Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 878
2 Тар'єй Бьо 819
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 769
4 Стурла Легрейд 728
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 673
6 Ендре Стрьомсгейм 605
7 Бенедікт Долль 540
8 Мартін Понсілуома 527
9 Йоханнес Кюн 495
10 Юстус Штрелов 484
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   09:19
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Холменколлен
2024-03-03 12:45 (CET)
Одиночна змішана естафета

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-03-03 12:45 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Раубічі - 2019/2020


   2020-02-27 Чемпіонат Європи, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 3 0+12 47:12.2 0.0
Кароліне Ердаль 0+1 0+2
Ендре Стрьомсгейм 0+3 0+1
Кароліне Ердаль 0+2 0+0
Ендре Стрьомсгейм 0+3 0+0
2 Німеччина 2 0+5 47:23.7 +11.5
Штефані Шерер 0+2 0+0
Юстус Штрелов 0+1 0+1
Штефані Шерер 0+0 0+0
Юстус Штрелов 0+1 0+0
3 Україна 4 0+7 47:24.0 +11.8
Анастасія Меркушина 0+0 0+1
Руслан Ткаленко 0+1 0+0
Анастасія Меркушина 0+0 0+2
Руслан Ткаленко 0+2 0+1
4 Латвія 17 2+13 48:09.8 +57.6
Байба Бендіка 0+1 0+2
Андрейс Расторґуєвс 1+3 1+3
Байба Бендіка 0+0 0+2
Андрейс Расторґуєвс 0+0 0+2
5 Австрія 9 0+7 48:19.3 +1:07.1
Дуня Здуц 0+0 0+0
Петер Брюннер 0+0 0+2
Дуня Здуц 0+1 0+0
Петер Брюннер 0+2 0+2
6 Росія 1 0+7 48:46.4 +1:34.2
Євгенія Буртасова 0+2 0+0
Кирило Стрільцов 0+0 0+2
Євгенія Буртасова 0+1 0+1
Кирило Стрільцов 0+1 0+0
7 Швеція 6 0+9 48:52.7 +1:40.5
Інґела Андерссон 0+1 0+3
Гебріел Стегмайр 0+1 0+1
Інґела Андерссон 0+2 0+1
Гебріел Стегмайр 0+0 0+0
8 Франція 5 1+14 49:43.8 +2:31.6
Каролін Коломбо 0+2 0+2
Емільєн Клод 0+3 0+2
Каролін Коломбо 1+3 0+1
Емільєн Клод 0+1 0+0
9 Польща 13 1+13 49:57.2 +2:45.0
Анна Мака 0+0 0+2
Анджей Нендза-Кубінєц 0+1 0+2
Анна Мака 0+2 0+1
Анджей Нендза-Кубінєц 0+2 1+3
10 Китай 18 0+9 50:10.8 +2:58.6
Чанг Янь 0+1 0+1
Ванг Веньянь 0+2 0+1
Чанг Янь 0+0 0+3
Ванг Веньянь 0+1 0+0
11 Чехія 7 1+13 50:49.5 +3:37.3
Тереза Вінкларкова 1+3 0+2
Вітеслав Хорніг 0+2 0+1
Тереза Вінкларкова 0+1 0+3
Вітеслав Хорніг 0+1 0+0
12 Казахстан 16 0+10 51:00.5 +3:48.3
Людмила Ахатова 0+0 0+3
Владислав Кірєєв 0+0 0+3
Людмила Ахатова 0+0 0+3
Владислав Кірєєв 0+1 0+0
13 Білорусь 15 5+12 51:16.3 +4:04.1
Ганна Сола 0+0 5+3
Віктор Кривко 0+3 0+3
Ганна Сола 0+2 0+0
Віктор Кривко 0+1 0+0
14 Італія 8 0+12 51:24.6 +4:12.4
Алексія Рунґґальд’є 0+2 0+3
Джузеппе Монтелло 0+2 0+2
Алексія Рунґґальд’є 0+1 0+1
Джузеппе Монтелло 0+1 0+0
15 Фінляндія 12 2+14 51:39.8 +4:27.6
Венла Лехтонен 0+2 0+1
Хейккі Лайтінен 0+1 2+3
Венла Лехтонен 0+0 0+3
Хейккі Лайтінен 0+2 0+2
16 Швейцарія 10 2+13 51:49.1 +4:36.9
Ірене Кадуріш 0+1 0+1
Себастьян Сталдер 0+1 0+2
Ірене Кадуріш 1+3 0+1
Себастьян Сталдер 0+1 1+3
17 Естонія 14 0+10 Lapped
Туулі Томінґас 0+1 0+3
Перв Юусеп 0+1 0+3
Туулі Томінґас 0+1 0+1
Перв Юусеп
18 Болгарія 20 4+13 Lapped
Марія Здравкова 0+3 2+3
Антон Сінапов 0+2 2+3
Марія Здравкова 0+0 0+2
Антон Сінапов
19 Канада 22 3+10 Lapped
Сара Бодрі 0+2 0+3
Карсен Кемпбелл 0+2 3+3
Сара Бодрі
Карсен Кемпбелл
20 Великобританія 26 2+9 Lapped
Аманда Лайтфут 0+0 1+3
Вінні Фонтейн 0+3 1+3
Аманда Лайтфут
Вінні Фонтейн
21 Хорватія 24 0+7 Lapped
Ніка Блаженіч 0+2 0+1
Крешимір Чрнковіч 0+3 0+1
Ніка Блаженіч
Крешимір Чрнковіч
22 США 11 3+10 Lapped
Дідра Ірвін 0+3 1+3
Макс Дартчі 0+1 2+3
Дідра Ірвін
Макс Дартчі
23 Словаччина 19 5+9 Lapped
Генрієта Хорватова 0+0 2+3
Матей Балога 2+3 1+3
Генрієта Хорватова
Матей Балога
24 Угорщина 23 1+5 Lapped
Шара Понья 0+1 1+3
Давід Паник 0+0 0+1
Шара Понья
Давід Паник
25 Литва 21 1+5 Lapped
Ана Есіпьонок 0+0 0+2
Лінас Баніс 0+0 1+3
Ана Есіпьонок
Лінас Баніс
26 Туреччина 25 2+4 Lapped
Гюльса Ага 0+1 2+3
Зана Озтунч
Гюльса Ага
Зана Озтунч
27 Монголія 27 5+6 Lapped
Арюнтунгалаг Енхбайяр 3+3 2+3
Білгун Алтанхуяг
Арюнтунгалаг Енхбайяр
Білгун Алтанхуяг
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 859
2 Ліза Віттоцці 766
3 Жюлья Сімон 762
4 Жустін Бреза-Буше 755
5 Ельвіра Карін Еберґ 709
6 Лу Жанмонно 678
7 Лєна Хеккі Гросс 654
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 532
10 Ванесса Фогт 527
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 6.84
Тарас Лесюк 6.84
Ірина Петренко 4.63
Анна Кривонос 4.40

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
345
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-03-03
Коментарі. Холменколлен, одиночна змішана естафета

2024-03-02
Коментарі. Холменколлен, чоловічий мас-старт

2024-03-02
Коментарі. Холменколлен, жіночий мас-старт

2024-03-02
Степан Кінаш: Настрій у нас був дуже серйозний

2024-03-02
Віталій Мандзин: Траса сьогодні була дуже складна

2024-03-01
Коментарі. Холменколлен, чоловіча індивідуальна гонка