Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:55
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Нове-Мєсто - 2020/2021


   2021-03-14 Кубок світу, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Швеція 3 0+7 37:41.4 0.0
Лінн Перссон 0+0 0+3
Себастьян Самуельссон 0+1 0+0
Лінн Перссон 0+1 0+1
Себастьян Самуельссон 0+0 0+1
2 Норвегія 2 0+6 37:42.9 +1.5
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+0 0+2
Стурла Легрейд 0+0 0+1
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+1 0+1
Стурла Легрейд 0+1 0+0
3 США 17 0+7 38:07.5 +26.1
С’юзан Данклі 0+0 0+3
Шон Догерті 0+0 0+1
С’юзан Данклі 0+0 0+1
Шон Догерті 0+1 0+1
4 Австрія 6 0+9 38:22.2 +40.8
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+3
Зімон Едер 0+0 0+0
Ліза-Тереза Хаузер 0+2 0+1
Зімон Едер 0+1 0+2
5 Росія 10 0+7 38:52.2 +1:10.8
Лариса Кукліна 0+0 0+2
Матвій Єлисеєв 0+0 0+2
Лариса Кукліна 0+0 0+1
Матвій Єлисеєв 0+0 0+2
6 Франція 1 2+14 39:00.7 +1:19.3
Жюлья Сімон 0+2 0+1
Антонен Ґіґонна 0+0 2+3
Жюлья Сімон 0+3 0+0
Антонен Ґіґонна 0+3 0+2
7 Швейцарія 11 1+7 39:04.4 +1:23.0
Еліза Ґаспарін 0+0 1+3
Ніклас Хартвег 0+0 0+3
Еліза Ґаспарін 0+1 0+0
Ніклас Хартвег 0+0 0+0
8 Білорусь 9 1+14 39:05.7 +1:24.3
Ганна Сола 0+2 1+3
Сергій Бочарніков 0+1 0+1
Ганна Сола 0+3 0+0
Сергій Бочарніков 0+1 0+3
9 Бельгія 15 0+6 39:14.9 +1:33.5
Лотте Лі 0+1 0+1
Флоран Клод 0+0 0+0
Лотте Лі 0+1 0+0
Флоран Клод 0+3 0+0
10 Україна 8 1+6 39:15.3 +1:33.9
Анастасія Меркушина 0+1 0+1
Богдан Цимбал 0+1 1+3
Анастасія Меркушина 0+0 0+0
Богдан Цимбал 0+0 0+0
11 Німеччина 4 0+12 39:20.9 +1:39.5
Яніна Хеттіх-Вальц 0+1 0+3
Роман Реєс 0+1 0+1
Яніна Хеттіх-Вальц 0+0 0+1
Роман Реєс 0+3 0+2
12 Японія 19 0+7 39:25.6 +1:44.2
Фуюко Тачізакі 0+0 0+2
Мікіто Тачізакі 0+0 0+1
Фуюко Тачізакі 0+0 0+1
Мікіто Тачізакі 0+1 0+2
13 Фінляндія 21 0+8 39:30.5 +1:49.1
Суві Мінккінен 0+1 0+0
Теро Сеппяля 0+1 0+3
Суві Мінккінен 0+0 0+1
Теро Сеппяля 0+1 0+1
14 Канада 7 2+13 39:33.7 +1:52.3
Емма Ландер 0+1 0+2
Крістіан Ґоу 0+3 0+2
Емма Ландер 2+3 0+0
Крістіан Ґоу 0+1 0+1
15 Естонія 13 1+13 39:42.3 +2:00.9
Йоханна Таліхярм 0+1 0+3
Рене Захкна 1+3 0+0
Йоханна Таліхярм 0+2 0+1
Рене Захкна 0+1 0+2
16 Італія 5 2+12 40:25.1 +2:43.7
Мікела Каррара 0+0 0+0
Томмазо Джакомел 0+3 0+0
Мікела Каррара 2+3 0+0
Томмазо Джакомел 0+3 0+3
17 Чехія 25 7+11 41:26.9 +3:45.5
Люція Харватова 0+1 5+3
Ондржей Моравєц 1+3 0+0
Люція Харватова 0+1 1+3
Ондржей Моравєц 0+0 0+0
18 Словаччина 23 1+16 41:30.0 +3:48.6
Марія Ременьова 0+1 0+1
Томаш Хасілла 0+2 1+3
Марія Ременьова 0+2 0+2
Томаш Хасілла 0+2 0+3
19 Молдова 24 3+13 41:32.4 +3:51.0
Аліна Стремоус 0+3 0+3
Михайло Усов 0+1 0+0
Аліна Стремоус 0+1 3+3
Михайло Усов 0+1 0+1
20 Румунія 20 2+11 41:32.5 +3:51.1
Анастасія Толмачова 0+0 1+3
Георге Бута 0+0 0+1
Анастасія Толмачова 0+1 1+3
Георге Бута 0+1 0+2
21 Литва 18 3+16 42:15.9 +4:34.5
Наталія Кочергіна 2+3 0+3
Кароль Домбровськи 0+0 0+2
Наталія Кочергіна 0+2 1+3
Кароль Домбровськи 0+0 0+3
22 Польща 22 4+15 42:22.9 +4:41.5
Анна Мака 0+0 0+2
Анджей Нендза-Кубінєц 2+3 0+1
Анна Мака 1+3 0+3
Анджей Нендза-Кубінєц 1+3 0+0
23 Болгарія 26 2+18 43:07.7 +5:26.3
Марія Здравкова 0+3 0+1
Антон Сінапов 0+3 0+1
Марія Здравкова 0+3 0+3
Антон Сінапов 0+1 2+3
24 Південна Корея 27 1+12 Lapped
Катерина Аввакумова 1+3 0+2
Кім Йон Ґ'ю 0+0 0+1
Катерина Аввакумова 0+3 0+3
Кім Йон Ґ'ю
25 Казахстан 14 4+10 Lapped
Анастасія Кондратьєва 0+2 3+3
Данило Белецький 0+2 1+3
Анастасія Кондратьєва
Данило Белецький
26 Латвія 16 4+10 Lapped
Саніта Буліня 2+3 0+3
Едґарс Місе 0+1 2+3
Саніта Буліня
Едґарс Місе
Словенія 12
Ніна Задравєц
Рок Тршан
Ніна Задравєц
Рок Тршан
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми