Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:55
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Антгольц-Антерсельва - 2019/2020


   2020-02-22 Чемпіонат світу, Естафета 4х6 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 1+9 1:07:05.7 0.0
Сюнневе Сулемдал 0+1 0+0
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+0 0+2
Тіріль Екхофф 0+3 1+3
Марте Олсбю Ройселанд 0+0 0+0
2 Німеччина 6 0+9 1:07:16.4 +10.7
Каролін Хорхлер 0+1 0+3
Ванесса Хінц 0+0 0+0
Франциска Пройсс 0+1 0+0
Деніз Херрманн-Вік 0+2 0+2
3 Україна 7 0+8 1:07:24.1 +18.4
Анастасія Меркушина 0+1 0+1
Юлія Джима 0+2 0+0
Віта Семеренко 0+1 0+2
Олена Білосюк 0+0 0+1
4 Чехія 8 0+10 1:07:36.8 +31.1
Джессіка Їслова 0+0 0+2
Маркета Давідова 0+0 0+1
Люція Харватова 0+3 0+3
Єва Пускарчікова 0+1 0+0
5 Швеція 4 1+11 1:07:50.6 +44.9
Ельвіра Карін Еберґ 0+2 0+0
Мона Брурссон 0+2 0+2
Лінн Перссон 0+0 0+1
Ханна Еберґ 0+1 1+3
6 Швейцарія 2 0+11 1:07:52.8 +47.1
Еліза Ґаспарін 0+1 0+0
Селіна Ґаспарін 0+3 0+2
Аїта Ґаспарін 0+1 0+0
Лєна Хеккі Гросс 0+2 0+2
7 Польща 13 0+6 1:07:56.0 +50.3
Кінґа Збілут 0+0 0+0
Моніка Хойніш-Старенга 0+0 0+1
Каміла Жук 0+0 0+1
Маґдалена Ґвіздонь 0+2 0+2
8 Росія 5 1+11 1:08:08.3 +1:02.6
Катерина Юрлова-Перхт 0+0 0+1
Ірина Старих 0+0 0+3
Світлана Міронова 0+0 1+3
Лариса Кукліна 0+2 0+2
9 Канада 15 1+12 1:09:19.4 +2:13.7
Емілі Діксон 0+1 0+2
Емма Ландер 0+2 0+0
Меґан Банкс 0+0 1+3
Надія Мозер 0+1 0+3
10 Італія 10 3+12 1:09:35.1 +2:29.4
Ліза Віттоцці 0+1 0+0
Доротея Вірер 0+1 0+0
Федеріка Санфіліппо 0+2 2+3
Мікела Каррара 1+3 0+2
11 Фінляндія 17 0+11 1:09:45.9 +2:40.2
Суві Мінккінен 0+1 0+2
Марі Едер 0+0 0+1
Кайса Мякяряйнен 0+3 0+0
Еріка Янкя 0+1 0+3
12 Австрія 9 3+13 1:09:50.1 +2:44.4
Юлія Швайґер 0+0 0+2
Ліза-Тереза Хаузер 0+2 0+3
Крістіна Рідер 0+0 0+0
Катаріна Коматц 0+3 3+3
13 Білорусь 12 1+13 1:10:16.4 +3:10.7
Ірина Лещенко 1+3 0+1
Ганна Сола 0+0 0+3
Дінара Алімбекова 0+0 0+2
Олена Кручінкіна 0+2 0+2
14 Франція 3 4+19 1:10:49.9 +3:44.2
Жюлья Сімон 0+3 0+3
Анаїс Бескон 0+1 0+2
Селья Емоньє 2+3 2+3
Жустін Бреза-Буше 0+1 0+3
15 США 11 0+8 1:11:01.4 +3:55.7
С’юзан Данклі 0+1 0+0
Клер Іґан 0+0 0+0
Джоанн Рід 0+0 0+3
Емілі Драйссіґакер 0+3 0+1
16 Китай 14 1+9 1:11:29.4 +4:23.7
Чу Янь Мень 0+0 0+2
Танг Цзялінь 0+0 0+1
Йін Ю 0+1 1+3
Мень Фанькі 0+0 0+2
17 Словаччина 23 0+12 1:11:59.8 +4:54.1
Івона Фіалкова 0+1 0+1
Терезія Поліакова 0+0 0+2
Пауліна Батовска-Фіалкова 0+1 0+1
Віроніка Махинякова 0+3 0+3
18 Казахстан 18 0+12 1:12:13.7 +5:08.0
Галина Вишневська-Шепоренко 0+3 0+1
Єлизавета Бєльченко 0+2 0+1
Анастасія Кондратьєва 0+1 0+1
Аліна Райкова 0+2 0+1
19 Словенія 19 4+16 Lapped
Ніка Віндісар 0+1 0+0
Леа Ейнфальт 0+1 0+2
Ніна Задравєц 0+3 3+3
Полона Клеменчіч 0+3 1+3
20 Болгарія 20 0+9 Lapped
Марія Здравкова 0+1 0+3
Дафінка Коєва 0+1 0+3
Мілєна Тодорова 0+0 0+1
Даніела Кадєва
21 Японія 22 1+11 Lapped
Фуюко Тачізакі 0+0 0+2
Сарі Маеда 0+1 0+2
Юріє Танака 0+3 1+3
Асука Хатісука
22 Південна Корея 21 1+10 Lapped
Анна Фроліна 0+3 0+1
Ко Ун Чон 0+3 1+3
Марія Абе
Юн Юмі
23 Латвія 24 0+5 Lapped
Юлія Матвієнко 0+3 0+1
Саніта Буліня 0+1 0+0
Байба Бендіка
Єва Пуце
DSQ Естонія 16
Реґіна Ермітс 0+0 0+1
Йоханна Таліхярм 0+1 0+1
Туулі Томінґас 1+3 0+1
Ґрете Ґайм 0+1 1+3
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми