Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1262
2 Тар'єй Бьо 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 817
6 Емільєн Жаклен 712
7 Ендре Стрьомсгейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуельссон 671
10 Мартін Понсілуома 638
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   14:37
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Обертілліах - 2019/2020


   2019-12-21 Кубок IBU, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Німеччина 2 0+10 44:31.4 0.0
Штефані Шерер 0+0 0+2
Лукас Фратцшер 0+1 0+2
Штефані Шерер 0+0 0+0
Лукас Фратцшер 0+3 0+2
2 Росія 1 1+13 44:40.0 +8.6
Анастасія Поршнєва 0+1 1+3
Олександр Поварніцин 0+0 0+2
Анастасія Поршнєва 0+1 0+2
Олександр Поварніцин 0+1 0+3
3 Норвегія 3 1+9 45:14.6 +43.2
Кароліне Ердаль 0+0 0+0
Сіндре Фельхем Йорде 0+1 0+2
Кароліне Ердаль 0+0 0+0
Сіндре Фельхем Йорде 1+3 0+3
4 Україна 4 1+11 45:45.4 +1:14.0
Анастасія Меркушина 0+1 0+2
Богдан Цимбал 0+1 1+3
Анастасія Меркушина 0+1 0+1
Богдан Цимбал 0+1 0+1
5 Австрія 7 0+8 46:12.0 +1:40.6
Дуня Здуц 0+0 0+0
Давід Коматц 0+0 0+1
Дуня Здуц 0+0 0+2
Давід Коматц 0+3 0+2
6 Бельгія 22 0+9 46:36.7 +2:05.3
Лотте Лі 0+0 0+2
Том Лахайє-Ґоффарт 0+3 0+1
Лотте Лі 0+1 0+0
Том Лахайє-Ґоффарт 0+1 0+1
7 Франція 6 2+14 46:45.6 +2:14.2
Камілла Бене 0+2 1+3
Арістід Беґ 0+1 0+0
Камілла Бене 0+2 1+3
Арістід Беґ 0+1 0+2
8 Китай 11 0+9 46:45.6 +2:14.2
Йін Ю 0+0 0+0
Лі Хьюжі 0+0 0+2
Йін Ю 0+2 0+3
Лі Хьюжі 0+0 0+2
9 Швеція 5 4+9 46:58.1 +2:26.7
Джоанна Скоттхайм 0+1 0+0
Мальте Стефанссон 0+0 0+2
Джоанна Скоттхайм 4+3 0+0
Мальте Стефанссон 0+1 0+2
10 Фінляндія 15 3+15 47:02.8 +2:31.4
Еріка Янкя 0+2 2+3
Яакко Олаві Ранта 0+0 1+3
Еріка Янкя 0+0 0+1
Яакко Олаві Ранта 0+3 0+3
11 Польща 17 5+17 48:13.7 +3:42.3
Анна Мака 0+1 1+3
Матеуш Яник 1+3 0+1
Анна Мака 0+0 1+3
Матеуш Яник 1+3 1+3
12 Білорусь 14 7+13 48:47.1 +4:15.7
Олена Кручінкіна 3+3 0+1
Антон Смольський 0+1 0+2
Олена Кручінкіна 0+0 1+3
Антон Смольський 3+3 0+0
13 Італія 9 1+12 48:48.9 +4:17.5
Елеонора Фаунер 0+0 0+1
Саверіо Дзіні 1+3 0+1
Елеонора Фаунер 0+1 0+2
Саверіо Дзіні 0+2 0+2
14 Чехія 8 2+13 48:51.5 +4:20.1
Наталі Юрчова 0+2 0+0
Мікулаш Карлік 0+3 2+3
Наталі Юрчова 0+0 0+2
Мікулаш Карлік 0+0 0+3
15 Естонія 16 1+10 49:22.2 +4:50.8
Меріл Бейлман 0+0 0+1
Март Всівцев 1+3 0+1
Меріл Бейлман 0+2 0+0
Март Всівцев 0+1 0+2
16 США 13 4+15 49:50.2 +5:18.8
Медлін-Ґрейс Фейнеф 0+1 0+3
Тревіс Купер 0+0 1+3
Медлін-Ґрейс Фейнеф 2+3 0+1
Тревіс Купер 0+1 1+3
17 Латвія 18 3+11 Lapped
Саніта Буліня 0+2 0+3
Едґарс Місе 0+2 0+1
Саніта Буліня 0+0 3+3
Едґарс Місе
18 Великобританія 27 3+12 Lapped
Аманда Лайтфут 0+0 0+1
Вінні Фонтейн 1+3 0+3
Аманда Лайтфут 0+2 2+3
Вінні Фонтейн
19 Швейцарія 10 3+16 Lapped
Сабіне ді Лалло 1+3 0+3
Себастьян Сталдер 0+2 0+3
Сабіне ді Лалло 2+3 0+2
Себастьян Сталдер
20 Хорватія 24 3+10 Lapped
Ніка Блаженіч 0+0 0+3
Крешимір Чрнковіч 0+1 3+3
Ніка Блаженіч 0+2 0+1
Крешимір Чрнковіч
21 Південна Корея 20 2+7 Lapped
Кім Мінь Юн 2+3 0+3
Кім Сангреа 0+0 0+1
Кім Мінь Юн
Кім Сангреа
22 Румунія 19 4+9 Lapped
Андрея Мездря 2+3 2+3
Флорін-Каталін Бута 0+2 0+1
Андрея Мездря
Флорін-Каталін Бута
23 Угорщина 25 0+5 Lapped
Шара Понья 0+1 0+2
Давід Паник 0+0 0+2
Шара Понья
Давід Паник
24 Канада 12 2+6 Lapped
Дар’я Сепанді 0+1 2+3
Карсен Кемпбелл 0+1 0+1
Дар’я Сепанді
Карсен Кемпбелл
25 Японія 23 1+8 Lapped
Хікару Фукуда 1+3 0+3
Казукі Баішо 0+0 0+2
Хікару Фукуда
Казукі Баішо
26 Литва 21 0+5 Lapped
Ана Есіпьонок 0+0 0+2
Максим Фомін 0+0 0+3
Ана Есіпьонок
Максим Фомін
27 Словенія 26 3+11 Lapped
Аня Кунавер Завбі 0+3 0+3
Андраш Ріхтаршич 0+2 3+3
Аня Кунавер Завбі
Андраш Ріхтаршич
28 Монголія 29 2+6 Lapped
Арюнтунгалаг Енхбайяр 1+3 1+3
Білгун Алтанхуяг
Арюнтунгалаг Енхбайяр
Білгун Алтанхуяг
29 Австралія 28 4+6 Lapped
Джиліан Колеборн 2+3 2+3
Джеремі Фленеген
Джиліан Колеборн
Джеремі Фленеген
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза Віттоцці 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жустін Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Сімон 994
6 Лєна Хеккі Гросс 853
7 Ельвіра Карін Еберґ 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 629
10 Яніна Хеттіх-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
348
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
119
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті