Кубок мира
# Имя Очки
1 Йоханнес Тингнес Бё 1262
2 Тарьей Бё 1080
3 Йоханнес Дале-Шевдаль 949
4 Стурла Легрейд 862
5 Ветле-Сьястад Кристиансен 817
6 Эмильен Жаклен 712
7 Эндре Стрёмсхейм 700
8 Томмазо Джакомел 688
9 Себастьян Самуэльссон 671
10 Мартин Понсилуома 638
Весь рейтинг
Последнее фото
Все фотогалереи
Главная
Обсуждения   09:36
Турнир
Все о биатлоне
Чат
Блоги
Интервью
Пресса
Голосования
Трансляции на ТВ
Сайты о биатлоне
Контакты
Календарь
Кубок мира
Кубок IBU
Юниорский кубок IBU
Результаты
Кубок наций
Кубок наций IBU
Статистика стрельбы
Скорость спортсменов
Биатлонная статистика
Наша сборная
Автографкарты
Фотогалереи сборной
Личные фотографии
Чемпионаты Украины
Спорт-школы Украины
Профайлы
Фотогалереи
registration
Регистрация
Вход
Мой профайл
next race

Кубок мира, Кэнмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Масс-старт 15 км, Мужчины

Ближайшая трансляция

Кубок мира, Кэнмор
2024-03-17 22:20 (CET)
Масс-старт 15 км, Мужчины

Время киевское

Все трансляции


2023-02-19
Зміна поколінь: як уникнути глухого кута?

2019-10-05
По другую сторону трассы, часть 3

2019-10-03
По другую сторону трассы, часть 2

2019-10-02
По другую сторону трассы, часть 1

2019-03-11
Когда нет ничего невозможного

2019-02-28
Минск и Раубичи – это топ, но организация не выдерживает критики

Турин - 2005/2006


   2006-02-18 Олимпийские игры, Гонка преследования 10 км, Женщины
Пометить цветом
(нажмите на флаг)
 
Перейти к анализу гонки
  Имя Стрельба - Время
1 Кати Вильхельм 7 0+0+1+0 1 36:43:00 0.0
2 Мартина Бек 17 1+1+0+0 2 37:57:00 +1:13.6
3 Альбина Ахатова 4 0+1+0+0 1 38:05:00 +1:21.4
4 Светлана Ишмуратова 10 0+1+1+0 2 38:29:00 +1:45.4
5 Микела Понца 13 0+0+0+1 1 38:51:00 +2:08.1
6 Лив-Грет Шельбрейд 12 1+0+0+1 2 39:03:00 +2:19.8
7 Ольга Назарова 8 0+0+2+1 3 39:09:00 +2:26.1
8 Лилия Вайгина-Ефремова 3 0+1+2+0 3 39:09:00 +2:26.2
9 Сяньин Лю 11 0+2+1+0 3 39:25:00 +2:41.7
10 Уши Дизл 34 2+1+0+1 4 39:30:00 +2:47.2
11 Катрин Апель 22 0+1+0+2 3 39:38:00 +2:55.3
12 Сандрин Байи 6 0+1+0+2 3 39:39:00 +2:55.8
13 Флоранс Баверель-Робер 1 1+1+1+1 4 39:57:00 +3:14.0
14 Анна-Карин Зидек 2 1+2+1+3 7 40:06:00 +3:22.5
15 Линда Груббен 19 0+0+1+2 3 40:19:00 +3:36.2
16 Тея Грегорин 15 0+0+1+1 2 40:20:00 +3:36.5
17 Йингчао Конг 24 0+0+2+1 3 40:41:00 +3:58.3
18 Тура Бергер 23 0+0+1+1 2 40:44:00 +4:01.2
19 Ольга Зайцева 9 1+2+2+0 5 40:49:00 +4:05.4
20 Мадара Лидума 28 1+0+3+2 6 40:50:00 +4:07.2
21 Магдалена Гвиздонь 20 1+0+1+1 3 41:12:00 +4:29.0
22 Рибо Сун 21 0+0+3+4 7 41:28:00 +4:45.2
23 Наталья Левченкова 41 0+0+0+1 1 41:36:00 +4:52.5
24 Катержина Голубцова 39 0+0+1+1 2 41:37:00 +4:53.9
25 Елена Зубрилова 5 1+3+1+3 8 41:42:00 +4:59.3
26 Дельфэн Перетто 14 0+2+0+1 3 41:52:00 +5:09.2
27 Диана Расимовичуте 18 1+1+1+1 4 41:56:00 +5:12.7
28 Екатерина Дафовска 33 0+1+3+2 6 42:07:00 +5:24.0
29 Екатерина Виноградова 37 0+2+4+1 7 42:15:00 +5:31.9
30 Ирина Никульчина 36 1+0+3+3 7 42:26:00 +5:43.2
31 Тадея Бранкович 31 1+1+1+2 5 42:42:00 +5:58.5
32 Павлина Филипова 46 0+1+2+3 6 43:04:00 +6:20.9
33 Дана Плотогеа 48 1+0+0+2 3 43:11:00 +6:27.4
34 Сильвэ Бекар 30 1+1+1+0 3 43:17:00 +6:33.5
35 Зденка Вейнарова 43 0+3+0+1 4 43:17:00 +6:34.1
36 Ленка Фалтусова 32 1+1+1+1 4 43:22:00 +6:38.9
37 Кристина Гузик 25 2+1+1+1 5 43:26:00 +6:42.9
38 Натали Сантер 26 3+1+3+1 8 43:31:00 +6:48.0
39 Рейчел Стир 35 0+0+1+1 2 43:32:00 +6:49.2
40 Гро-Марит Истад-Кристинсен 40 2+2+1+1 6 43:41:00 +6:57.9
41 Нина Лемеш 50 1+2+1+1 5 43:48:00 +7:05.0
DNS Елена Петрова 44 0 00:00:00
DNS Юсиа Ху 54 0 00:00:00
DNF Анна Муринова 38 2+2+ + 0 00:00:00
DNF Людмила Ананько 42 2+3+3+ 0 00:00:00
DNF Катя Халлер 53 3+1+2+ 0 00:00:00
LAP Мартина Халинарова 16 2+3+2+1 8 00:00:00
LAP Сона Михокова 27 3+3+1+1 8 00:00:00
LAP Марсела Павковчекова 29 2+1+1+1 5 00:00:00
LAP Александра Русу 45 2+0+0+2 4 00:00:00
LAP Эвели Сауэ 47 1+1+3+2 7 00:00:00
LAP Оксана Хвостенко 49 1+1+2+0 4 00:00:00
LAP Икуя Тсукидате 51 2+1+1+3 7 00:00:00
LAP Анна Лебедева 52 2+2+2+0 6 00:00:00
LAP Дияна Равникар 55 2+0+4+2 8 00:00:00
LAP Магдалена Никель 56 0+3+1+1 5 00:00:00
LAP Саския Сантер 57 0+1+4+2 7 00:00:00
LAP Радка Попова 58 0+1+0+2 3 00:00:00
LAP Андрея Мали 59 1+1+1+0 3 00:00:00
LAP Анжела Брисе 60 0+0+1+1 2 00:00:00
Кубок мира
# Имя Очки
1 Лиза Виттоцци 1091
2 Лу Жанмонно 1068
3 Ингрид-Ландмарк Тандреволд 1044
4 Жюстин Бреза-Буше 1025
5 Жюлья Симон 994
6 Лена Хекки Гросс 853
7 Эльвира Карин Эберг 829
8 Ванесса Фогт 631
9 Каролин-Оффигстад Кноттен 629
10 Янина Хеттих-Вальц 543
Весь рейтинг
assessments
Оценки в последней гонке


vote
Яка, на ваш погляд, має бути доля турніру прогнозистів в наступному сезоні?
 
Провести конкурс, як зазвичай
vote
348
Провести конкурс, але зі значною кількістю вирахування найгірших гонок
vote
120
Не проводити конкурс, оскільки не можливо створити рівні умови учасникам
vote
36
 
проголосовать



popular profile

Норвегия  Йоханнес Тингнес Бё
Украина  Александра Меркушина
Украина  Юлия Джима
Украина  Антон Дудченко
Украина  Анастасия Меркушина
Франция  Жюлья Симон
Украина  Любовь Кипяченкова
Украина  Дарья Блашко
Украина  Артем Прима
Украина  Елена Билосюк
Италия  Доротея Вирер
Италия  Лиза Виттоцци
Украина  Анна Кривонос
Швеция  Ханна Эберг
Украина  Богдан Цымбал

interview

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, чоловічий мас-старт

2024-03-18
Дмитро Підручний: Думаю, зараз прийде час для аналізу та якихось змін

2024-03-18
Коментарі. Кенмор, жіночий мас-старт

2024-03-17
Коментарі. Кенмор, чоловіча гонка переслідування

2024-03-16
Коментарі. Кенмор, жіноча гонка переслідування

2024-03-16
Христина Дмитренко: Рада закінчити цей сезон на гарній ноті