Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:54
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Отепяя
2024-02-27 11:30 (CET)
Юнаки, Спринт, 7.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Холменколлен
2024-02-29 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Естерсунд - 2021/2022


   2021-12-02 Кубок світу, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Ліза-Тереза Хаузер 31 0+0 0 19:30.2 0.0
2 Ельвіра Карін Еберґ 1 1+1 2 19:42.7 +12.5
3 Ганна Сола 21 0+1 1 19:44.6 +14.4
4 Дінара Алімбекова 5 0+0 0 19:50.8 +20.6
5 Франциска Пройсс 35 0+1 1 19:54.4 +24.2
6 Анаїс Шевальє-Буше 40 0+1 1 19:58.0 +27.8
7 Лінн Перссон 4 0+0 0 20:04.6 +34.4
8 Хлое Шевальє 74 0+0 0 20:08.3 +38.1
9 Деніз Херрманн-Вік 14 1+0 1 20:13.3 +43.1
10 Ванесса Фогт 28 0+0 0 20:14.6 +44.4
11 Ханна Еберґ 16 1+1 2 20:17.2 +47.0
12 Марте Олсбю Ройселанд 37 0+1 1 20:17.9 +47.7
13 Ліза Віттоцці 38 1+0 1 20:19.6 +49.4
14 Анаїс Бескон 62 0+1 1 20:22.9 +52.7
15 Лєна Хеккі Гросс 41 0+0 0 20:23.4 +53.2
16 Доротея Вірер 34 2+0 2 20:25.6 +55.4
17 Жустін Бреза-Буше 7 1+1 2 20:25.8 +55.6
18 Маркета Давідова 11 1+0 1 20:29.2 +59.0
19 Юлія Джима 18 0+1 1 20:29.8 +59.6
20 Світлана Міронова 60 0+1 1 20:33.2 +1:03.0
21 Туулі Томінґас 23 0+0 0 20:35.9 +1:05.7
22 Мона Брурссон 50 1+0 1 20:36.6 +1:06.4
23 Мілєна Тодорова 17 1+0 1 20:36.7 +1:06.5
24 Ірина Лещенко 61 0+0 0 20:38.4 +1:08.2
25 Яніна Хеттіх-Вальц 90 0+0 0 20:43.2 +1:13.0
26 Клер Іґан 30 1+0 1 20:43.6 +1:13.4
27 Христина Рєзцова 29 1+1 2 20:44.8 +1:14.6
28 Іда Лієн 67 1+1 2 20:45.2 +1:15.0
29 Уляна Нігматулліна 27 1+0 1 20:46.5 +1:16.3
30 Лотте Лі 24 0+1 1 20:47.8 +1:17.6
31 Емілі-Аахейм Калькенберґ 33 0+1 1 20:49.6 +1:19.4
32 Тіріль Екхофф 111 1+1 2 20:52.0 +1:21.8
33 Дуня Здуц 32 0+0 0 20:52.7 +1:22.5
34 Джессіка Їслова 44 0+1 1 20:53.0 +1:22.8
35 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 3 0+2 2 20:53.7 +1:23.5
36 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 56 1+0 1 20:54.5 +1:24.3
37 Сарі Маеда 75 1+1 2 20:57.6 +1:27.4
38 Дідра Ірвін 43 1+0 1 20:58.7 +1:28.5
39 Сара Бодрі 83 0+0 0 21:03.0 +1:32.8
40 Анна Маґнуссон 48 0+2 2 21:03.2 +1:33.0
41 Каміла Жук 53 1+1 2 21:05.9 +1:35.7
42 Олена Кручінкіна 6 0+1 1 21:06.0 +1:35.8
43 Лариса Кукліна 46 1+0 1 21:08.7 +1:38.5
44 Юлія Швайґер 45 0+0 0 21:16.1 +1:45.9
45 Ірина Казакевич 107 0+2 2 21:16.7 +1:46.5
46 Аїта Ґаспарін 64 1+1 2 21:17.5 +1:47.3
47 Аліна Стремоус 26 1+1 2 21:17.6 +1:47.4
48 Жюлья Сімон 52 2+2 4 21:18.4 +1:48.2
49 Дар'я Блашко 113 0+1 1 21:20.9 +1:50.7
50 Марі Едер 13 2+1 3 21:21.2 +1:51.0
51 Габріеле Лесцінскайте 71 0+0 0 21:21.3 +1:51.1
52 Надія Мозер 42 0+1 1 21:21.4 +1:51.2
53 Ванесса Хінц 54 2+0 2 21:26.9 +1:56.7
54 Тереза Вінкларкова 105 1+0 1 21:27.5 +1:57.3
55 Селіна Ґаспарін 12 1+1 2 21:28.4 +1:58.2
56 Емма Ландер 9 2+0 2 21:31.9 +2:01.7
57 Чу Янь Мень 76 0+1 1 21:32.0 +2:01.8
58 Єва Пускарчікова 2 0+1 1 21:33.1 +2:02.9
59 Анна Юппе 89 0+1 1 21:33.6 +2:03.4
60 Валентина Семеренко 93 0+1 1 21:35.1 +2:04.9
61 Джоанна Скоттхайм 78 2+0 2 21:38.3 +2:08.1
62 Еліза Ґаспарін 47 0+2 2 21:39.3 +2:09.1
63 Валерія Васнецова 86 0+2 2 21:39.8 +2:09.6
64 Катерина Аввакумова 10 1+1 2 21:40.8 +2:10.6
65 Мень Фанькі 115 0+0 0 21:47.0 +2:16.8
66 Олена Білосюк 8 0+2 2 21:48.8 +2:18.6
67 Моніка Хойніш-Старенга 36 0+1 1 21:49.9 +2:19.7
68 Альона Іванова 69 1+1 2 21:50.7 +2:20.5
69 Люція Харватова 70 2+2 4 21:50.9 +2:20.7
70 Каролін Коломбо 109 1+3 4 21:53.7 +2:23.5
71 Емі Басерга 97 1+1 2 21:54.7 +2:24.5
72 Галина Вишневська-Шепоренко 20 0+2 2 21:55.5 +2:25.3
73 Саніта Буліня 91 1+0 1 21:56.1 +2:25.9
74 Даніела Кадєва 87 1+0 1 21:59.6 +2:29.4
75 Івона Фіалкова 15 1+3 4 22:01.2 +2:31.0
76 Сюзан Кюельм 73 0+1 1 22:01.9 +2:31.7
77 Віта Семеренко 49 1+0 1 22:02.1 +2:31.9
78 Крістіна Рідер 102 1+0 1 22:03.7 +2:33.5
79 Суві Мінккінен 51 0+2 2 22:04.6 +2:34.4
80 Анастасія Кіннунен 88 1+2 3 22:06.5 +2:36.3
81 Ханна Аухенталлер 116 0+1 1 22:07.4 +2:37.2
82 Марія Ременьова 85 1+0 1 22:10.9 +2:40.7
83 Анна Мака 77 1+1 2 22:11.7 +2:41.5
84 Джоанн Рід 81 0+4 4 22:12.3 +2:42.1
84 Беніта Пайффер 98 1+1 2 22:12.3 +2:42.1
86 Зіва Клеменчич 80 1+2 3 22:12.5 +2:42.3
87 Фуюко Тачізакі 39 2+1 3 22:14.1 +2:43.9
88 Кінґа Збілут 112 0+2 2 22:14.7 +2:44.5
89 Реґіна Ермітс 103 2+0 2 22:16.4 +2:46.2
90 Полона Клеменчіч 25 2+1 3 22:20.9 +2:50.7
91 Наталія Ушкіна 114 0+0 0 22:23.5 +2:53.3
92 Наталія Кочергіна 22 0+2 2 22:23.7 +2:53.5
93 С’юзан Данклі 100 0+2 2 22:25.5 +2:55.3
94 Йоханна Таліхярм 59 1+1 2 22:29.2 +2:59.0
95 Ірина Кручінкіна 95 2+1 3 22:30.8 +3:00.6
96 Анастасія Толмачова 79 0+1 1 22:33.3 +3:03.1
97 Самуела Комола 57 1+3 4 22:37.7 +3:07.5
98 Ніка Віндісар 99 1+0 1 22:42.0 +3:11.8
99 Мікела Каррара 72 3+2 5 22:50.9 +3:20.7
100 Пауліна Батовска-Фіалкова 55 2+3 5 22:54.2 +3:24.0
101 Кім Сеон-Су 110 0+0 0 22:58.3 +3:28.1
102 Юріє Танака 94 0+2 2 23:04.2 +3:34.0
103 Єлизавета Бєльченко 63 2+1 3 23:05.5 +3:35.3
104 Байба Бендіка 19 4+2 6 23:11.5 +3:41.3
105 Танг Цзялінь 84 2+2 4 23:14.1 +3:43.9
106 Дар'я Кліміна-Усанова 65 1+4 5 23:14.5 +3:44.3
107 Аманда Лайтфут 82 1+3 4 23:25.7 +3:55.5
108 Асука Хатісука 108 0+3 3 23:33.3 +4:03.1
109 Джі Хі Мун 68 1+2 3 23:35.6 +4:05.4
110 Аннія Кейта Сабула 96 1+1 2 23:45.2 +4:15.0
111 Марія Здравкова 101 1+1 2 24:02.7 +4:32.5
112 Аніка Козіца 66 0+4 4 24:09.3 +4:39.1
113 Дін Юхуань 104 3+2 5 24:22.3 +4:52.1
DNS Анна Вайдель 58 0
DNF Дарсі Мортон 92 0 0
DNS Еріка Янкя 106 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми