Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1052
2 Стурла Легрейд 1039
3 Кантен Фійон-Майє 930
4 Тар'єй Бьо 893
5 Йоханнес Дале 843
6 Себастьян Самуельссон 817
7 Емільєн Жаклен 812
8 Лукас Хофер 753
9 Сімон Дестьйо 724
10 Мартін Понсілуома 713
Весь рейтинг
останнє фото
Дмитро Підручний
Дмитро Підручний
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   13:03
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Літній чемпіонат України, Чернігів
2021-09-25 00:00 (CET)
Спринт 10 км, Чоловіки (л / р)

Наступна трансляція

Кубок світу, Естерсунд
2021-11-27 11:45 (CET)
Індивідуальна гонка 15 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Корінн Ніогре

  Персональні дані
Корінн Ніогре, Corinne NIOGRET

 Ще фотографії - 4

Якщо ви бачите якісь неточності або можете поділитися додатковою інформацією - будемо раді отримати нові дані. Ви можете приписати свій зворотній e-mail якщо у вас є якісь питання або ви сумніваєтеся в достовірності своєї інформації.
Ім'я  Корінн Ніогре
Ім'я  Corinne NIOGRET
Країна
Франція
Дата народження  1972-11-20
Зріст  160
Вага  52
Місце народження  Nantua, FRA
Резиденція  Petit Abergement, FRA
Місце проживання  
Освіта  Commercial School
Мови  english
Професія  Customs Officer
Статус  Unmarried
Хобі  Travelling, Music
Перший рік в біатлоні  1988
У збірній з  
Тренери  
Командний тренер  
Клуб  Ski Club Douanes
Веб Сайт  
Гвинтівка  
Лижі  
Рукавички  
Окуляри  
Лижні палки  
Спонсори  
Костюм  
  Результати в цьому сезоні
Холменколлен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 29
Холменколлен, Спринт 7.5 км, Жінки 21
Форт-Кент, Мас-старт 12.5 км, Жінки 11
Форт-Кент, Гонка переслідування 10 км, Жінки 22
Форт-Кент, Спринт 7.5 км, Жінки 28
Лейк Плесід, Гонка переслідування 10 км, Жінки 50
Лейк Плесід, Спринт 7.5 км, Жінки 38
Обергоф, Естафета 4х6 км, Жінки 5
Обергоф, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 38
Обергоф, Гонка переслідування 10 км, Жінки 20
Обергоф, Спринт 7.5 км, Жінки 34
Антхольц-Антерсельва, Мас-старт 12.5 км, Жінки 27
Антхольц-Антерсельва, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 6
Рупольдинг, Спринт 7.5 км, Жінки 70
Рупольдинг, Естафета 4х6 км, Жінки 4
Поклюка, Мас-старт 12.5 км, Жінки 9
Поклюка, Гонка переслідування 10 км, Жінки 29
Поклюка, Спринт 7.5 км, Жінки 32
Осорблі, Спринт 7.5 км, Жінки 80
Осорблі, Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 49
Хохфільцен, Гонка переслідування 10 км, Жінки 22
Хохфільцен, Естафета 4х6 км, Жінки 3
Хохфільцен, Спринт 7.5 км, Жінки 50
Контіолахті, Гонка переслідування 10 км, Жінки 16
Контіолахті, Естафета 4х6 км, Жінки 3
Контіолахті, Спринт 7.5 км, Жінки 8
  Статистика стрільби
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас Естаф.
03/04 77.9 (310/398) 81.7 (49/60) 71.1 (64/90) 77.1 (108/140) 81.7 (49/60) 83.3 (40/48)
02/03 86.5 (392/453) 90.0 (54/60) 82.2 (74/90) 87.1 (122/140) 91.3 (73/80) 83.1 (69/83)
01/02 84.6 (297/351) 86.3 (69/80) 81.4 (57/70) 88.3 (106/120) 75.0 (15/20) 82.0 (50/61)
00/01 86.8 (362/417) 87.5 (70/80) 84.0 (84/100) 90.0 (126/140) 86.7 (52/60) 81.1 (30/37)
99/00 89.9 (402/447) 90.0 (72/80) 93.8 (75/80) 91.1 (164/180) 85.0 (51/60) 85.1 (40/47)
98/99 85.9 (347/404) 90.0 (54/60) 87.8 (79/90) 82.8 (149/180) 87.5 (35/40) 88.2 (30/34)
  Статистика швидкості по сезонах
Середній час відставання на кілометр від середнього часу п'яти кращих результатів у спринтерських гонках (у секундах).
  Спортивні досягнення
  Олімпійські ігри
1992   Albertville-Les Saisies   Естафета 3х7.5 км, Жінки 1
1994   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
  Чемпіонат світу
1993   Боровець   Командна гонка, Жінки 1
1995   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
2000   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
1993   Боровець   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1995   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1996   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1998   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
1999   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
2001   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
1994   Кенмор   Командна гонка, Жінки 3
1995   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1995   Антхольц-Антерсельва   Командна гонка, Жінки 3
1996   Рупольдінг   Командна гонка, Жінки 3
1999   Контіолахті   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
2000   Холменколлен   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
  Кубок світу
1992   Фагернес   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1992   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1993   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1994   Бадгастайн   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1994   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1995   Ліллехаммер   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1995   Обергоф   Командна гонка, Жінки 1
1996   Хохфільцен   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1996   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1996   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 1
1997   Естерсунд   Естафета 4х6 км, Жінки 1
1998   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки 1
1999   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
1999   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 1
1999   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 1
2000   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 1
2001   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки 1
2002   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 1
1992   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1993   Естерсунд   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1993   Обергоф   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
1993   Обергоф   Естафета 4х7.5 км, Жінки 2
1997   Контіолахті   Естафета 4х6 км, Жінки 2
1998   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
1998   Хохфільцен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
1999   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 2
1999   Рупольдинг   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
2000   Поклюка   Естафета 4х6 км, Жінки 2
2000   Хохфільцен   Спринт 7.5 км, Жінки 2
2000   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
2000   Осорблі   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 2
2000   Ханти-Мансійськ   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
2000   Рупольдинг   Гонка переслідування 10 км, Жінки 2
2003   Рупольдинг   Змішана естафета 2
1992   Поклюка   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1993   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1994   Поклюка   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1994   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1994   Рупольдінг   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1995   Лахті   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1995   Рупольдінг   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1995   Холменколлен   Естафета 4х7.5 км, Жінки 3
1997   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 3
1997   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1997   Рупольдинг   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1998   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1998   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1998   Рупольдинг   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1999   Антхольц-Антерсельва   Естафета 4х6 км, Жінки 3
1999   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки 3
1999   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки 3
1999   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 3
1999   Рупольдинг   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
2000   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2001   Солт-Лейк-Сіті   Гонка переслідування 10 км, Жінки 3
2001   Обергоф   Спринт 7.5 км, Жінки 3
2002   Лахті   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2003   Контіолахті   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2003   Холменколлен   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2003   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки 3
2003   Обергоф   Естафета 4х6 км, Жінки 3
2003   Хохфільцен   Естафета 4х6 км, Жінки 3
  Топ-10 результатів
2000   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 1
1995   Антхольц-Антерсельва   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 1
2001   Антхольц-Антерсельва   Мас-старт 12.5 км, Жінки КС 1
2000   Хохфільцен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки КС 1
1999   Хохфільцен   Гонка переслідування 10 км, Жінки КС 1
1999   Антхольц-Антерсельва   Гонка переслідування 10 км, Жінки КС 1
1999   Антхольц-Антерсельва   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
1998   Поклюка   Спринт 7.5 км, Жінки КС 1
2001   Поклюка   Гонка переслідування 10 км, Жінки ЧС 2
1999   Холменколлен   Індивідуальна гонка 15 км, Жінки ЧС 2
  Загальний залік кубку світу
Сезон Загальний Індив. Спринт Пересл. Мас
03/04 30 22 35 32 18
02/03 16 7 29 21 5
01/02 23 28 18 22 35
00/01 4 3 5 4 10
99/00 3 2 4 2 7
98/99 4 4 4 4 5
97/98 4 20 3 3
Кубок світу
# Ім'я Очки
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.02

vote
Нравится ли вам новый внешний вид сайта?
 
Неплохо для начала, но нужны доработки
vote
181
Мне не интересна новая версия, буду пользоваться старой
vote
150
Дизайн неудачный, сайт стал менее удобным
vote
108
Да, все отлично, дизайн современный, навигация удобная
vote
88
 
проголосовать



popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2021-08-29
Урош Велепець: Навіть не очікували, що в Нове-Мєсто вийде боротися за призові місця

2021-08-29
Юлія Джима: Ціле фінішне коло згадувала фінал суперспринту

2021-08-29
Степан Кінаш: Забрати два промахи - міг боротись за медаль

2021-08-28
Віталій Труш: Вже другий день не можу відпрацювати на максимумі фінішний відтинок траси

2021-08-28
Дар'я Блашко: У цьому році дуже багато висотних тренувальних зборів

2021-08-28
Ольга Абрамова: Літній чемпіонат світу - проміжний старт