Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 636
2 Емільєн Жаклен 501
3 Тар'єй Бьо 486
4 Себастьян Самуельссон 484
5 Йоханнес-Тінґнес Бьо 440
6 Ветле-С’ястад Крістіансен 433
7 Стурла Легрейд 432
8 Олександр Лоґінов 413
9 Сімон Дестьйо 409
10 Антон Смольський 404
Весь рейтинг
останнє фото
Юлія Джима
Юлія Джима
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   02:46
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат Європи, Арбер
2022-01-29 10:30 (CET)
Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки

Наступна трансляція

Чемпіонат Європи, Арбер
2022-01-29 10:30 (CET)
Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки

2022-01-29
11:20 - 12:10
2022-01-29
11:20 - 12:25
2022-01-29
11:20 - 12:15
Час київський

Всі трансляції


Обертілліах - 2019/2020


   2019-12-21 Кубок IBU, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Німеччина 2 0+10 44:31.4 0.0
Штефані Шерер 0+0 0+2
Лукас Фратцшер 0+1 0+2
Штефані Шерер 0+0 0+0
Лукас Фратцшер 0+3 0+2
2 Росія 1 1+13 44:40.0 +8.6
Анастасія Поршнєва 0+1 1+3
Олександр Поварніцин 0+0 0+2
Анастасія Поршнєва 0+1 0+2
Олександр Поварніцин 0+1 0+3
3 Норвегія 3 1+9 45:14.6 +43.2
Кароліне Ердаль 0+0 0+0
Сіндре Фельхем Йорде 0+1 0+2
Кароліне Ердаль 0+0 0+0
Сіндре Фельхем Йорде 1+3 0+3
4 Україна 4 1+11 45:45.4 +1:14.0
Анастасія Меркушина 0+1 0+2
Богдан Цимбал 0+1 1+3
Анастасія Меркушина 0+1 0+1
Богдан Цимбал 0+1 0+1
5 Австрія 7 0+8 46:12.0 +1:40.6
Дуня Здуц 0+0 0+0
Давід Коматц 0+0 0+1
Дуня Здуц 0+0 0+2
Давід Коматц 0+3 0+2
6 Бельгія 22 0+9 46:36.7 +2:05.3
Лотте Лі 0+0 0+2
Том Лахайє-Ґоффарт 0+3 0+1
Лотте Лі 0+1 0+0
Том Лахайє-Ґоффарт 0+1 0+1
7 Франція 6 2+14 46:45.6 +2:14.2
Камілла Бене 0+2 1+3
Арістід Беґ 0+1 0+0
Камілла Бене 0+2 1+3
Арістід Беґ 0+1 0+2
8 Китай 11 0+9 46:45.6 +2:14.2
Йін Ю 0+0 0+0
Лі Хьюжі 0+0 0+2
Йін Ю 0+2 0+3
Лі Хьюжі 0+0 0+2
9 Швеція 5 4+9 46:58.1 +2:26.7
Джоанна Скоттхайм 0+1 0+0
Мальте Стефанссон 0+0 0+2
Джоанна Скоттхайм 4+3 0+0
Мальте Стефанссон 0+1 0+2
10 Фінляндія 15 3+15 47:02.8 +2:31.4
Еріка Янкя 0+2 2+3
Яакко Олаві Ранта 0+0 1+3
Еріка Янкя 0+0 0+1
Яакко Олаві Ранта 0+3 0+3
11 Польща 17 5+17 48:13.7 +3:42.3
Анна Мака 0+1 1+3
Матеуш Яник 1+3 0+1
Анна Мака 0+0 1+3
Матеуш Яник 1+3 1+3
12 Білорусь 14 7+13 48:47.1 +4:15.7
Олена Кручінкіна 3+3 0+1
Антон Смольський 0+1 0+2
Олена Кручінкіна 0+0 1+3
Антон Смольський 3+3 0+0
13 Італія 9 1+12 48:48.9 +4:17.5
Елеонора Фаунер 0+0 0+1
Саверіо Дзіні 1+3 0+1
Елеонора Фаунер 0+1 0+2
Саверіо Дзіні 0+2 0+2
14 Чехія 8 2+13 48:51.5 +4:20.1
Наталі Юрчова 0+2 0+0
Мікулаш Карлік 0+3 2+3
Наталі Юрчова 0+0 0+2
Мікулаш Карлік 0+0 0+3
15 Естонія 16 1+10 49:22.2 +4:50.8
Меріл Бейлман 0+0 0+1
Март Всівцев 1+3 0+1
Меріл Бейлман 0+2 0+0
Март Всівцев 0+1 0+2
16 США 13 4+15 49:50.2 +5:18.8
Медлін-Ґрейс Фейнеф 0+1 0+3
Тревіс Купер 0+0 1+3
Медлін-Ґрейс Фейнеф 2+3 0+1
Тревіс Купер 0+1 1+3
17 Латвія 18 3+11 Lapped
Саніта Буліня 0+2 0+3
Едґарс Місе 0+2 0+1
Саніта Буліня 0+0 3+3
Едґарс Місе
18 Великобританія 27 3+12 Lapped
Аманда Лайтфут 0+0 0+1
Вінні Фонтейн 1+3 0+3
Аманда Лайтфут 0+2 2+3
Вінні Фонтейн
19 Швейцарія 10 3+16 Lapped
Сабіне ді Лалло 1+3 0+3
Себастьян Сталдер 0+2 0+3
Сабіне ді Лалло 2+3 0+2
Себастьян Сталдер
20 Хорватія 24 3+10 Lapped
Ніка Блаженіч 0+0 0+3
Крешимір Чрнковіч 0+1 3+3
Ніка Блаженіч 0+2 0+1
Крешимір Чрнковіч
21 Південна Корея 20 2+7 Lapped
Кім Мінь Юн 2+3 0+3
Кім Сангреа 0+0 0+1
Кім Мінь Юн
Кім Сангреа
22 Румунія 19 4+9 Lapped
Андрея Мездря 2+3 2+3
Флорін-Каталін Бута 0+2 0+1
Андрея Мездря
Флорін-Каталін Бута
23 Угорщина 25 0+5 Lapped
Шара Понья 0+1 0+2
Давід Паник 0+0 0+2
Шара Понья
Давід Паник
24 Канада 12 2+6 Lapped
Дар’я Сепанді 0+1 2+3
Карсен Кемпбелл 0+1 0+1
Дар’я Сепанді
Карсен Кемпбелл
25 Японія 23 1+8 Lapped
Хікару Фукуда 1+3 0+3
Казукі Баішо 0+0 0+2
Хікару Фукуда
Казукі Баішо
26 Литва 21 0+5 Lapped
Ана Есіпьонок 0+0 0+2
Максим Фомін 0+0 0+3
Ана Есіпьонок
Максим Фомін
27 Словенія 26 3+11 Lapped
Аня Кунавер Завбі 0+3 0+3
Андраш Ріхтаршич 0+2 3+3
Аня Кунавер Завбі
Андраш Ріхтаршич
28 Монголія 29 2+6 Lapped
Арюнтунгалаг Енхбайяр 1+3 1+3
Білгун Алтанхуяг
Арюнтунгалаг Енхбайяр
Білгун Алтанхуяг
29 Австралія 28 4+6 Lapped
Джиліан Колеборн 2+3 2+3
Джеремі Фленеген
Джиліан Колеборн
Джеремі Фленеген
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Дінара Алімбекова 589
3 Ельвіра Карін Еберґ 563
4 Ліза-Тереза Хаузер 487
5 Ганна Еберґ 482
6 Доротея Вірер 430
7 Жустін Бреза 425
8 Ганна Сола 420
9 Анаїс Шевальє-Буше 407
10 Анаїс Бескон 399
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Юлія Джима 5.03

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
158
21 место или ниже
vote
141
11-15 места
vote
123
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-23
Коментарі. Антхольц, жіночий мас-старт

2022-01-23
Урош Вєлєпєц: Це просто психологія – останній постріл

2022-01-23
Коментарі. Антхольц, чоловіча естафета

2022-01-23
Антон Дудченко: На стрільбі стоячи з’явився тремор у ногах

2022-01-23
Дмитро Підручний: Завдання як завжди – мітко стріляти і швидко бігти

2022-01-23
Богдан Цимбал: З огляду на сьогоднішню гонку – задоволений своїм станом