Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   20:06
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Рупольдінг - 2019/2020


   2020-01-17 Кубок світу, Естафета 4х6 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 0+9 1:08:46.4 0.0
Кароліне-Оффіґстад Кноттен 0+2 0+1
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+0 0+2
Тіріль Екхофф 0+0 0+2
Марте Олсбю Ройселанд 0+1 0+1
2 Франція 5 0+8 1:08:57.1 +10.7
Жюлья Сімон 0+0 0+1
Анаїс Бескон 0+0 0+2
Селья Емоньє 0+2 0+0
Жустін Бреза-Буше 0+2 0+1
3 Швейцарія 2 0+4 1:09:07.1 +20.7
Еліза Ґаспарін 0+1 0+0
Селіна Ґаспарін 0+1 0+2
Аїта Ґаспарін 0+0 0+0
Лєна Хеккі Гросс 0+0 0+0
4 Німеччина 6 2+4 1:09:18.1 +31.7
Каролін Хорхлер 0+0 0+1
Франциска Пройсс 0+0 0+0
Ванесса Хінц 0+0 2+3
Деніз Херрманн-Вік 0+0 0+0
5 Швеція 3 0+11 1:09:40.7 +54.3
Анна Маґнуссон 0+2 0+1
Лінн Перссон 0+0 0+2
Мона Брурссон 0+0 0+2
Ханна Еберґ 0+1 0+3
6 Україна 7 0+7 1:09:41.2 +54.8
Віта Семеренко 0+0 0+1
Юлія Джима 0+0 0+0
Валентина Семеренко 0+2 0+1
Олена Білосюк 0+0 0+3
7 Італія 12 0+10 1:09:46.1 +59.7
Ліза Віттоцці 0+1 0+0
Мікела Каррара 0+2 0+2
Доротея Вірер 0+0 0+1
Федеріка Санфіліппо 0+2 0+2
8 Австрія 10 1+6 1:10:52.1 +2:05.7
Юлія Швайґер 0+0 0+0
Катаріна Коматц 0+0 1+3
Крістіна Рідер 0+1 0+2
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+0
9 Китай 16 0+3 1:11:02.1 +2:15.7
Танг Цзялінь 0+0 0+0
Чанг Янь 0+0 0+2
Мень Фанькі 0+0 0+0
Чу Янь Мень 0+0 0+1
10 США 9 1+9 1:11:19.3 +2:32.9
С’юзан Данклі 0+0 0+1
Клер Іґан 0+0 0+1
Джоанн Рід 1+3 0+0
Дідра Ірвін 0+1 0+3
11 Росія 4 0+6 1:11:20.2 +2:33.8
Євгенія Буртасова 0+0 0+1
Ірина Старих 0+0 0+1
Христина Рєзцова 0+2 0+0
Катерина Юрлова-Перхт 0+0 0+2
12 Білорусь 11 1+13 1:12:00.3 +3:13.9
Дінара Алімбекова 0+3 0+0
Ірина Лещенко 0+0 0+1
Ганна Сола 0+2 1+3
Олена Кручінкіна 0+1 0+3
13 Польща 13 0+15 1:12:08.3 +3:21.9
Моніка Хойніш-Старенга 0+1 0+2
Каміла Жук 0+3 0+1
Кінґа Збілут 0+2 0+3
Маґдалена Ґвіздонь 0+0 0+3
14 Словаччина 23 0+6 1:12:09.7 +3:23.3
Івона Фіалкова 0+0 0+1
Терезія Поліакова 0+0 0+3
Пауліна Батовска-Фіалкова 0+1 0+1
Віроніка Махинякова 0+0 0+0
15 Естонія 15 0+9 1:12:29.7 +3:43.3
Реґіна Ермітс 0+0 0+1
Туулі Томінґас 0+1 0+1
Йоханна Таліхярм 0+2 0+1
Ґрете Ґайм 0+2 0+1
16 Чехія 8 3+7 1:13:18.3 +4:31.9
Люція Харватова 0+1 3+3
Маркета Давідова 0+0 0+1
Тереза Воборнікова 0+0 0+2
Джессіка Їслова 0+0 0+0
17 Казахстан 19 0+11 1:13:33.0 +4:46.6
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+3
Анастасія Кондратьєва 0+3 0+1
Єлизавета Бєльченко 0+1 0+2
Аліна Райкова 0+0 0+1
18 Японія 22 1+9 1:13:49.8 +5:03.4
Фуюко Тачізакі 0+0 0+0
Сарі Маеда 0+0 1+3
Юріє Танака 0+1 0+1
Асука Хатісука 0+2 0+2
19 Фінляндія 17 1+12 1:13:54.7 +5:08.3
Марі Едер 0+0 0+3
Суві Мінккінен 0+1 0+1
Санна Маркканен 0+0 0+2
Йоханна Пюкяляйнен 1+3 0+2
20 Канада 14 1+11 1:14:17.2 +5:30.8
Надія Мозер 0+1 0+3
Емма Ландер 1+3 0+0
Меґан Банкс 0+0 0+1
Сара Бодрі 0+2 0+1
21 Болгарія 21 1+11 1:14:55.1 +6:08.7
Мілєна Тодорова 0+0 0+1
Марія Здравкова 0+1 0+1
Даніела Кадєва 0+3 0+2
Дафінка Коєва 0+0 1+3
22 Словенія 18 2+11 Lapped
Полона Клеменчіч 0+1 2+3
Ніка Віндісар 0+1 0+2
Леа Ейнфальт 0+2 0+2
Зіва Клеменчич
23 Південна Корея 20 0+6 Lapped
Анна Фроліна 0+2 0+0
Кім Сеон-Су 0+2 0+0
Ко Ун Чон 0+2 0+0
Бак Чі Е
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.91
Дмитро Підручний 5.25

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми