Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 806
2 Йоханнес Дале-Шевдаль 714
3 Тар'єй Бьо 708
4 Ветле-С’ястад Крістіансен 582
5 Ендре Стрьомсгейм 549
6 Стурла Легрейд 548
7 Мартін Понсілуома 476
8 Бенедікт Долль 465
9 Йоханнес Кюн 444
10 Томмазо Джакомел 431
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   22:05
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Фотогалереї
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Наступна трансляція

Чемпіонат світу, Нове-Мєсто
2024-02-11 14:30 (CET)
Гонка переслідування 10 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Обергоф - 2021/2022


   2022-01-08 Кубок світу, Змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 0+6 1:28:51.4 0.0
Тар'єй Бьо 0+0 0+2
Йоханнес-Тінґнес Бьо 0+1 0+1
Інґрід-Ландмарк Тандреволд 0+0 0+1
Марте Олсбю Ройселанд 0+0 0+1
2 Білорусь 9 0+5 1:29:14.5 +23.1
Микита Лобастов 0+0 0+1
Антон Смольський 0+0 0+0
Дінара Алімбекова 0+0 0+1
Ганна Сола 0+1 0+2
3 Франція 2 0+11 1:30:52.7 +2:01.3
Антонен Ґіґонна 0+1 0+0
Сімон Дестьйо 0+2 0+0
Анаїс Бескон 0+2 0+1
Жюлья Сімон 0+3 0+2
4 Швеція 5 3+10 1:30:59.8 +2:08.4
Себастьян Самуельссон 0+1 2+3
Мартін Понсілуома 0+1 0+0
Ханна Еберґ 1+3 0+1
Ельвіра Карін Еберґ 0+1 0+0
5 Росія 3 0+9 1:31:00.3 +2:08.9
Максим Цвєтков 0+2 0+0
Олександр Поварніцин 0+2 0+0
Ірина Казакевич 0+0 0+2
Валерія Васнецова 0+1 0+2
6 Німеччина 8 0+6 1:31:02.1 +2:10.7
Роман Реєс 0+1 0+0
Бенедікт Долль 0+1 0+2
Ванесса Фогт 0+1 0+0
Ванесса Хінц 0+0 0+1
7 Італія 4 0+13 1:31:34.5 +2:43.1
Томас Бормоліні 0+3 0+1
Домінік Віндіш 0+1 0+1
Доротея Вірер 0+2 0+1
Ліза Віттоцці 0+2 0+2
8 Фінляндія 13 0+9 1:32:01.1 +3:09.7
Теро Сеппяля 0+0 0+1
Оллі Хіденсало 0+0 0+0
Суві Мінккінен 0+1 0+3
Марі Едер 0+1 0+3
9 Чехія 12 0+10 1:32:09.7 +3:18.3
Якуб Ствртєцкі 0+2 0+2
Міхал Крчмарж 0+0 0+2
Маркета Давідова 0+0 0+1
Джессіка Їслова 0+0 0+3
10 Україна 7 0+12 1:32:52.3 +4:00.9
Артем Прима 0+3 0+1
Дмитро Підручний 0+2 0+1
Валентина Семеренко 0+0 0+2
Юлія Джима 0+0 0+3
11 Австрія 6 0+10 1:33:17.9 +4:26.5
Давід Коматц 0+2 0+1
Фелікс Ляйтнер 0+0 0+1
Юлія Швайґер 0+0 0+2
Катаріна Коматц 0+1 0+3
12 Китай 24 0+4 1:33:46.1 +4:54.7
Чен Фаньмін 0+1 0+2
Чанг Чун’ю 0+0 0+0
Танг Цзялінь 0+0 0+0
Чу Янь Мень 0+0 0+1
13 Польща 16 0+8 1:33:59.0 +5:07.6
Ян Гунька 0+0 0+0
Ґжеґож Ґузик 0+2 0+2
Моніка Хойніш-Старенга 0+0 0+2
Каміла Жук 0+0 0+2
14 Естонія 18 0+14 1:34:37.9 +5:46.5
Рене Захкна 0+3 0+0
Крісто Сіймер 0+2 0+2
Реґіна Ермітс 0+2 0+3
Туулі Томінґас 0+2 0+0
15 Казахстан 19 1+12 1:34:45.0 +5:53.6
Олександр Мухін 0+2 0+1
Ассет Дюссенов 0+0 1+3
Дар'я Кліміна-Усанова 0+2 0+1
Галина Вишневська-Шепоренко 0+0 0+3
16 Швейцарія 10 1+6 1:35:10.6 +6:19.2
Себастьян Сталдер 0+0 0+0
Серафін Вістнер 0+1 0+2
Еліза Ґаспарін 0+0 0+0
Аїта Ґаспарін 0+0 1+3
17 Словаччина 15 1+11 1:36:26.3 +7:34.9
Матей Балога 0+1 0+1
Шимон Бартко 0+2 1+3
Пауліна Батовска-Фіалкова 0+0 0+3
Марія Ременьова 0+1 0+0
18 Словенія 17 2+13 1:37:01.4 +8:10.0
Рок Тршан 0+0 0+1
Клемен Бауер 0+1 0+1
Полона Клеменчіч 0+3 0+3
Кайя Зорч 0+1 2+3
19 Молдова 22 2+11 1:37:09.3 +8:17.9
Максим Макаров 0+0 0+0
Михайло Усов 0+1 0+3
Аліна Стремоус 0+2 0+1
Алла Гіленко 0+1 2+3
20 Болгарія 20 2+13 1:37:36.5 +8:45.1
Владимир Ілієв 0+2 0+2
Дімітар Ґерджиков 0+2 2+3
Мілєна Тодорова 0+0 0+0
Марія Здравкова 0+1 0+3
21 Канада 11 0+9 Lapped
Жюль Бурнотт 0+1 0+2
Тревор Кіерс 0+2 0+2
Сара Бодрі 0+0 0+2
Беніта Пайффер
22 Південна Корея 23 2+9 Lapped
Тимофій Лапшин 0+2 0+2
Кім Йон Ґ'ю 2+3 0+2
Катерина Аввакумова
Джі Хі Мун
23 Румунія 21 0+7 Lapped
Флорін-Каталін Бута 0+1 0+3
Хунор Гего 0+1 0+2
Андрея Мездря
Олена Чиркова
DSQ Японія 14
Цукаса Кобонокі 0+0 0+0
Косуке Озакі 0+0 0+2
Фуюко Тачізакі 0+0 0+0
Сарі Маеда
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 719
2 Жустін Бреза-Буше 689
3 Ліза Віттоцці 671
4 Жюлья Сімон 662
5 Ельвіра Карін Еберґ 602
6 Лу Жанмонно 590
7 Лєна Хеккі Гросс 559
8 Франциска Пройсс 539
9 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 522
10 Ванесса Фогт 475
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Антон Дудченко 5.91
Дмитро Підручний 5.25

vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
343
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
118
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Олександра Меркушина
Україна  Юлія Джима
Україна  Антон Дудченко
Україна  Анастасія Меркушина
Франція  Жюлья Сімон
Україна  Любов Кип'яченкова
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Артем Прима
Україна  Олена Білосюк
Італія  Доротея Вірер
Італія  Ліза Віттоцці
Україна  Анна Кривонос
Швеція  Ханна Еберґ
Україна  Богдан Цимбал

interview

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, чоловічий мас-старт

2024-02-18
Антон Дудченко: Радий, що так вдалося відпрацювати саме на вогневих рубежах

2024-02-18
Дмитро Підручний: Я дуже хотів влучити

2024-02-18
Коментарі. ЧС в Нове-Мєсто, жіночий мас-старт

2024-02-18
Юрай Санітра: Очікував трохи більшого, особливо в командних стартах

2024-02-18
Христина Дмитренко: З лижами були проблеми