Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   22:05
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Естерсунд - 2019/2020


   2019-12-07 Кубок світу, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 0+9 1:10:30.4 0.0
Йоханнес Дале-Шевдаль 0+0 0+2
Ерленн Б'єнтеґор 0+2 0+1
Тар'єй Бьо 0+1 0+1
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+1 0+1
2 Франція 4 1+7 1:11:02.7 +32.3
Емільєн Жаклен 0+0 0+1
Кантен Фійон-Майє 1+3 0+0
Сімон Дестьйо 0+1 0+2
Мартен Фуркад 0+0 0+0
3 Італія 8 0+8 1:11:57.5 +1:27.1
Лукас Хофер 0+1 0+1
Томас Бормоліні 0+1 0+2
Даніеле Каппелларі 0+1 0+0
Домінік Віндіш 0+1 0+1
4 Росія 2 1+10 1:12:11.8 +1:41.4
Матвій Єлисеєв 0+2 0+1
Дмитро Малишко 1+3 0+1
Едуард Латипов 0+1 0+0
Олександр Лоґінов 0+1 0+1
5 Швеція 6 2+12 1:12:31.1 +2:00.7
Торстейн Стенерсен 0+1 0+0
Єспер Нелін 0+2 0+0
Мартін Понсілуома 1+3 0+3
Себастьян Самуельссон 1+3 0+0
6 Україна 10 0+9 1:13:03.1 +2:32.7
Артем Тищенко 0+0 0+0
Артем Прима 0+3 0+1
Руслан Ткаленко 0+1 0+3
Дмитро Підручний 0+0 0+1
7 Словенія 14 0+11 1:13:17.5 +2:47.1
Міха Довжан 0+2 0+2
Яков Фак 0+1 0+1
Клемен Бауер 0+0 0+3
Рок Тршан 0+0 0+2
8 Німеччина 3 4+13 1:13:53.5 +3:23.1
Ерік Лессер 0+0 0+0
Філіпп Хорн 2+3 1+3
Арнд Пайффер 0+0 1+3
Бенедікт Долль 0+2 0+2
9 Болгарія 15 0+10 1:14:09.4 +3:39.0
Красімір Анєв 0+0 0+1
Антон Сінапов 0+2 0+2
Дімітар Ґерджиков 0+2 0+0
Владимир Ілієв 0+0 0+3
10 Швейцарія 9 2+14 1:14:15.4 +3:45.0
Жеремі Фінелло 0+3 0+1
Беньямін Веґер 0+0 1+3
Маріо Долдер 0+1 0+2
Серафін Вістнер 1+3 0+1
11 Канада 16 2+11 1:14:21.9 +3:51.5
Жюль Бурнотт 0+1 0+0
Скотт Ґоу 0+1 1+3
Айден Міллар 1+3 0+3
Крістіан Ґоу 0+0 0+0
12 Австрія 5 1+14 1:14:52.6 +4:22.2
Фелікс Ляйтнер 0+0 0+0
Зімон Едер 0+3 1+3
Юліан Еберхард 0+3 0+2
Домінік Ландертінґер 0+0 0+3
13 Чехія 7 1+14 1:14:53.4 +4:23.0
Міхал Шлезінґр 0+1 0+1
Ондржей Моравєц 0+0 0+3
Якуб Ствртєцкі 0+2 0+2
Міхал Крчмарж 1+3 0+2
14 Білорусь 11 3+12 1:15:02.6 +4:32.2
Антон Смольський 0+1 0+1
Роман Єльотнов 0+2 1+3
Максим Воробей 0+0 2+3
Сергій Бочарніков 0+0 0+2
15 США 18 0+13 1:15:17.1 +4:46.7
Шон Догерті 0+2 0+0
Лейф Нордґрен 0+2 0+2
Александр МакІнтош Хоув 0+3 0+1
Тревіс Купер 0+2 0+1
16 Польща 17 2+11 1:15:36.5 +5:06.1
Лукаш Щурек 0+1 0+0
Ґжеґож Ґузик 0+0 1+3
Анджей Нендза-Кубінєц 0+1 0+2
Матеуш Яник 1+3 0+1
17 Естонія 13 1+16 1:15:47.0 +5:16.6
Рене Захкна 0+0 0+2
Калев Ермітс 0+3 0+3
Крісто Сіймер 0+1 0+1
Райдо Ренкель 0+3 1+3
18 Фінляндія 19 3+15 1:15:51.4 +5:21.0
Оллі Хіденсало 2+3 0+3
Теро Сеппяля 0+2 0+1
Яакко Олаві Ранта 1+3 0+1
Туомас Хар'юла 0+0 0+2
19 Словаччина 12 4+15 1:17:06.9 +6:36.5
Міхал Шима 0+0 0+2
Томаш Хасілла 0+0 1+3
Шимон Бартко 0+1 0+3
Мартін Отченаш 2+3 1+3
20 Литва 23 3+16 1:17:16.4 +6:46.0
Томас Каукенас 0+1 2+3
Вітаутас Строля 1+3 0+2
Кароль Домбровськи 0+1 0+3
Лінас Баніс 0+1 0+2
21 Румунія 21 2+10 1:17:49.7 +7:19.3
Георге Бута 0+0 0+0
Корнель Пуч'яну 0+0 2+3
Георг Маріан Колтеа 0+2 0+3
Деніс Сербан 0+0 0+2
22 Китай 26 0+10 Lapped
Чен Фаньмін 0+0 0+2
Ванг Веньянь 0+3 0+2
Янь Сіньюань 0+1 0+2
Танг Цзяньлі
23 Казахстан 24 3+12 Lapped
Роман Єрьомін 2+3 0+2
Владислав Вітенко 0+2 1+3
Максим Браун 0+0 0+2
Тімур Куц
24 Японія 20 4+12 Lapped
Мікіто Тачізакі 0+3 0+0
Косуке Озакі 0+1 3+3
Кодама Сьохе 1+3 0+2
Казукі Баішо
25 Південна Корея 22 1+13 Lapped
Тимофій Лапшин 0+2 0+1
Чой Дуджін 1+3 0+3
Лі Су Юн 0+1 0+3
Кім Йон Ґ'ю
26 Латвія 25 6+10 Lapped
Андрейс Расторґуєвс 0+1 2+3
Александрс Патріюкс 1+3 3+3
Едґарс Місе
Робертс Слотіньш
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.91
Дмитро Підручний 5.25

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми