Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1262
2 Тар'єй Бьо 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 817
6 Емільєн Жаклен 712
7 Ендре Стрьомсгейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуельссон 671
10 Мартін Понсілуома 638
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   14:37
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Кубок світу, Кенмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Арбер - 2020/2021


   2021-01-23 Кубок IBU, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 2 0+10 41:27.7 0.0
Ендре Стрьомсгейм 0+0 0+0
Кароліне Ердаль 0+2 0+1
Ендре Стрьомсгейм 0+3 0+1
Кароліне Ердаль 0+1 0+2
2 Італія 8 1+9 42:12.7 +45.0
Даніеле Каппелларі 0+0 0+2
Ребекка Пасслер 0+1 0+0
Даніеле Каппелларі 0+0 0+1
Ребекка Пасслер 0+2 1+3
3 Німеччина 3 2+8 42:27.4 +59.7
Лукас Фратцшер 0+1 1+3
Штефані Шерер 0+0 0+1
Лукас Фратцшер 1+3 0+0
Штефані Шерер 0+0 0+0
4 Франція 5 2+12 42:57.7 +1:30.0
Юго Рівель 0+2 0+1
Лу Жанмонно 0+1 0+2
Юго Рівель 0+0 1+3
Лу Жанмонно 0+0 1+3
5 Швеція 6 2+14 43:17.2 +1:49.5
Гебріел Стегмайр 0+1 0+3
Елла Халварссон 0+2 0+3
Гебріел Стегмайр 0+2 2+3
Елла Халварссон 0+0 0+0
6 Австрія 7 1+11 43:17.6 +1:49.9
Томас Постль 0+3 1+3
Крістіна Оберталер 0+0 0+3
Томас Постль 0+0 0+1
Крістіна Оберталер 0+1 0+0
7 Україна 4 6+15 43:40.8 +2:13.1
Денис Насико 0+1 2+3
Анастасія Меркушина 0+0 2+3
Денис Насико 1+3 1+3
Анастасія Меркушина 0+0 0+2
8 Росія 1 2+16 44:01.0 +2:33.3
Євген Ідінов 0+3 0+0
Ольга Шестерикова 0+1 0+2
Євген Ідінов 0+2 0+3
Ольга Шестерикова 2+3 0+2
9 Чехія 10 5+13 44:35.5 +3:07.8
Йонас Маречек 3+3 0+1
Тереза Воборнікова 0+0 0+1
Йонас Маречек 0+3 2+3
Тереза Воборнікова 0+0 0+2
10 Фінляндія 12 1+12 44:52.3 +3:24.6
Отто-Ееміл Карвінен 0+3 1+3
Ноора Кайса Керянен 0+1 0+0
Отто-Ееміл Карвінен 0+0 0+2
Ноора Кайса Керянен 0+0 0+3
11 Словенія 23 1+17 45:11.2 +3:43.5
Антон Відмар 0+3 0+2
Лєна Репінц 0+3 0+2
Антон Відмар 0+3 1+3
Лєна Репінц 0+1 0+0
12 Швейцарія 9 3+17 45:19.4 +3:51.7
Йоша Буркгальтер 1+3 0+2
Емі Басерга 1+3 0+2
Йоша Буркгальтер 0+0 0+2
Емі Басерга 1+3 0+2
13 США 11 4+15 45:48.5 +4:20.8
Макс Дартчі 3+3 0+2
Медлін-Ґрейс Фейнеф 0+3 0+0
Макс Дартчі 0+1 1+3
Медлін-Ґрейс Фейнеф 0+2 0+1
14 Південна Корея 19 4+16 46:00.1 +4:32.4
Кім Йон Ґ'ю 0+2 0+1
Кім Сеон-Су 1+3 2+3
Кім Йон Ґ'ю 0+1 0+3
Кім Сеон-Су 1+3 0+0
15 Латвія 15 2+11 46:27.2 +4:59.5
Рудіс Балодіс 1+2 1+3
Аннія Кейта Сабула 0+0 0+1
Рудіс Балодіс 0+1 0+0
Аннія Кейта Сабула 0+3 0+1
16 Молдова 24 5+16 Lapped
Максим Макаров 0+3 2+3
Альона Іванова 0+2 2+3
Максим Макаров 0+2 1+3
Альона Іванова
17 Хорватія 22 2+8 Lapped
Крешимір Чрнковіч 1+3 0+2
Аніка Козіца 1+1 0+2
Крешимір Чрнковіч
Аніка Козіца
18 Японія 26 2+9 Lapped
Казукі Баішо 0+2 1+3
Кірарі Танака 0+1 1+3
Казукі Баішо
Кірарі Танака
19 Бельгія 20 4+11 Lapped
Сезар Бове 2+3 0+3
Рейке де Майєр 0+2 2+3
Сезар Бове
Рейке де Майєр
20 Словаччина 16 0+10 Lapped
Петер Голян 0+3 0+1
Люція Міхалічкова 0+3 0+3
Петер Голян
Люція Міхалічкова
21 Монголія 25 3+11 Lapped
Енкхсайкхан Енкхбат 0+2 1+4
Долджинсурен Мункхбат 2+3 0+2
Енкхсайкхан Енкхбат
Долджинсурен Мункхбат
22 Литва 18 3+9 Lapped
Микита Романов 0+3 0+1
Сара Урумова 0+2 3+3
Микита Романов
Сара Урумова
23 Канада 21 6+12 Lapped
Жюль Бурнотт 2+3 0+3
Дар’я Сепанді 3+3 1+3
Жюль Бурнотт
Дар’я Сепанді
24 Бразилія 28 0+5 Lapped
Матеуш Де Сантана Васконселлос 0+1 0+1
Мірлен Пісін 0+3 0+0
Матеуш Де Сантана Васконселлос
Мірлен Пісін
25 Казахстан 13 2+3 Lapped
Бекентай Турлубеков 2+3 0+0
Ксенія Долгополова
Бекентай Турлубеков
Ксенія Долгополова
26 Болгарія 17 4+6 Lapped
Деян Разложкі 4+3 0+3
Стефані Йолова
Деян Разложкі
Стефані Йолова
27 Боснія і Герцеговина 27 0+5 Lapped
Стефан Лопатіч 0+2 0+3
Анастасія Войнович
Стефан Лопатіч
Анастасія Войнович
28 Македонія 29 6+6 Lapped
Андонакі Костоскі 4+3 2+3
Міхаела Даноска
Андонакі Костоскі
Міхаела Даноска
Естонія 14
Перв Юусеп
Сюзан Кюельм
Перв Юусеп
Сюзан Кюельм
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Ліза Віттоцці 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жустін Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Сімон 994
6 Лєна Хеккі Гросс 853
7 Ельвіра Карін Еберґ 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 629
10 Яніна Хеттіх-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
348
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
119
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті