Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1262
2 Тар'єй Бьо 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 817
6 Емільєн Жаклен 712
7 Ендре Стрьомсгейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуельссон 671
10 Мартін Понсілуома 638
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   14:45
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Поклюка - 2019/2020


   2019-12-12 Юніорський кубок IBU, Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Ліза Марія Шпарк 11 0+0+0+1 1 40:07.6 0.0
2 Емі Басерга 27 0+0+2+0 2 40:30.3 +22.7
3 Беатріс Трабуккі 86 0+0+0+0 0 40:31.1 +23.5
4 Тереза Вінкларкова 49 0+1+0+0 1 41:05.1 +57.5
5 Ксенія Довгая 80 0+1+0+0 1 41:07.1 +59.5
6 Лаура Буко 102 0+1+0+0 1 41:08.0 +1:00.4
7 Сабріна Браун 71 0+0+0+1 1 41:14.7 +1:07.1
8 Тереза Воборнікова 39 0+0+0+1 1 41:27.6 +1:20.0
9 Анастасія Рассказова 45 2+0+0+0 2 41:54.4 +1:46.8
10 Аліна Пільчук 36 0+1+1+0 2 42:21.7 +2:14.1
11 Франциска Пфнюр 63 1+0+0+1 2 42:31.1 +2:23.5
12 Лу Анн Шева 37 1+0+0+2 3 42:53.4 +2:45.8
13 Анастасія Халіулліна 75 0+0+1+2 3 43:07.5 +2:59.9
14 Селіна Марія Кастль 105 0+2+0+0 2 43:16.3 +3:08.7
15 Зіва Клеменчич 31 0+2+2+0 4 43:28.9 +3:21.3
16 Юлія Городна 93 0+0+0+0 0 43:29.9 +3:22.3
17 Колін Пастер 61 1+0+0+1 2 43:30.6 +3:23.0
18 Катерина Понеделько 20 1+0+2+0 3 43:38.0 +3:30.4
19 Астрі Слеттемарк 54 3+0+0+1 4 43:39.9 +3:32.3
20 Петра Суха 74 1+0+0+2 3 44:02.3 +3:54.7
21 Анастасія Кайшева 56 1+2+1+0 4 44:07.5 +3:59.9
22 Ноемі Ремонне 60 1+0+0+1 2 44:21.6 +4:14.0
23 Джессіка Ланґе 17 1+0+0+1 2 44:29.4 +4:21.8
24 Дар'я Кудаєва 15 0+0+0+1 1 44:30.4 +4:22.8
25 Ольга Гаврілкіна 108 2+0+1+0 3 44:32.1 +4:24.5
26 Таїс Возель 46 0+2+0+0 2 44:36.7 +4:29.1
27 Вероніка Мацкова 7 0+1+0+1 2 44:39.7 +4:32.1
28 Ніка Віндісар 55 1+1+1+2 5 44:40.1 +4:32.5
29 Зузана Ременьова 95 0+2+0+1 3 44:44.1 +4:36.5
30 Клара Полєднова 73 1+1+0+1 3 44:47.5 +4:39.9
31 Наталія Сидорович 16 0+2+0+2 4 44:48.2 +4:40.6
32 Поліна Єгорова 18 0+1+1+1 3 44:58.2 +4:50.6
33 Демі Хейнсоо 65 0+1+0+1 2 45:00.5 +4:52.9
34 Лєа Майєр 47 0+2+1+2 5 45:06.7 +4:59.1
35 Флавія Барметтлер 70 1+1+1+1 4 45:13.9 +5:06.3
36 Самуела Комола 3 0+2+1+1 4 45:15.1 +5:07.5
36 Оксана Москаленко 48 1+3+0+0 4 45:15.1 +5:07.5
38 Таіс Анне Маріє Монік Бартелемі 87 0+3+0+2 5 45:19.3 +5:11.7
39 Оксана Коваленко 77 0+1+0+0 1 45:21.7 +5:14.1
40 Лора Хрістова 25 1+0+0+1 2 45:24.1 +5:16.5
41 Луїзе Мюллер 76 0+1+1+2 4 45:34.6 +5:27.0
42 Любов Кип'яченкова 29 1+0+2+1 4 45:37.8 +5:30.2
43 Паула Боте 82 1+1+4+0 6 45:49.3 +5:41.7
44 Ханна-Мішель Херманн 43 3+0+3+1 7 45:51.0 +5:43.4
45 Патріція Станек 79 2+0+1+3 6 46:02.8 +5:55.2
46 Анна Нєндза-Кубінєц 22 1+1+1+1 4 46:03.0 +5:55.4
47 Аліна Кудісова 110 1+2+1+2 6 46:08.1 +6:00.5
48 Анна Гандлер 2 2+1+0+1 4 46:09.0 +6:01.4
49 Генрієта Хорватова 68 1+1+1+2 5 46:11.1 +6:03.5
50 Дар’я Гембіцка 59 1+3+0+1 5 46:16.7 +6:09.1
51 Кароліна Дусілова 28 1+0+0+1 2 46:22.6 +6:15.0
52 Хейді Ніккінен 51 2+0+2+1 5 46:31.5 +6:23.9
53 Ребекка Пасслер 53 1+1+3+1 6 46:33.0 +6:25.4
54 Валентина Дімітрова 50 1+2+1+0 4 46:45.8 +6:38.2
