Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:55
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Поклюка - 2019/2020


   2020-01-25 Кубок світу, Змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Франція 9 0+8 1:17:53.3 0.0
Кантен Фійон-Майє 0+1 0+0
Сімон Дестьйо 0+2 0+0
Жустін Бреза-Буше 0+2 0+1
Жюлья Сімон 0+1 0+1
2 Норвегія 2 0+4 1:18:33.9 +40.6
Тар'єй Бьо 0+0 0+0
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+2 0+0
Сюнневе Сулемдал 0+0 0+2
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+0 0+0
3 Німеччина 7 0+5 1:18:54.7 +1:01.4
Філіпп Хорн 0+0 0+0
Йоханнес Кюн 0+0 0+1
Яніна Хеттіх-Вальц 0+0 0+2
Ванесса Хінц 0+1 0+1
4 Росія 4 0+7 1:19:18.1 +1:24.8
Матвій Єлисеєв 0+2 0+0
Олександр Лоґінов 0+1 0+3
Лариса Кукліна 0+0 0+1
Ірина Старих 0+0 0+0
5 Швеція 3 0+6 1:19:27.4 +1:34.1
Пеппе Фемлінґ 0+2 0+0
Єспер Нелін 0+0 0+0
Анна Маґнуссон 0+0 0+1
Елізабет Хоґберґ 0+1 0+2
6 Чехія 11 1+5 1:19:43.1 +1:49.8
Ондржей Моравєц 0+0 0+1
Міхал Крчмарж 0+0 1+3
Маркета Давідова 0+0 0+0
Єва Пускарчікова 0+0 0+1
7 Австрія 5 1+10 1:19:54.4 +2:01.1
Фелікс Ляйтнер 0+1 0+0
Домінік Ландертінґер 0+1 0+1
Дуня Здуц 0+0 0+2
Катаріна Коматц 0+2 1+3
8 Білорусь 16 0+7 1:20:22.9 +2:29.6
Антон Смольський 0+0 0+3
Микита Лобастов 0+0 0+0
Ганна Сола 0+0 0+3
Олена Кручінкіна 0+0 0+1
9 Італія 1 0+12 1:20:46.1 +2:52.8
Лукас Хофер 0+2 0+0
Домінік Віндіш 0+2 0+3
Федеріка Санфіліппо 0+1 0+2
Мікела Каррара 0+0 0+2
10 Швейцарія 6 4+10 1:21:34.7 +3:41.4
Маріо Долдер 0+0 1+3
Елігіус Тамборніно 0+2 3+3
Еліза Ґаспарін 0+1 0+1
Селіна Ґаспарін 0+0 0+0
11 Словенія 22 2+9 1:21:37.2 +3:43.9
Яков Фак 0+1 0+1
Клемен Бауер 0+1 0+1
Полона Клеменчіч 0+0 2+3
Леа Ейнфальт 0+1 0+1
12 США 8 2+12 1:22:03.9 +4:10.6
Лейф Нордґрен 0+2 0+1
Шон Догерті 2+3 0+0
С’юзан Данклі 0+0 0+2
Клер Іґан 0+2 0+2
13 Фінляндія 10 3+15 1:22:18.6 +4:25.3
Теро Сеппяля 0+2 0+3
Оллі Хіденсало 3+3 0+3
Марі Едер 0+0 0+1
Кайса Мякяряйнен 0+2 0+1
14 Польща 14 0+9 1:22:23.4 +4:30.1
Лукаш Щурек 0+1 0+2
Ґжеґож Ґузик 0+3 0+0
Анна Мака 0+0 0+2
Моніка Хойніш-Старенга 0+0 0+1
15 Японія 23 1+8 1:22:48.6 +4:55.3
Косуке Озакі 0+0 0+3
Мікіто Тачізакі 0+0 0+1
Сарі Маеда 0+1 1+3
Фуюко Тачізакі 0+0 0+0
16 Литва 25 0+6 1:23:00.4 +5:07.1
Кароль Домбровськи 0+0 0+1
Вітаутас Строля 0+1 0+1
Габріеле Лесцінскайте 0+0 0+0
Наталія Кочергіна 0+2 0+1
17 Болгарія 17 0+8 1:23:49.8 +5:56.5
Дімітар Ґерджиков 0+2 0+0
Владимир Ілієв 0+1 0+2
Даніела Кадєва 0+0 0+0
Дафінка Коєва 0+1 0+2
18 Канада 12 4+10 1:24:40.8 +6:47.5
Жюль Бурнотт 0+1 3+3
Скотт Ґоу 0+0 0+0
Емілі Діксон 0+0 0+1
Меґан Банкс 0+2 1+3
19 Естонія 18 2+10 1:25:28.5 +7:35.2
Роберт Хелдна 0+2 0+0
Райдо Ренкель 0+1 2+3
Йоханна Таліхярм 0+2 0+0
Туулі Томінґас 0+1 0+1
20 Казахстан 21 2+10 1:26:28.4 +8:35.1
Антон Пантов 0+0 0+3
Владислав Вітенко 1+3 0+1
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+0
Анастасія Кондратьєва 0+0 1+3
21 Словаччина 13 2+13 1:29:31.3 +11:38.0
Міхал Шима 0+2 0+2
Шимон Бартко 0+1 1+3
Терезія Поліакова 0+2 0+0
Віроніка Махинякова 0+0 1+3
22 Китай 19 0+3 Lapped
Чу Ченью 0+1 0+1
Танг Цзяньлі 0+0 0+0
Чанг Янь 0+0 0+1
Чанг Чаохан
23 Румунія 26 4+11 Lapped
Георге Бута 0+2 0+0
Корнель Пуч'яну 0+0 1+3
Ана-Ларіса Котруш 1+3 2+3
Еніко Мартон
24 Латвія 24 1+12 Lapped
Александрс Патріюкс 0+1 1+3
Робертс Слотіньш 0+3 0+0
Юлія Матвієнко 0+3 0+2
Байба Бендіка
DSQ Україна 15
Артем Тищенко 0+0 0+1
Артем Прима 0+3 0+1
Юлія Джима 0+3 0+1
Олена Білосюк 0+0 0+0
DNF Південна Корея 20
Кім Сангреа
Чой Дуджін
Кім Сеон-Су
Ко Ун Чон
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми