Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1262
2 Тар'єй Бьо 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 817
6 Емільєн Жаклен 712
7 Ендре Стрьомсгейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуельссон 671
10 Мартін Понсілуома 638
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   09:36
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Контіолахті - 2017/2018


   2018-03-10 Кубок світу, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Франція 4 0+6 33:29.1 0.0
Анаїс Шевальє-Буше 0+1 0+2
Антонен Ґіґонна 0+1 0+0
Анаїс Шевальє-Буше 0+0 0+0
Антонен Ґіґонна 0+2 0+0
2 Австрія 1 0+7 33:31.5 +2.4
Ліза-Тереза Хаузер 0+2 0+1
Юліан Еберхард 0+1 0+0
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+1
Юліан Еберхард 0+2 0+0
3 Норвегія 9 1+11 33:33.5 +4.4
Марте Олсбю Ройселанд 0+2 0+2
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+0 0+1
Марте Олсбю Ройселанд 1+3 0+0
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+2 0+1
4 Україна 6 0+5 33:39.9 +10.8
Ірина Петренко 0+0 0+1
Артем Тищенко 0+1 0+1
Ірина Петренко 0+1 0+0
Артем Тищенко 0+0 0+1
5 Росія 8 0+8 33:45.2 +16.1
Катерина Юрлова-Перхт 0+0 0+3
Антон Шипулін 0+0 0+0
Катерина Юрлова-Перхт 0+2 0+0
Антон Шипулін 0+1 0+2
6 Італія 7 0+9 33:50.6 +21.5
Федеріка Санфіліппо 0+1 0+2
Томас Бормоліні 0+1 0+2
Федеріка Санфіліппо 0+1 0+0
Томас Бормоліні 0+1 0+1
7 Канада 22 0+6 33:52.9 +23.8
Розанна Крофорд 0+0 0+2
Крістіан Ґоу 0+0 0+0
Розанна Крофорд 0+3 0+0
Крістіан Ґоу 0+0 0+1
8 Японія 12 0+6 34:03.3 +34.2
Фуюко Тачізакі 0+0 0+0
Мікіто Тачізакі 0+1 0+0
Фуюко Тачізакі 0+1 0+0
Мікіто Тачізакі 0+1 0+3
9 Казахстан 3 1+10 34:26.3 +57.2
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+3
Владислав Вітенко 0+1 0+1
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+0
Владислав Вітенко 1+3 0+2
10 Швеція 5 0+10 34:26.7 +57.6
Мона Брурссон 0+2 0+1
Пеппе Фемлінґ 0+1 0+2
Мона Брурссон 0+0 0+1
Пеппе Фемлінґ 0+0 0+3
11 Німеччина 2 0+10 34:27.6 +58.5
Ванесса Хінц 0+1 0+1
Роман Реєс 0+1 0+0
Ванесса Хінц 0+3 0+3
Роман Реєс 0+1 0+0
12 Словаччина 13 1+12 34:34.4 +1:05.3
Анастасія Кузьміна 1+3 0+1
Матей Казар 0+3 0+1
Анастасія Кузьміна 0+0 0+1
Матей Казар 0+1 0+2
13 Південна Корея 16 1+9 34:41.1 +1:12.0
Анна Фроліна 0+3 0+1
Тимофій Лапшин 0+0 1+3
Анна Фроліна 0+1 0+0
Тимофій Лапшин 0+0 0+1
14 США 19 1+14 34:42.1 +1:13.0
С’юзан Данклі 0+0 1+3
Лоуелл Бейлі 0+1 0+2
С’юзан Данклі 0+1 0+3
Лоуелл Бейлі 0+1 0+3
15 Швейцарія 17 1+14 34:42.5 +1:13.4
Ірене Кадуріш 0+1 0+3
Йоша Буркгальтер 1+3 0+1
Ірене Кадуріш 0+3 0+1
Йоша Буркгальтер 0+1 0+1
16 Естонія 15 0+12 35:49.7 +2:20.6
Реґіна Ермітс 0+2 0+1
Калев Ермітс 0+3 0+0
Реґіна Ермітс 0+3 0+1
Калев Ермітс 0+0 0+2
17 Словенія 24 1+13 36:05.0 +2:35.9
Аня Ерзен 0+1 0+3
Клемен Бауер 0+0 0+1
Аня Ерзен 0+1 0+3
Клемен Бауер 0+1 1+3
18 Чехія 10 2+13 36:19.5 +2:50.4
Вероніка Віткова 0+3 0+0
Ондржей Моравєц 1+3 0+2
Вероніка Віткова 1+3 0+1
Ондржей Моравєц 0+1 0+0
19 Фінляндія 21 3+14 36:21.8 +2:52.7
Суві Мінккінен 0+1 2+3
Туомас Ґрьонман 0+1 0+3
Суві Мінккінен 0+1 1+3
Туомас Ґрьонман 0+1 0+1
20 Білорусь 11 2+18 36:35.3 +3:06.2
Дінара Алімбекова 0+3 0+1
Антон Смольський 0+3 0+3
Дінара Алімбекова 0+1 0+2
Антон Смольський 0+2 2+3
21 Латвія 26 2+13 36:37.1 +3:08.0
Байба Бендіка 0+0 1+3
Александрс Патріюкс 0+0 0+3
Байба Бендіка 0+2 0+0
Александрс Патріюкс 1+3 0+2
22 Польща 14 4+16 36:40.5 +3:11.4
Маґдалена Ґвіздонь 1+3 0+1
Анджей Нендза-Кубінєц 2+3 1+3
Маґдалена Ґвіздонь 0+0 0+3
Анджей Нендза-Кубінєц 0+1 0+2
23 Румунія 23 1+10 Lapped
Люмініца Піскоран 0+3 0+1
Георге Бута 0+1 0+1
Люмініца Піскоран 0+1 1+3
Георге Бута
24 Болгарія 18 3+15 Lapped
Емілія Йорданова 1+3 0+1
Владимир Ілієв 1+3 0+2
Емілія Йорданова 0+3 1+3
Владимир Ілієв
25 Литва 20 0+10 Lapped
Габріеле Лесцінскайте 0+2 0+3
Кароль Домбровськи 0+1 0+1
Габріеле Лесцінскайте 0+2 0+1
Кароль Домбровськи
26 Великобританія 25 4+10 Lapped
Аманда Лайтфут 3+3 0+0
Скотт Діксон 0+0 1+3
Аманда Лайтфут 0+3 0+1
Скотт Діксон
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза Віттоцці 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жустін Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Сімон 994
6 Лєна Хеккі Гросс 853
7 Ельвіра Карін Еберґ 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 629
10 Яніна Хеттіх-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
350
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
120
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті