Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:55
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Хохфільцен - 2021/2022


   2021-12-11 Кубок світу, Естафета 4х6 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Швеція 3 1+8 1:13:52.5 0.0
Лінн Перссон 0+0 0+0
Анна Маґнуссон 0+0 0+2
Ельвіра Карін Еберґ 0+1 0+1
Ханна Еберґ 0+1 1+3
2 Росія 8 0+10 1:14:21.6 +29.1
Валерія Васнецова 0+1 0+1
Світлана Міронова 0+0 0+3
Уляна Нігматулліна 0+0 0+3
Христина Рєзцова 0+0 0+2
3 Франція 1 0+14 1:14:51.7 +59.2
Анаїс Бескон 0+2 0+1
Анаїс Шевальє-Буше 0+0 0+1
Хлое Шевальє 0+2 0+2
Жустін Бреза-Буше 0+3 0+3
4 Німеччина 5 1+10 1:14:59.0 +1:06.5
Ванесса Фогт 0+0 1+3
Деніз Херрманн-Вік 0+1 0+2
Ванесса Хінц 0+0 0+3
Франциска Пройсс 0+0 0+1
5 Україна 10 0+13 1:15:25.5 +1:33.0
Ірина Петренко 0+1 0+1
Юлія Джима 0+3 0+3
Дар'я Блашко 0+2 0+1
Олена Білосюк 0+0 0+2
6 Австрія 17 0+5 1:15:46.2 +1:53.7
Дуня Здуц 0+0 0+2
Ліза-Тереза Хаузер 0+0 0+1
Юлія Швайґер 0+0 0+1
Крістіна Рідер 0+1 0+0
7 Норвегія 4 1+13 1:15:46.2 +1:53.7
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+1 0+3
Кароліне-Оффіґстад Кноттен 0+1 0+2
Емілі-Аахейм Калькенберґ 0+2 1+3
Тіріль Екхофф 0+0 0+1
8 Чехія 7 0+12 1:15:54.8 +2:02.3
Джессіка Їслова 0+0 0+3
Тереза Воборнікова 0+1 0+2
Маркета Давідова 0+1 0+2
Єва Пускарчікова 0+0 0+3
9 Білорусь 2 0+14 1:16:00.8 +2:08.3
Ірина Лещенко 0+0 0+2
Ірина Кручінкіна 0+3 0+2
Олена Кручінкіна 0+1 0+3
Ганна Сола 0+2 0+1
10 Естонія 12 0+6 1:16:11.0 +2:18.5
Реґіна Ермітс 0+0 0+0
Туулі Томінґас 0+0 0+2
Сюзан Кюельм 0+3 0+0
Йоханна Таліхярм 0+0 0+1
11 Фінляндія 15 0+11 1:16:38.0 +2:45.5
Суві Мінккінен 0+0 0+3
Марі Едер 0+1 0+1
Анастасія Кіннунен 0+1 0+3
Венла Лехтонен 0+1 0+1
12 США 13 0+12 1:16:42.7 +2:50.2
Дідра Ірвін 0+2 0+2
С’юзан Данклі 0+1 0+1
Джоанн Рід 0+1 0+2
Клер Іґан 0+1 0+2
13 Італія 6 0+11 1:16:46.0 +2:53.5
Ліза Віттоцці 0+0 0+0
Самуела Комола 0+0 0+2
Елеонора Фаунер 0+2 0+3
Мікела Каррара 0+2 0+2
14 Швейцарія 9 3+9 1:17:46.9 +3:54.4
Ірене Кадуріш 0+0 0+0
Лєна Хеккі Гросс 0+2 0+1
Емі Басерга 0+1 0+1
Еліза Ґаспарін 0+1 3+3
15 Китай 14 2+6 1:18:56.5 +5:04.0
Танг Цзялінь 0+1 0+0
Чу Янь Мень 0+0 2+3
Мень Фанькі 0+0 0+1
Чанг Янь 0+0 0+1
16 Словаччина 24 0+18 1:18:56.9 +5:04.4
Пауліна Батовска-Фіалкова 0+0 0+3
Івона Фіалкова 0+1 0+3
Марія Ременьова 0+3 0+3
Зузана Ременьова 0+3 0+2
17 Польща 18 4+13 1:19:09.3 +5:16.8
Моніка Хойніш-Старенга 0+0 0+0
Каміла Жук 0+1 1+3
Анна Мака 0+0 1+3
Магда Пічура 1+3 1+3
18 Казахстан 19 1+12 1:19:29.3 +5:36.8
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+0
Дар'я Кліміна-Усанова 0+2 1+3
Єлизавета Бєльченко 0+2 0+2
Анастасія Кондратьєва 0+1 0+2
19 Словенія 22 0+13 1:19:31.9 +5:39.4
Полона Клеменчіч 0+3 0+1
Зіва Клеменчич 0+1 0+1
Кайя Зорч 0+2 0+1
Ніка Віндісар 0+3 0+1
20 Болгарія 21 1+10 1:19:33.5 +5:41.0
Мілєна Тодорова 0+0 1+3
Даніела Кадєва 0+1 0+1
Марія Здравкова 0+1 0+1
Лора Хрістова 0+0 0+3
21 Японія 16 2+9 Lapped
Фуюко Тачізакі 0+2 0+2
Сарі Маеда 0+0 2+3
Юріє Танака 0+1 0+1
Асука Хатісука
22 Канада 11 2+11 Lapped
Сара Бодрі 0+0 0+2
Беніта Пайффер 1+3 0+2
Меґан Банкс 0+1 1+3
Емма Ландер
23 Румунія 20 2+11 Lapped
Анастасія Толмачова 0+0 0+3
Наталія Ушкіна 0+0 1+3
Еніко Мартон 0+2 1+3
Олена Чиркова
24 Південна Корея 23 1+9 Lapped
Катерина Аввакумова 0+0 0+3
Джі Хі Мун 0+3 1+3
Ко Ун Чон
Кім Сеон-Су
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.88
Дмитро Підручний 5.30

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми