Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 913
2 Мартен Фуркад 911
3 Кантен Фійон-Майє 843
4 Тар'єй Бьо 740
5 Емільєн Жаклен 726
6 Сімон Дестьйо 672
7 Олександр Лоґінов 629
8 Бенедікт Долль 613
9 Йоханнес Дале 576
10 Ветле-С’ястад Крістіансен 566
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   09:10
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат України, Буковель
2020-03-25 00:00 (CET)
Супер спринт кваліфікація, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Обергоф - 2019/2020


   2020-01-11 Кубок світу, Естафета 4х7.5 км, Чоловіки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 1 2+8 1:19:32.3 0.0
Ларс-Хельґе Біркланд 0+0 0+0
Ерленн Б'єнтеґор 0+2 0+0
Йоханнес Дале 0+0 1+3
Ветле-С’ястад Крістіансен 0+0 1+3
2 Франція 2 2+6 1:19:36.7 +4.4
Емільєн Жаклен 0+1 2+3
Мартен Фуркад 0+0 0+0
Сімон Дестьйо 0+0 0+1
Кантен Фійон-Майє 0+0 0+1
3 Німеччина 3 2+14 1:20:20.5 +48.2
Філіпп Хорн 0+3 0+0
Йоханнес Кюн 0+0 1+3
Арнд Пайффер 0+2 0+3
Бенедікт Долль 0+0 1+3
4 Росія 5 0+9 1:20:41.3 +1:09.0
Саїд Карімулла Халілі 0+1 0+0
Євгеній Ґаранічев 0+0 0+1
Микита Поршнєв 0+2 0+3
Едуард Латипов 0+1 0+1
5 Білорусь 11 1+12 1:21:26.3 +1:54.0
Антон Смольський 0+2 0+0
Сергій Бочарніков 0+0 0+0
Роман Єльотнов 0+3 0+3
Микита Лобастов 0+1 1+3
6 Словенія 10 0+14 1:22:16.0 +2:43.7
Міха Довжан 0+1 0+3
Яков Фак 0+0 0+3
Клемен Бауер 0+1 0+3
Рок Тршан 0+0 0+3
7 Швейцарія 12 0+19 1:22:28.4 +2:56.1
Маріо Долдер 0+2 0+3
Беньямін Веґер 0+3 0+2
Серафін Вістнер 0+1 0+3
Жеремі Фінелло 0+3 0+2
8 Чехія 8 3+14 1:22:39.9 +3:07.6
Міхал Шлезінґр 0+1 0+2
Міхал Крчмарж 0+1 0+2
Якуб Ствртєцкі 0+1 3+3
Томаш Крупчик 0+3 0+1
9 Австрія 13 2+11 1:22:57.1 +3:24.8
Давід Коматц 0+1 0+0
Зімон Едер 0+0 0+2
Фелікс Ляйтнер 1+3 0+2
Гаральд Леммерер 0+0 1+3
10 Україна 9 3+9 1:23:03.4 +3:31.1
Артем Тищенко 0+0 2+3
Артем Прима 0+0 0+1
Антон Дудченко 0+0 0+1
Сергій Семенов 0+1 1+3
11 Швеція 7 4+15 1:23:06.6 +3:34.3
Пеппе Фемлінґ 0+1 0+0
Єспер Нелін 2+3 1+3
Мартін Понсілуома 1+3 0+1
Себастьян Самуельссон 0+1 0+3
12 США 17 2+18 1:23:07.7 +3:35.4
Шон Догерті 0+2 0+2
Лейф Нордґрен 0+2 0+3
Пол Шоммер 0+2 0+3
Джейк Браун 2+3 0+1
13 Естонія 18 1+15 1:23:11.0 +3:38.7
Рене Захкна 0+0 0+1
Калев Ермітс 0+3 0+1
Крісто Сіймер 0+2 0+2
Райдо Ренкель 0+3 1+3
14 Канада 6 3+16 1:23:13.5 +3:41.2
Жюль Бурнотт 0+2 0+1
Скотт Ґоу 0+2 0+3
Айден Міллар 1+3 2+3
Крістіан Ґоу 0+2 0+0
15 Румунія 21 0+8 1:23:28.8 +3:56.5
Георге Бута 0+0 0+0
Корнель Пуч'яну 0+2 0+1
Деніс Сербан 0+1 0+1
Рауль Антоніо Флоре 0+0 0+3
16 Китай 23 0+13 1:24:05.8 +4:33.5
Фаньмін Чен 0+2 0+0
Янь Сіньюань 0+2 0+3
Лі Хьюжі 0+1 0+3
Танг Цзяньлі 0+0 0+2
17 Казахстан 24 3+14 1:25:17.8 +5:45.5
Антон Пантов 0+1 0+2
Роман Єрьомін 0+1 0+1
Владислав Вітенко 0+0 2+3
Тімур Куц 0+3 1+3
18 Словаччина 19 7+12 1:25:31.7 +5:59.4
Міхал Шима 0+1 0+0
Мартін Отченаш 0+2 0+0
Шимон Бартко 2+3 1+3
Томаш Хасілла 0+0 4+3
19 Фінляндія 15 5+17 1:25:50.7 +6:18.4
Теро Сеппяля 0+0 0+3
Туомас Хар'юла 0+1 0+2
Яакко Олаві Ранта 2+3 0+3
Туукка Інвеніус 0+2 3+3
20 Литва 20 3+11 1:26:10.9 +6:38.6
Кароль Домбровськи 0+0 0+1
Томас Каукенас 0+2 0+2
Вітаутас Строля 0+0 0+1
Лінас Баніс 0+2 3+3
21 Латвія 22 3+18 1:26:37.5 +7:05.2
Едґарс Місе 0+1 0+3
Александрс Патріюкс 0+3 0+0
Робертс Слотіньш 0+3 1+3
Андрейс Расторґуєвс 2+3 0+2
22 Польща 16 5+17 1:26:55.3 +7:23.0
Лукаш Щурек 0+3 1+3
Ґжеґож Ґузик 1+3 2+3
Анджей Недза-Кубінєц 1+3 0+0
Марцін Швайнош 0+0 0+2
23 Італія 4 6+14 1:27:04.8 +7:32.5
Томас Бормоліні 0+1 0+0
Домінік Віндіш 1+3 0+1
Саверіо Дзіні 0+2 1+3
Тьєррі Ченаль 0+1 4+3
24 Бельгія 26 6+16 1:29:02.2 +9:29.9
Флоран Клод 0+3 0+0
Тьєррі Ланжер 1+3 0+3
Том Лахайє-Ґоффарт 0+0 0+1
Сезар Бове 2+3 3+3
25 Південна Корея 25 0+11 Lapped
Тимофій Лапшин 0+2 0+3
Чой Дуджін 0+1 0+1
Лі Су Юн 0+1 0+3
Кім Сангреа
26 Болгарія 14 5+14 Lapped
Красімір Анєв 2+3 0+2
Антон Сінапов 2+3 1+3
Дімітар Ґерджиков 0+0 0+3
Владимир Ілієв
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Доротея Вірер 793
2 Тіріль Екхофф 786
3 Деніз Херрманн 745
4 Ганна Еберґ 741
5 Марте Олсбю Ройселанд 597
6 Франциска Пройсс 573
7 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 554
8 Жюлья Сімон 551
9 Жустін Бреза 547
10 Ліза Віттоцці 528
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Анастасія Меркушина 6.42
Валентина Семеренко 6.29
Віта Семеренко 6.08

vote
Итоги ЧМ-2020 для сборной Украины на ваш взгляд:
 
Могли лучше - упустили пару медальных шансов
vote
104
Есть медаль - чемпионат успешен
vote
58
Я ничего не ждал от этого чемпионата
vote
49
Плохо - никто не вышел на пик формы
vote
22
 
проголосовать

Національний університет фізичного виховання і спорту України

popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2020-05-22
Віктор Щур: Олександр Починок руйнує досягнення спортивної спільноти Тернопільщини за останні декілька років

2020-05-01
Володимир Бринзак: Сезон буде складний і працювати доведеться в дуже жорстких умовах

2020-03-14
Коментарі. Контіолахті, переслідування у жінок

2020-03-14
Коментарі. Контіолахті, переслідування у чоловіків

2020-03-14
Маркета Давідова: У цьому сезоні намагалася насолоджуватися кожною гонкою

2020-03-14
Селіна Гаспарін: На останньому колі я розуміла, що позаду мене їде Кайса Макаряйнен