55 Аліне Кьоніг 81 0+1+1+1 3 46:49.1 +6:41.5
56 Солі Мезотіч 44 1+2+1+0 4 47:06.8 +6:59.2
57 Аміна Іванова 26 1+2+1+0 4 47:18.7 +7:11.1
58 Ліза Осл 78 0+2+1+1 4 47:42.0 +7:34.4
59 Ніна Клеменчіч 85 0+1+0+1 2 47:49.6 +7:42.0
60 Юлія Махинякова 32 3+1+2+0 6 47:53.3 +7:45.7
61 Хло Ремі 100 4+1+1+0 6 47:55.7 +7:48.1
62 Наталія Карніцька 96 1+1+0+2 4 47:59.0 +7:51.4
63 Марія Ременьова 104 3+2+0+2 7 48:06.9 +7:59.3
64 Анастасія Дідоренко 101 2+2+0+1 5 48:12.6 +8:05.0
65 Вівьєн-Бернадетт Андраш 41 3+0+0+2 5 48:18.1 +8:10.5
66 Єенні Керянен 72 0+1+1+1 3 48:18.5 +8:10.9
67 Інес Голубєва 4 1+2+0+0 3 48:35.5 +8:27.9
68 Ксенія Шнейдер 38 1+2+3+2 8 48:53.5 +8:45.9
69 Елішка Свободова 97 1+1+2+1 5 49:10.4 +9:02.8
70 Вікторія Ходасевич 40 0+3+1+2 6 49:12.1 +9:04.5
71 Ніна Чулум 107 0+1+0+0 1 49:23.5 +9:15.9
72 Христина Дмитренко 6 3+1+0+0 4 49:32.6 +9:25.0
73 Елена Хефлінґер 21 4+2+1+0 7 49:35.6 +9:28.0
74 Аріна Крюкова 91 1+1+1+1 4 49:40.2 +9:32.6
75 Ноора Кайса Керянен 14 1+1+2+4 8 49:49.9 +9:42.3
76 {NAME_UKR}Аіда Арх 8 0+1+0+3 4 49:53.0 +9:45.4
77 Зейнеп Эліф Дюрланик 10 0+2+0+2 4 50:00.8 +9:53.2
78 Стефані Йолова 83 1+3+1+1 6 50:04.9 +9:57.3
79 Керстін Ойяві 9 2+1+1+3 7 50:10.4 +10:02.8
80 Люка Міскін 12 0+0+0+0 0 50:31.9 +10:24.3
81 Шоуна Пендрі 5 4+2+1+0 7 50:43.8 +10:36.2
82 Ксенія Долгополова 64 0+2+1+1 4 50:45.3 +10:37.7
83 Сара Урумова 23 1+1+1+1 4 51:07.3 +10:59.7
84 Бланка Борбелі 106 0+1+0+1 2 51:12.7 +11:05.1
85 Міла Утсал 90 1+1+0+2 4 51:58.9 +11:51.3
86 Вікторія Романова 57 0+0+0+1 1 52:13.1 +12:05.5
87 Андрея Чутак 35 0+4+0+1 5 52:22.6 +12:15.0
88 Ангеліна Борисова 109 0+1+3+1 5 52:32.5 +12:24.9
89 Герда Наруск 84 0+2+1+1 4 52:56.4 +12:48.8
90 Кароліна Янко 99 3+4+0+2 9 53:12.1 +13:04.5
91 Сільвія Ванча 92 2+1+3+2 8 53:47.6 +13:40.0
92 Валентина Мирза 42 3+2+0+1 6 54:05.4 +13:57.8
93 Міне Кіліч 69 2+2+2+2 8 54:48.9 +14:41.3
94 Б'ямбасурен Чулююнбат 62 1+1+1+3 6 55:11.3 +15:03.7
95 Долджинсурен Мункхбат 33 2+5+1+2 10 55:47.9 +15:40.3
96 Ізабелла Мун 94 3+2+2+2 9 57:22.9 +17:15.3
97 Сара Плакаловіч 24 2+4+0+3 9 58:19.4 +18:11.8
98 Челсі Джонсон 52 0+2+1+2 5 58:56.1 +18:48.5
99 Беріна Сінановіч 19 3+4+3+0 10 1:00:52.6 +20:45.0
100 Ніка Штімац 58 4+1+4+3 12 1:04:06.9 +23:59.3
101 Олена Бондарець 1 3+4+2+3 12 1:04:16.2 +24:08.6
102 Доріс Барічевач 13 4+3+4+3 14 1:04:46.5 +24:38.9
103 Ана Зафіровська 34 3+1+1+3 8 1:06:06.0 +25:58.4
DNF Антонія-Александра Чеботарі 30 3 0
DNF Магда Пічура 66 2 0
DNF Інеса Зекіч 67 4+3 0
DNF Аня Дурдіч 88 4 0
DNS Аннатіна Б'єрi 89 0
DNS Лізбет Ліів 98 0
DNS Селіна Сталдер 103 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза Віттоцці 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жустін Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Сімон 994
6 Лєна Хеккі Гросс 853
7 Ельвіра Карін Еберґ 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 629
10 Яніна Хеттіх-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
348
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
120
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті