Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:06
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2019/2020


   2020-03-07 Кубок світу, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 0+5 1:10:25.3 0.0
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+1 0+1
Йоханнес Дале-Шевдаль 0+2 0+0
Тар'єй Бьо 0+0 0+1
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+0 0+0
2 Україна 10 0+5 1:11:03.5 +38.2
Артем Прима 0+0 0+2
Сергій Семенов 0+1 0+0
Руслан Ткаленко 0+1 0+0
Дмитро Підручний 0+0 0+1
3 Швеція 9 1+8 1:11:08.6 +43.3
Себастьян Самуельссон 0+1 0+0
Єспер Нелін 0+0 1+3
Пеппе Фемлінґ 0+3 0+0
Мартін Понсілуома 0+1 0+0
4 Росія 4 0+7 1:11:12.2 +46.9
Матвій Єлисеєв 0+2 0+0
Євгеній Ґаранічев 0+0 0+2
Едуард Латипов 0+3 0+0
Саїд Карімулла Халілі 0+0 0+0
5 Німеччина 3 1+10 1:11:22.5 +57.2
Зімон Шемпп 0+0 0+2
Філіпп Хорн 0+3 1+3
Арнд Пайффер 0+0 0+0
Бенедікт Долль 0+1 0+1
6 Італія 8 0+5 1:12:12.2 +1:46.9
Томас Бормоліні 0+2 0+0
Томмазо Джакомел 0+1 0+0
Домінік Віндіш 0+0 0+0
Дідьє Бьона 0+1 0+1
7 Білорусь 7 1+7 1:12:42.8 +2:17.5
Антон Смольський 0+1 0+0
Сергій Бочарніков 0+2 0+0
Микита Лобастов 0+1 0+0
Роман Єльотнов 0+0 1+3
8 Словенія 5 0+7 1:13:19.1 +2:53.8
Міха Довжан 0+2 0+0
Яков Фак 0+0 0+2
Клемен Бауер 0+3 0+0
Алекс Цісар 0+0 0+0
9 Швейцарія 13 0+6 1:13:25.7 +3:00.4
Себастьян Сталдер 0+0 0+0
Жеремі Фінелло 0+1 0+0
Маріо Долдер 0+2 0+0
Серафін Вістнер 0+1 0+2
10 Австрія 6 0+10 1:13:34.4 +3:09.1
Давід Коматц 0+2 0+1
Зімон Едер 0+2 0+0
Домінік Ландертінґер 0+1 0+1
Фелікс Ляйтнер 0+2 0+1
11 США 14 0+5 1:13:53.0 +3:27.7
Лейф Нордґрен 0+1 0+0
Шон Догерті 0+0 0+1
Пол Шоммер 0+2 0+0
Джейк Браун 0+1 0+0
12 Чехія 11 4+10 1:14:04.4 +3:39.1
Міхал Шлезінґр 0+1 0+0
Ондржей Моравєц 0+1 0+0
Якуб Ствртєцкі 0+1 3+3
Міхал Крчмарж 1+3 0+1
13 Болгарія 15 1+8 1:14:08.0 +3:42.7
Дімітар Ґерджиков 0+0 0+1
Красімір Анєв 0+1 0+2
Антон Сінапов 0+0 1+3
Владимир Ілієв 0+0 0+1
14 Канада 12 1+12 1:14:09.0 +3:43.7
Жюль Бурнотт 0+1 0+2
Скотт Ґоу 0+0 0+3
Адам Раннеллс 0+1 0+1
Крістіан Ґоу 0+1 1+3
15 Франція 2 1+12 1:15:12.4 +4:47.1
Антонен Ґіґонна 0+3 0+0
Емільєн Жаклен 0+2 1+2
Сімон Дестьйо 0+0 0+2
Кантен Фійон-Майє 0+0 0+3
16 Естонія 17 3+10 1:15:18.7 +4:53.4
Рене Захкна 0+0 0+1
Калев Ермітс 0+1 0+0
Райдо Ренкель 0+1 3+3
Роберт Хелдна 0+1 0+3
17 Китай 20 0+11 1:15:32.9 +5:07.6
Чен Фаньмін 0+3 0+0
Янь Сіньюань 0+1 0+2
Танг Цзяньлі 0+0 0+2
Чу Ченью 0+0 0+3
18 Словаччина 19 1+13 1:17:10.3 +6:45.0
Міхал Шима 0+2 1+3
Мартін Отченаш 0+2 0+0
Шимон Бартко 0+0 0+2
Матей Балога 0+2 0+2
19 Румунія 22 1+11 1:17:17.3 +6:52.0
Георге Бута 0+0 0+1
Корнель Пуч'яну 0+0 1+3
Рауль Антоніо Флоре 0+1 0+3
Флорін-Каталін Бута 0+2 0+1
20 Бельгія 25 1+14 1:18:16.3 +7:51.0
Тьєррі Ланжер 0+2 0+3
Флоран Клод 0+2 0+0
Том Лахайє-Ґоффарт 0+3 0+0
Сезар Бове 0+1 1+3
21 Литва 21 4+11 Lapped
Томас Каукенас 0+1 0+1
Вітаутас Строля 2+3 2+3
Кароль Домбровськи 0+1 0+2
Лінас Баніс
22 Фінляндія 18 2+15 Lapped
Яакко Олаві Ранта 1+3 1+3
Теро Сеппяля 0+1 0+3
Туукка Інвеніус 0+2 0+3
Хейккі Лайтінен
23 Польща 16 4+12 Lapped
Анджей Нендза-Кубінєц 1+3 0+2
Ґжеґож Ґузик 0+1 0+2
Лукаш Щурек 0+1 3+3
Марцін Швайнош
24 Південна Корея 26 1+9 Lapped
Тимофій Лапшин 0+1 0+1
Чой Дуджін 0+2 0+0
Лі Су Юн 0+2 1+3
Кім Сангреа
25 Латвія 23 2+13 Lapped
Александрс Патріюкс 0+2 0+1
Андрейс Расторґуєвс 0+3 1+3
Робертс Слотіньш 0+1 1+3
Едґарс Місе
26 Казахстан 24 3+8 Lapped
Олександр Мухін 0+0 3+3
Владислав Кірєєв 0+1 0+0
Данило Белецький 0+1 0+3
Сергій Сірик
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми