Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:06
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2020/2021


   2021-03-14 Кубок світу, Змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 0+4 1:01:24.1 0.0
Тіріль Екхофф 0+0 0+0
Марте Олсбю Ройселанд 0+1 0+0
Тар'єй Бьо 0+0 0+2
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+1 0+0
2 Італія 8 0+10 1:02:32.8 +1:08.7
Ліза Віттоцці 0+2 0+2
Доротея Вірер 0+1 0+1
Домінік Віндіш 0+2 0+1
Лукас Хофер 0+0 0+1
3 Швеція 5 0+10 1:02:46.8 +1:22.7
Ельвіра Карін Еберґ 0+3 0+1
Анна Маґнуссон 0+1 0+0
Єспер Нелін 0+0 0+1
Мартін Понсілуома 0+1 0+3
4 Франція 3 1+9 1:03:06.4 +1:42.3
Анаїс Шевальє-Буше 0+1 0+0
Жустін Бреза-Буше 0+1 0+2
Сімон Дестьйо 1+3 0+0
Кантен Фійон-Майє 0+1 0+1
5 Україна 7 1+10 1:03:40.6 +2:16.5
Дар'я Блашко 0+3 0+1
Юлія Джима 1+3 0+0
Артем Прима 0+0 0+1
Дмитро Підручний 0+2 0+0
6 США 12 0+7 1:03:50.5 +2:26.4
Клер Іґан 0+0 0+2
Джоанн Рід 0+0 0+1
Джейк Браун 0+2 0+0
Лейф Нордґрен 0+1 0+1
7 Росія 2 3+9 1:04:28.2 +3:04.1
Уляна Нігматулліна 0+0 0+0
Ірина Казакевич 0+1 1+3
Олександр Лоґінов 0+0 2+3
Едуард Латипов 0+0 0+2
8 Австрія 4 0+10 1:04:42.0 +3:17.9
Дуня Здуц 0+0 0+1
Юлія Швайґер 0+2 0+1
Фелікс Ляйтнер 0+1 0+3
Давід Коматц 0+1 0+1
9 Німеччина 6 1+14 1:05:02.1 +3:38.0
Ванесса Хінц 0+3 0+3
Деніз Херрманн-Вік 0+1 1+3
Арнд Пайффер 0+1 0+1
Бенедікт Долль 0+1 0+1
10 Білорусь 9 1+12 1:05:08.9 +3:44.8
Ірина Лещенко 0+1 0+1
Олена Кручінкіна 0+0 1+3
Максим Воробей 0+1 0+1
Антон Смольський 0+3 0+2
11 Чехія 14 1+17 1:05:34.4 +4:10.3
Джессіка Їслова 0+2 0+2
Маркета Давідова 0+2 0+1
Мікулаш Карлік 1+3 0+2
Міхал Крчмарж 0+2 0+3
12 Канада 13 1+12 1:06:10.0 +4:45.9
Надія Мозер 0+0 0+1
Сара Бодрі 0+2 0+0
Адам Раннеллс 0+2 0+3
Скотт Ґоу 0+1 1+3
13 Японія 18 2+14 1:06:16.8 +4:52.7
Фуюко Тачізакі 0+1 0+1
Сарі Маеда 0+0 2+3
Цукаса Кобонокі 0+1 0+2
Косуке Озакі 0+3 0+3
14 Болгарія 24 1+13 1:06:42.4 +5:18.3
Мілєна Тодорова 0+0 0+1
Даніела Кадєва 0+1 0+2
Владимир Ілієв 0+1 0+2
Дімітар Ґерджиков 1+3 0+3
15 Швейцарія 10 3+16 1:07:07.8 +5:43.7
Ірене Кадуріш 0+0 0+1
Селіна Ґаспарін 0+3 2+3
Мартін Єґер 0+2 0+3
Жеремі Фінелло 0+1 1+3
16 Словаччина 19 2+8 Lapped
Пауліна Батовска-Фіалкова 0+0 0+2
Івона Фіалкова 0+1 2+3
Міхал Шима 0+2 0+0
Шимон Бартко
17 Казахстан 22 0+6 Lapped
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+1
Єлизавета Бєльченко 0+2 0+1
Владислав Кірєєв 0+1 0+1
Олександр Мухін
18 Латвія 21 2+12 Lapped
Байба Бендіка 0+0 0+3
Саніта Буліня 0+2 0+1
Александрс Патріюкс 0+3 2+3
Едґарс Місе
19 Польща 17 6+12 Lapped
Моніка Хойніш-Старенга 0+0 0+1
Каміла Жук 0+2 3+3
Ґжеґож Ґузик 0+3 3+3
Томаш Якела
20 Литва 20 0+8 Lapped
Наталія Кочергіна 0+1 0+3
Габріеле Лесцінскайте 0+1 0+0
Томас Каукенас 0+1 0+2
Вітаутас Строля
21 Естонія 16 0+11 Lapped
Реґіна Ермітс 0+3 0+1
Кадрі Лехтла 0+1 0+0
Роберт Хелдна 0+3 0+3
Крісто Сіймер
22 Молдова 25 2+5 Lapped
Алла Гіленко 0+0 0+1
Аліна Стремоус 2+3 0+1
Михайло Усов
Павло Магазеєв
23 Словенія 15 2+10 Lapped
Полона Клеменчіч 0+3 2+3
Зіва Клеменчич 0+1 0+3
Яков Фак
Міха Довжан
24 Румунія 23 0+6 Lapped
Олена Чиркова 0+2 0+2
Ана-Ларіса Котруш 0+2 0+0
Рауль Антоніо Флоре
Корнель Пуч'яну
25 Фінляндія 11 4+12 Lapped
Марі Едер 0+3 1+3
Анастасія Кіннунен 1+3 2+3
Яакко Олаві Ранта
Туомас Хар'юла
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми