2:20.9
35 Сона Міхокова 69 2+1 3 26:47.0 +2:23.2
36 Олена Петрова 24 2+2 4 26:47.6 +2:23.8
37 Ірина Тананайко 42 0+1 1 26:50.9 +2:27.1
38 Агата Сужка 46 2+2 4 26:52.2 +2:28.4
39 Радка Попова 40 1+1 2 26:55.3 +2:31.5
40 Наталія Морщакіна 72 0+1 1 26:59.3 +2:35.5
41 Сюзанна Бекеш 3 0+0 0 27:02.5 +2:38.7
42 Мішель Коллард 59 0+2 2 27:04.1 +2:40.3
43 Еммануель Кларе 77 1+2 3 27:04.3 +2:40.5
44 Світлана Ішмуратова 1 2+3 5 27:08.3 +2:44.5
45 Ірена Томсова 44 0+1 1 27:10.2 +2:46.4
46 Маргарита Дулова 52 2+1 3 27:13.9 +2:50.1
47 Зіґрід Паллхубер 38 0+1 1 27:19.8 +2:56.0
48 Анна Мурінова 4 1+1 2 27:23.3 +2:59.5
49 Мартіна Цельнер 55 1+3 4 27:24.7 +3:00.9
50 Ольга Ромасько 67 0+5 5 27:25.0 +3:01.2
51 Олена Дубок 15 0+3 3 27:35.3 +3:11.5
52 Мартіна Альберт 53 2+0 2 27:44.2 +3:20.4
53 Міє Такеда 76 3+1 4 27:45.6 +3:21.8
54 Наталія Риженкова 7 2+2 4 27:55.5 +3:31.7
55 Марсела Павковчекова 74 1+3 4 27:58.4 +3:34.6
56 Анна Стера-Кустуц 9 2+3 5 28:01.0 +3:37.2
57 Ольга Назарова 78 3+2 5 28:01.8 +3:38.0
58 Адріанна Бабік 64 1+2 3 28:07.8 +3:44.0
59 Урска Долінар 75 1+1 2 28:08.4 +3:44.6
60 Оксана Хвостенко 65 1+1 2 28:13.9 +3:50.1
61 Галина Автаева 60 1+2 3 28:15.9 +3:52.1
62 Матейка Мохоріч 70 2+0 2 28:20.6 +3:56.8
63 Оуті Кеттунен 14 3+0 3 28:25.8 +4:02.0
64 Флоранс Баверель-Робер 16 0+3 3 28:27.0 +4:03.2
65 Тадея Бранкович 56 1+1 2 28:28.1 +4:04.3
66 Ірина Нікульчіна 68 3+4 7 28:31.3 +4:07.5
67 Катержина Голубцова 19 1+3 4 28:31.7 +4:07.9
68 Єва Тофалві 35 2+3 5 28:37.2 +4:13.4
69 Крістель Грос 49 2+3 5 28:43.0 +4:19.2
70 Адіна Сотропа 54 0+2 2 28:45.8 +4:22.0
71 Христина Броунеус 2 1+3 4 28:50.0 +4:26.2
72 Лів-Кьерсті Ейкланд 23 3+2 5 28:51.9 +4:28.1
73 Радка Доскоцілова 79 1+2 3 28:54.0 +4:30.2
74 Бернадетт Діра 45 1+1 2 29:52.0 +5:28.2
75 Лариса Тимчина 26 2+4 6 38:02.5 +13:38.7
DNS Янет Кляйн 66 0 DNS
DNS Магдалена Гржива 71 0 DNS
DNS Тетяна Рудь 73 0 DNS
DNF Олена Горохова 48 0 DNF
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза Віттоцці 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жустін Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Сімон 994
6 Лєна Хеккі Гросс 853
7 Ельвіра Карін Еберґ 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 629
10 Яніна Хеттіх-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
350
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
120
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті