Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1052
2 Стурла Легрейд 1039
3 Кантен Фійон-Майє 930
4 Тар'єй Бьо 893
5 Йоханнес Дале 843
6 Себастьян Самуельссон 817
7 Емільєн Жаклен 812
8 Лукас Хофер 753
9 Сімон Дестьйо 724
10 Мартін Понсілуома 713
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   03:05
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Чемпіонат України, Буковель
2021-03-27 10:30 (CET)
Мас-старт 15 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Раубічі - 2019/2020


   2020-02-27 Чемпіонат Європи, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 3 0+12 47:12.2 0.0
Кароліне Ердаль 0+1 0+2
Ендре Стремсгейм 0+3 0+1
Кароліне Ердаль 0+2 0+0
Ендре Стремсгейм 0+3 0+0
2 Німеччина 2 0+5 47:23.7 +11.5
Штефані Шерер 0+2 0+0
Юстус Штрелов 0+1 0+1
Штефані Шерер 0+0 0+0
Юстус Штрелов 0+1 0+0
3 Україна 4 0+7 47:24.0 +11.8
Анастасія Меркушина 0+0 0+1
Руслан Ткаленко 0+1 0+0
Анастасія Меркушина 0+0 0+2
Руслан Ткаленко 0+2 0+1
4 Латвія 17 2+13 48:09.8 +57.6
Байба Бендіка 0+1 0+2
Андрейс Расторґуєвс 1+3 1+3
Байба Бендіка 0+0 0+2
Андрейс Расторґуєвс 0+0 0+2
5 Австрія 9 0+7 48:19.3 +1:07.1
Дуня Здуц 0+0 0+0
Петер Брюннер 0+0 0+2
Дуня Здуц 0+1 0+0
Петер Брюннер 0+2 0+2
6 Росія 1 0+7 48:46.4 +1:34.2
Євгенія Павлова 0+2 0+0
Кирило Стрільцов 0+0 0+2
Євгенія Павлова 0+1 0+1
Кирило Стрільцов 0+1 0+0
7 Швеція 6 0+9 48:52.7 +1:40.5
Інґела Андерссон 0+1 0+3
Гебріел Стегмайр 0+1 0+1
Інґела Андерссон 0+2 0+1
Гебріел Стегмайр 0+0 0+0
8 Франція 5 1+14 49:43.8 +2:31.6
Каролін Коломбо 0+2 0+2
Емільєн Клод 0+3 0+2
Каролін Коломбо 1+3 0+1
Емільєн Клод 0+1 0+0
9 Польща 13 1+13 49:57.2 +2:45.0
Анна Мака 0+0 0+2
Анджей Недза-Кубінєц 0+1 0+2
Анна Мака 0+2 0+1
Анджей Недза-Кубінєц 0+2 1+3
10 Китай 18 0+9 50:10.8 +2:58.6
Чанг Янь 0+1 0+1
Ванг Веньянь 0+2 0+1
Чанг Янь 0+0 0+3
Ванг Веньянь 0+1 0+0
11 Чехія 7 1+13 50:49.5 +3:37.3
Тереза Вінкларкова 1+3 0+2
Вітеслав Хорніг 0+2 0+1
Тереза Вінкларкова 0+1 0+3
Вітеслав Хорніг 0+1 0+0
12 Казахстан 16 0+10 51:00.5 +3:48.3
Людмила Ахатова 0+0 0+3
Владислав Кірєєв 0+0 0+3
Людмила Ахатова 0+0 0+3
Владислав Кірєєв 0+1 0+0
13 Білорусь 15 5+12 51:16.3 +4:04.1
Ганна Сола 0+0 5+3
Віктор Кривко 0+3 0+3
Ганна Сола 0+2 0+0
Віктор Кривко 0+1 0+0
14 Італія 8 0+12 51:24.6 +4:12.4
Алексія Рунґґальд’є 0+2 0+3
Джузеппе Монтелло 0+2 0+2
Алексія Рунґґальд’є 0+1 0+1
Джузеппе Монтелло 0+1 0+0
15 Фінляндія 12 2+14 51:39.8 +4:27.6
Венла Лехтонен 0+2 0+1
Хейккі Лайтінен 0+1 2+3
Венла Лехтонен 0+0 0+3
Хейккі Лайтінен 0+2 0+2
16 Швейцарія 10 2+13 51:49.1 +4:36.9
Ірене Кадуріш 0+1 0+1
Себастьян Сталдер 0+1 0+2
Ірене Кадуріш 1+3 0+1
Себастьян Сталдер 0+1 1+3
17 Естонія 14 0+10 Lapped
Туулі Томінґас 0+1 0+3
Перв Юусеп 0+1 0+3
Туулі Томінґас 0+1 0+1
Перв Юусеп
18 Болгарія 20 4+13 Lapped
Марія Здравкова 0+3 2+3
Антон Сінапов 0+2 2+3
Марія Здравкова 0+0 0+2
Антон Сінапов
19 Канада 22 3+10 Lapped
Сара Бодрі 0+2 0+3
Карсен Кемпбелл 0+2 3+3
Сара Бодрі
Карсен Кемпбелл
20 Великобританія 26 2+9 Lapped
Аманда Лайтфут 0+0 1+3
Вінні Фонтейн 0+3 1+3
Аманда Лайтфут
Вінні Фонтейн
21 Хорватія 24 0+7 Lapped
Ніка Блаженіч 0+2 0+1
Крешимір Чрнковіч 0+3 0+1
Ніка Блаженіч
Крешимір Чрнковіч
22 США 11 3+10 Lapped
Дідра Ірвін 0+3 1+3
Макс Дартчі 0+1 2+3
Дідра Ірвін
Макс Дартчі
23 Словаччина 19 5+9 Lapped
Генрієта Хорватова 0+0 2+3
Матей Балога 2+3 1+3
Генрієта Хорватова
Матей Балога
24 Угорщина 23 1+5 Lapped
Сара Поня 0+1 1+3
Давід Паник 0+0 0+1
Сара Поня
Давід Паник
25 Литва 21 1+5 Lapped
Ана Есіпьонок 0+0 0+2
Лінас Баніс 0+0 1+3
Ана Есіпьонок
Лінас Баніс
26 Туреччина 25 2+4 Lapped
Гюльса Ага 0+1 2+3
Зана Озтунч
Гюльса Ага
Зана Озтунч
27 Монголія 27 5+6 Lapped
Арюнтунгалаг Енхбайяр 3+3 2+3
Білгун Алтанхуяг
Арюнтунгалаг Енхбайяр
Білгун Алтанхуяг
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Тіріль Екхофф 1152
2 Марте Олсбю Ройселанд 963
3 Франциска Пройсс 840
4 Ганна Еберґ 826
5 Доротея Вірер 821
6 Ліза-Тереза Хаузер 818
7 Дінара Алімбекова 734
8 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 707
9 Анаїс Шевальє-Буше 677
10 Деніз Херрманн 667
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 6.02

vote
Нравится ли вам новый внешний вид сайта?
 
Неплохо для начала, но нужны доработки
vote
181
Мне не интересна новая версия, буду пользоваться старой
vote
150
Дизайн неудачный, сайт стал менее удобным
vote
106
Да, все отлично, дизайн современный, навигация удобная
vote
87
 
проголосовать



popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2021-06-01
Віталій Мандзин: Те, що я потрапив на централізовану підготовку в команду Б, для мене було несподіванкою

2021-05-31
Віталій Мандзин: Я розраховую на те, що у цьому міжсезонні вийде сконцентруватися на стрілкових тренуваннях

2021-04-22
Степан Кінаш: Я завжди ставлю максимальні цілі, інакше навіщо тренуватися і змагатися?

2021-04-21
Степан Кінаш: В якийсь момент подумав, що біатлон - це не моє

2021-04-20
Микола Зоц: Не варто розглядати Кубок IBU, як заслання

2021-04-19
Микола Зоц: Ми всі працюємо на загальний результат