Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1262
2 Тар'єй Бьо 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 817
6 Емільєн Жаклен 712
7 Ендре Стрьомсгейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуельссон 671
10 Мартін Понсілуома 638
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   14:37
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Душники-Здруй - 2020/2021


   2021-01-31 Чемпіонат Європи, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Німеччина 3 0+5 35:01.6 0.0
Штефані Шерер 0+1 0+0
Юстус Штрелов 0+1 0+0
Штефані Шерер 0+2 0+1
Юстус Штрелов 0+0 0+0
2 Франція 4 1+8 35:22.6 +21.0
Каролін Коломбо 0+0 0+1
Емільєн Клод 0+1 0+1
Каролін Коломбо 0+1 1+3
Емільєн Клод 0+0 0+1
3 Росія 2 0+6 35:28.3 +26.7
Лариса Кукліна 0+0 0+1
Євгеній Ґаранічев 0+1 0+0
Лариса Кукліна 0+2 0+0
Євгеній Ґаранічев 0+0 0+2
4 Італія 7 0+7 35:30.7 +29.1
Ребекка Пасслер 0+2 0+1
Даніеле Каппелларі 0+0 0+0
Ребекка Пасслер 0+1 0+0
Даніеле Каппелларі 0+2 0+1
5 Україна 5 0+6 35:48.2 +46.6
Анастасія Меркушина 0+2 0+1
Артем Тищенко 0+0 0+1
Анастасія Меркушина 0+2 0+0
Артем Тищенко 0+0 0+0
6 Норвегія 1 1+14 35:51.8 +50.2
Кароліне Ердаль 0+1 0+3
Ендре Стрьомсгейм 0+3 0+1
Кароліне Ердаль 0+0 0+2
Ендре Стрьомсгейм 1+3 0+1
7 Швеція 6 0+11 35:54.7 +53.1
Інґела Андерссон 0+1 0+2
Торстейн Стенерсен 0+2 0+1
Інґела Андерссон 0+1 0+1
Торстейн Стенерсен 0+1 0+2
8 Австрія 8 0+3 35:56.0 +54.4
Анна Гандлер 0+0 0+1
Домінік Унтервегер 0+0 0+0
Анна Гандлер 0+0 0+1
Домінік Унтервегер 0+0 0+1
9 США 11 0+6 36:16.9 +1:15.3
Медлін-Ґрейс Фейнеф 0+0 0+1
Ларс Хаммернес Леопольд 0+0 0+1
Медлін-Ґрейс Фейнеф 0+1 0+0
Ларс Хаммернес Леопольд 0+1 0+2
10 Чехія 12 0+6 36:49.5 +1:47.9
Тереза Воборнікова 0+1 0+2
Мікулаш Карлік 0+0 0+0
Тереза Воборнікова 0+0 0+1
Мікулаш Карлік 0+0 0+2
11 Литва 22 1+10 36:54.4 +1:52.8
Наталія Кочергіна 0+0 0+2
Томас Каукенас 0+0 0+2
Наталія Кочергіна 0+0 0+2
Томас Каукенас 0+1 1+3
12 Словаччина 15 1+6 37:01.9 +2:00.3
Генрієта Хорватова 1+3 0+0
Міхал Шима 0+1 0+1
Генрієта Хорватова 0+0 0+0
Міхал Шима 0+1 0+0
13 Румунія 18 2+8 37:02.5 +2:00.9
Олена Чиркова 0+0 0+3
Рауль Антоніо Флоре 0+0 0+1
Олена Чиркова 0+0 0+1
Рауль Антоніо Флоре 0+0 2+3
14 Білорусь 23 2+11 37:19.1 +2:17.5
Ірина Кручінкіна 0+0 2+3
Роман Єльотнов 0+1 0+3
Ірина Кручінкіна 0+1 0+1
Роман Єльотнов 0+1 0+1
15 Казахстан 20 3+12 37:35.3 +2:33.7
Єлизавета Бєльченко 0+0 1+3
Владислав Кірєєв 0+2 0+1
Єлизавета Бєльченко 0+1 0+1
Владислав Кірєєв 0+1 2+3
16 Фінляндія 13 0+7 37:40.1 +2:38.5
Ноора Кайса Керянен 0+0 0+0
Отто-Ееміл Карвінен 0+3 0+0
Ноора Кайса Керянен 0+0 0+1
Отто-Ееміл Карвінен 0+2 0+1
17 Естонія 17 1+7 37:50.2 +2:48.6
Сюзан Кюельм 0+0 0+2
Мартен Аолайд 0+0 1+3
Сюзан Кюельм 0+1 0+0
Мартен Аолайд 0+0 0+1
18 Швейцарія 9 0+15 37:58.7 +2:57.1
Флуріна Фолькен 0+3 0+1
Сандро Бовізі 0+2 0+2
Флуріна Фолькен 0+3 0+1
Сандро Бовізі 0+1 0+2
19 Словенія 10 0+8 38:04.0 +3:02.4
Клара Віндішар 0+2 0+1
Матіч Рєпнік 0+0 0+2
Клара Віндішар 0+3 0+0
Матіч Рєпнік 0+0 0+0
20 Хорватія 21 0+10 38:09.9 +3:08.3
Ніка Блаженіч 0+0 0+2
Крешимір Чрнковіч 0+0 0+3
Ніка Блаженіч 0+0 0+1
Крешимір Чрнковіч 0+1 0+3
21 Польща 16 1+15 38:15.0 +3:13.4
Маґдалена Ґвіздонь 0+2 0+1
Марцін Швайнош 1+3 0+1
Маґдалена Ґвіздонь 0+2 0+3
Марцін Швайнош 0+2 0+1
22 Бельгія 24 0+7 38:28.8 +3:27.2
Рейке де Майєр 0+0 0+2
Сезар Бове 0+2 0+2
Рейке де Майєр 0+0 0+0
Сезар Бове 0+1 0+0
23 Молдова 14 1+11 38:53.3 +3:51.7
Альона Іванова 0+2 1+3
Андрій Усов 0+1 0+0
Альона Іванова 0+0 0+2
Андрій Усов 0+2 0+1
24 Латвія 19 3+9 39:39.5 +4:37.9
Аннія Кейта Сабула 0+0 0+1
Робертс Слотіньш 0+0 0+0
Аннія Кейта Сабула 0+1 2+3
Робертс Слотіньш 0+1 1+3
25 Великобританія 25 1+6 Lapped
Шоуна Пендрі 0+1 1+3
Вінні Фонтейн 0+1 0+1
Шоуна Пендрі
Вінні Фонтейн
26 Монголія 26 1+8 Lapped
Долджинсурен Мункхбат 0+1 0+2
Енкхсайкхан Енкхбат 1+3 0+2
Долджинсурен Мункхбат
Енкхсайкхан Енкхбат
27 Боснія і Герцеговина 27 2+5 Lapped
Анастасія Войнович 1+3 1+2
Стефан Лопатіч
Анастасія Войнович
Стефан Лопатіч
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза Віттоцці 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жустін Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Сімон 994
6 Лєна Хеккі Гросс 853
7 Ельвіра Карін Еберґ 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 629
10 Яніна Хеттіх-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
348
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
119
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті