Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:46
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Обергоф - 2019/2020


   2020-01-11 Кубок світу, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 2+8 1:19:32.3 0.0
Ларс-Хельґе Біркланд 0+0 0+0
Ерленн Б'єнтеґор 0+2 0+0
Йоханнес Дале-Шевдаль 0+0 1+3
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+0 1+3
2 Франція 2 2+6 1:19:36.7 +4.4
Емільєн Жаклен 0+1 2+3
Мартен Фуркад 0+0 0+0
Сімон Дестьйо 0+0 0+1
Кантен Фійон-Майє 0+0 0+1
3 Німеччина 3 2+14 1:20:20.5 +48.2
Філіпп Хорн 0+3 0+0
Йоханнес Кюн 0+0 1+3
Арнд Пайффер 0+2 0+3
Бенедікт Долль 0+0 1+3
4 Росія 5 0+9 1:20:41.3 +1:09.0
Саїд Карімулла Халілі 0+1 0+0
Євгеній Ґаранічев 0+0 0+1
Микита Поршнєв 0+2 0+3
Едуард Латипов 0+1 0+1
5 Білорусь 11 1+12 1:21:26.3 +1:54.0
Антон Смольський 0+2 0+0
Сергій Бочарніков 0+0 0+0
Роман Єльотнов 0+3 0+3
Микита Лобастов 0+1 1+3
6 Словенія 10 0+14 1:22:16.0 +2:43.7
Міха Довжан 0+1 0+3
Яков Фак 0+0 0+3
Клемен Бауер 0+1 0+3
Рок Тршан 0+0 0+3
7 Швейцарія 12 0+19 1:22:28.4 +2:56.1
Маріо Долдер 0+2 0+3
Беньямін Веґер 0+3 0+2
Серафін Вістнер 0+1 0+3
Жеремі Фінелло 0+3 0+2
8 Чехія 8 3+14 1:22:39.9 +3:07.6
Міхал Шлезінґр 0+1 0+2
Міхал Крчмарж 0+1 0+2
Якуб Ствртєцкі 0+1 3+3
Томаш Крупчик 0+3 0+1
9 Австрія 13 2+11 1:22:57.1 +3:24.8
Давід Коматц 0+1 0+0
Зімон Едер 0+0 0+2
Фелікс Ляйтнер 1+3 0+2
Гаральд Леммерер 0+0 1+3
10 Україна 9 3+9 1:23:03.4 +3:31.1
Артем Тищенко 0+0 2+3
Артем Прима 0+0 0+1
Антон Дудченко 0+0 0+1
Сергій Семенов 0+1 1+3
11 Швеція 7 4+15 1:23:06.6 +3:34.3
Пеппе Фемлінґ 0+1 0+0
Єспер Нелін 2+3 1+3
Мартін Понсілуома 1+3 0+1
Себастьян Самуельссон 0+1 0+3
12 США 17 2+18 1:23:07.7 +3:35.4
Шон Догерті 0+2 0+2
Лейф Нордґрен 0+2 0+3
Пол Шоммер 0+2 0+3
Джейк Браун 2+3 0+1
13 Естонія 18 1+15 1:23:11.0 +3:38.7
Рене Захкна 0+0 0+1
Калев Ермітс 0+3 0+1
Крісто Сіймер 0+2 0+2
Райдо Ренкель 0+3 1+3
14 Канада 6 3+16 1:23:13.5 +3:41.2
Жюль Бурнотт 0+2 0+1
Скотт Ґоу 0+2 0+3
Айден Міллар 1+3 2+3
Крістіан Ґоу 0+2 0+0
15 Румунія 21 0+8 1:23:28.8 +3:56.5
Георге Бута 0+0 0+0
Корнель Пуч'яну 0+2 0+1
Деніс Сербан 0+1 0+1
Рауль Антоніо Флоре 0+0 0+3
16 Китай 23 0+13 1:24:05.8 +4:33.5
Чен Фаньмін 0+2 0+0
Янь Сіньюань 0+2 0+3
Лі Хьюжі 0+1 0+3
Танг Цзяньлі 0+0 0+2
17 Казахстан 24 3+14 1:25:17.8 +5:45.5
Антон Пантов 0+1 0+2
Роман Єрьомін 0+1 0+1
Владислав Вітенко 0+0 2+3
Тімур Куц 0+3 1+3
18 Словаччина 19 7+12 1:25:31.7 +5:59.4
Міхал Шима 0+1 0+0
Мартін Отченаш 0+2 0+0
Шимон Бартко 2+3 1+3
Томаш Хасілла 0+0 4+3
19 Фінляндія 15 5+17 1:25:50.7 +6:18.4
Теро Сеппяля 0+0 0+3
Туомас Хар'юла 0+1 0+2
Яакко Олаві Ранта 2+3 0+3
Туукка Інвеніус 0+2 3+3
20 Литва 20 3+11 1:26:10.9 +6:38.6
Кароль Домбровськи 0+0 0+1
Томас Каукенас 0+2 0+2
Вітаутас Строля 0+0 0+1
Лінас Баніс 0+2 3+3
21 Латвія 22 3+18 1:26:37.5 +7:05.2
Едґарс Місе 0+1 0+3
Александрс Патріюкс 0+3 0+0
Робертс Слотіньш 0+3 1+3
Андрейс Расторґуєвс 2+3 0+2
22 Польща 16 5+17 1:26:55.3 +7:23.0
Лукаш Щурек 0+3 1+3
Ґжеґож Ґузик 1+3 2+3
Анджей Нендза-Кубінєц 1+3 0+0
Марцін Швайнош 0+0 0+2
23 Італія 4 6+14 1:27:04.8 +7:32.5
Томас Бормоліні 0+1 0+0
Домінік Віндіш 1+3 0+1
Саверіо Дзіні 0+2 1+3
Тьєррі Ченаль 0+1 4+3
24 Бельгія 26 6+16 1:29:02.2 +9:29.9
Флоран Клод 0+3 0+0
Тьєррі Ланжер 1+3 0+3
Том Лахайє-Ґоффарт 0+0 0+1
Сезар Бове 2+3 3+3
25 Південна Корея 25 0+11 Lapped
Тимофій Лапшин 0+2 0+3
Чой Дуджін 0+1 0+1
Лі Су Юн 0+1 0+3
Кім Сангреа
26 Болгарія 14 5+14 Lapped
Красімір Анєв 2+3 0+2
Антон Сінапов 2+3 1+3
Дімітар Ґерджиков 0+0 0+3
Владимир Ілієв
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми