Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Йоханнес-Тінґнес Бьо 871
2 Стурла Легрейд 839
3 Йоханнес Дале 720
4 Кантен Фійон-Майє 678
5 Тар'єй Бьо 663
6 Себастьян Самуельссон 617
7 Емільєн Жаклен 617
8 Мартін Понсілуома 580
9 Лукас Хофер 540
10 Арнд Пайффер 521
Весь рейтинг
останнє фото
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   21:59
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат світу, Обертілліах
2021-02-28 10:30 (CET)
Дівчата, Індивідуальна гонка, 10 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Нове-Мєсто
2021-03-04 16:05 (CET)
Естафета 4х6 км, Жінки

Час київський

Всі трансляції


Арбер - 2020/2021


   2021-01-23 Кубок IBU, Одиночна змішана естафета
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Норвегія 2 0+10 41:27.7 0.0
Ендре Стремсгейм 0+0 0+0
Кароліне Ердаль 0+2 0+1
Ендре Стремсгейм 0+3 0+1
Кароліне Ердаль 0+1 0+2
2 Італія 8 1+9 42:12.7 +45.0
Даніеле Каппелларі 0+0 0+2
Ребекка Пасслер 0+1 0+0
Даніеле Каппелларі 0+0 0+1
Ребекка Пасслер 0+2 1+3
3 Німеччина 3 2+8 42:27.4 +59.7
Лукас Фратцшер 0+1 1+3
Штефані Шерер 0+0 0+1
Лукас Фратцшер 1+3 0+0
Штефані Шерер 0+0 0+0
4 Франція 5 2+12 42:57.7 +1:30.0
Юго Рівель 0+2 0+1
Лу Жанмонно 0+1 0+2
Юго Рівель 0+0 1+3
Лу Жанмонно 0+0 1+3
5 Швеція 6 2+14 43:17.2 +1:49.5
Гебріел Стегмайр 0+1 0+3
Елла Халварссон 0+2 0+3
Гебріел Стегмайр 0+2 2+3
Елла Халварссон 0+0 0+0
6 Австрія 7 1+11 43:17.6 +1:49.9
Томас Постль 0+3 1+3
Крістіна Оберталер 0+0 0+3
Томас Постль 0+0 0+1
Крістіна Оберталер 0+1 0+0
7 Україна 4 6+15 43:40.8 +2:13.1
Денис Насико 0+1 2+3
Анастасія Меркушина 0+0 2+3
Денис Насико 1+3 1+3
Анастасія Меркушина 0+0 0+2
8 Росія 1 2+16 44:01.0 +2:33.3
Євген Ідінов 0+3 0+0
Ольга Шестерикова 0+1 0+2
Євген Ідінов 0+2 0+3
Ольга Шестерикова 2+3 0+2
9 Чехія 10 5+13 44:35.5 +3:07.8
Йонас Маречек 3+3 0+1
Тереза Воборнікова 0+0 0+1
Йонас Маречек 0+3 2+3
Тереза Воборнікова 0+0 0+2
10 Фінляндія 12 1+12 44:52.3 +3:24.6
Отто-Ееміл Карвінен 0+3 1+3
Кайса Керянен 0+1 0+0
Отто-Ееміл Карвінен 0+0 0+2
Кайса Керянен 0+0 0+3
11 Словенія 23 1+17 45:11.2 +3:43.5
Антон Відмар 0+3 0+2
Лєна Репінч 0+3 0+2
Антон Відмар 0+3 1+3
Лєна Репінч 0+1 0+0
12 Швейцарія 9 3+17 45:19.4 +3:51.7
Йоша Буркгальтер 1+3 0+2
Емі Басерга 1+3 0+2
Йоша Буркгальтер 0+0 0+2
Емі Басерга 1+3 0+2
13 США 11 4+15 45:48.5 +4:20.8
Макс Дартчі 3+3 0+2
Медлін-Ґрейс Фейнеф 0+3 0+0
Макс Дартчі 0+1 1+3
Медлін-Ґрейс Фейнеф 0+2 0+1
14 Південна Корея 19 4+16 46:00.1 +4:32.4
Кім Йон Ґ'ю 0+2 0+1
Кім Сеон-Су 1+3 2+3
Кім Йон Ґ'ю 0+1 0+3
Кім Сеон-Су 1+3 0+0
15 Латвія 15 2+11 46:27.2 +4:59.5
Рудіс Балодіс 1+2 1+3
Аннія Кейта Сабула 0+0 0+1
Рудіс Балодіс 0+1 0+0
Аннія Кейта Сабула 0+3 0+1
16 Молдова 24 5+16 Lapped
Максим Макаров 0+3 2+3
Альона Іванова 0+2 2+3
Максим Макаров 0+2 1+3
Альона Іванова
17 Хорватія 22 2+8 Lapped
Крешимір Чрнковіч 1+3 0+2
Аніка Козіца 1+1 0+2
Крешимір Чрнковіч
Аніка Козіца
18 Японія 26 2+9 Lapped
Казукі Баішо 0+2 1+3
Кірарі Танака 0+1 1+3
Казукі Баішо
Кірарі Танака
19 Бельгія 20 4+11 Lapped
Сезар Бове 2+3 0+3
Рейке де Майєр 0+2 2+3
Сезар Бове
Рейке де Майєр
20 Словаччина 16 0+10 Lapped
Петер Голян 0+3 0+1
Люція Міхалічкова 0+3 0+3
Петер Голян
Люція Міхалічкова
21 Монголія 25 3+11 Lapped
Енкхсайкхан Енкхбат 0+2 1+4
Долджинсурен Мункхбат 2+3 0+2
Енкхсайкхан Енкхбат
Долджинсурен Мункхбат
22 Литва 18 3+9 Lapped
Микита Романов 0+3 0+1
Сара Урумова 0+2 3+3
Микита Романов
Сара Урумова
23 Канада 21 6+12 Lapped
Жюль Бурнотт 2+3 0+3
Дар’я Сепанді 3+3 1+3
Жюль Бурнотт
Дар’я Сепанді
24 Бразилія 28 0+5 Lapped
Матеуш Де Сантана Васконселлос 0+1 0+1
Мірлен Пісін 0+3 0+0
Матеуш Де Сантана Васконселлос
Мірлен Пісін
25 Казахстан 13 2+3 Lapped
Бекентай Турлубеков 2+3 0+0
Ксенія Долгополова
Бекентай Турлубеков
Ксенія Долгополова
26 Болгарія 17 4+6 Lapped
Деян Разложкі 4+3 0+3
Стефані Йолова
Деян Разложкі
Стефані Йолова
27 Боснія і Герцеговина 27 0+5 Lapped
Стефан Лопатіч 0+2 0+3
Анастасія Войнович
Стефан Лопатіч
Анастасія Войнович
28 Македонія 29 6+6 Lapped
Андонакі Костоскі 4+3 2+3
Міхаела Даноска
Андонакі Костоскі
Міхаела Даноска
Естонія 14
Перв Юусеп
Сюзан Кюельм
Перв Юусеп
Сюзан Кюельм
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Тіріль Екхофф 803
2 Ганна Еберґ 765
3 Марте Олсбю Ройселанд 759
4 Ліза-Тереза Хаузер 679
5 Доротея Вірер 639
6 Франциска Пройсс 638
7 Анаїс Шевальє-Буше 531
8 Ельвіра Карін Еберг 522
9 Дінара Алімбекова 503
10 Маркета Давідова 501
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Артем Прима 6.47

vote
Нравится ли вам новый внешний вид сайта?
 
Неплохо для начала, но нужны доработки
vote
158
Мне не интересна новая версия, буду пользоваться старой
vote
130
Дизайн неудачный, сайт стал менее удобным
vote
99
Да, все отлично, дизайн современный, навигация удобная
vote
73
 
проголосовать



popular profile

Росія  Олександр Лоґінов
Фінляндія  Кайса Мякяряйнен
Україна  Валентина Семеренко
Норвегія  Уле-Айнар Бйорндален
Україна  Юлія Джима
Україна  Віта Семеренко
Франція  Мартен Фуркад
Білорусь  Ірина Кривко
Норвегія  Еміль-Еґле Свендсен
Україна  Дар'я Блашко
Італія  Доротея Вірер
Україна  Дмитро Підручний
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Білорусь  Дар'я Домрачева
Україна  Анастасія Меркушина

interview

2021-02-23
Андрій Доценко: У момент, коли їхав зі спуску, я наїхав на захисну маску

2021-02-22
Володимир Бринзак: Виступ команди в Поклюці став приємним сюрпризом

2021-02-21
Коментарі. ЧС-2021, чоловічий мас-старт

2021-02-21
Володимир Бринзак: Будемо робити все можливе, аби зміна поколінь відбулася

2021-02-21
Юрай Санітра: Не було соромно дивитися на нашу команду

2021-02-21
Коментарі. ЧС-2021, жіночий мас-старт