Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кантен Фійон-Майє 581
2 Себастьян Самуельссон 484
3 Емільєн Жаклен 470
4 Тар'єй Бьо 404
5 Ветле-С’ястад Крістіансен 378
6 Олександр Лоґінов 377
7 Антон Смольський 359
8 Сімон Дестьйо 345
9 Стурла Легрейд 344
10 Йоханнес-Тінґнес Бьо 343
Весь рейтинг
останнє фото
Артем Прима<br>Дмитро Підручний<br>Антон Дудченко
Артем Прима
Дмитро Підручний
Антон Дудченко
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   18:48
Турнір
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
registration
Реєстрація
Вхід
Мій профайл
next race

Юніорський чемпіонат Європи, Поклюка
2022-01-19 10:30 (CET)
Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км

Наступна трансляція

Кубок світу, Антхольц-Антерсельва
2022-01-20 14:15 (CET)
Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки

Час київський

Всі трансляції


Естерсунд - 2021/2022


   2021-12-02 Кубок світу, Спринт 7.5 км, Жінки
Позначити кольором
(Натисніть на прапор)
 
Перейти до аналізу гонки
  Ім'я Стрільба - Час
1 Ліза-Тереза Хаузер 31 0+0 0 19:30.2 0.0
2 Ельвіра Карін Еберґ 1 1+1 2 19:42.7 +12.5
3 Ганна Сола 21 0+1 1 19:44.6 +14.4
4 Дінара Алімбекова 5 0+0 0 19:50.8 +20.6
5 Франциска Пройсс 35 0+1 1 19:54.4 +24.2
6 Анаїс Шевальє-Буше 40 0+1 1 19:58.0 +27.8
7 Лінн Перссон 4 0+0 0 20:04.6 +34.4
8 Хлое Шевальє 74 0+0 0 20:08.3 +38.1
9 Деніз Херрманн 14 1+0 1 20:13.3 +43.1
10 Ванесса Фогт 28 0+0 0 20:14.6 +44.4
11 Ганна Еберґ 16 1+1 2 20:17.2 +47.0
12 Марте Олсбю Ройселанд 37 0+1 1 20:17.9 +47.7
13 Ліза Віттоцці 38 1+0 1 20:19.6 +49.4
14 Анаїс Бескон 62 0+1 1 20:22.9 +52.7
15 Лєна Хеккі 41 0+0 0 20:23.4 +53.2
16 Доротея Вірер 34 2+0 2 20:25.6 +55.4
17 Жустін Бреза 7 1+1 2 20:25.8 +55.6
18 Маркета Давідова 11 1+0 1 20:29.2 +59.0
19 Юлія Джима 18 0+1 1 20:29.8 +59.6
20 Світлана Міронова 60 0+1 1 20:33.2 +1:03.0
21 Туулі Томінґас 23 0+0 0 20:35.9 +1:05.7
22 Мона Брурссон 50 1+0 1 20:36.6 +1:06.4
23 Мілєна Тодорова 17 1+0 1 20:36.7 +1:06.5
24 Ірина Лещенко 61 0+0 0 20:38.4 +1:08.2
25 Яніна Хеттіх 90 0+0 0 20:43.2 +1:13.0
26 Клер Іґан 30 1+0 1 20:43.6 +1:13.4
27 Христина Рєзцова 29 1+1 2 20:44.8 +1:14.6
28 Іда Лієн 67 1+1 2 20:45.2 +1:15.0
29 Уляна Нігматулліна 27 1+0 1 20:46.5 +1:16.3
30 Лотте Лі 24 0+1 1 20:47.8 +1:17.6
31 Емілі-Аахейм Калькенберґ 33 0+1 1 20:49.6 +1:19.4
32 Тіріль Екхофф 111 1+1 2 20:52.0 +1:21.8
33 Дуня Здуц 32 0+0 0 20:52.7 +1:22.5
34 Джессіка Їслова 44 0+1 1 20:53.0 +1:22.8
35 Інґрід-Ландмарк Тандреволд 3 0+2 2 20:53.7 +1:23.5
36 Кароліне-Оффіґстад Кноттен 56 1+0 1 20:54.5 +1:24.3
37 Сарі Маеда 75 1+1 2 20:57.6 +1:27.4
38 Дідра Ірвін 43 1+0 1 20:58.7 +1:28.5
39 Сара Бодрі 83 0+0 0 21:03.0 +1:32.8
40 Анна Маґнуссон 48 0+2 2 21:03.2 +1:33.0
41 Каміла Жук 53 1+1 2 21:05.9 +1:35.7
42 Олена Кручінкіна 6 0+1 1 21:06.0 +1:35.8
43 Лариса Кукліна 46 1+0 1 21:08.7 +1:38.5
44 Юлія Швайґер 45 0+0 0 21:16.1 +1:45.9
45 Ірина Казакевич 107 0+2 2 21:16.7 +1:46.5
46 Аїта Ґаспарін 64 1+1 2 21:17.5 +1:47.3
47 Аліна Стремоус 26 1+1 2 21:17.6 +1:47.4
48 Жюлья Сімон 52 2+2 4 21:18.4 +1:48.2
49 Дар'я Блашко 113 0+1 1 21:20.9 +1:50.7
50 Марі Едер 13 2+1 3 21:21.2 +1:51.0
51 Габріеле Лесцінскайте 71 0+0 0 21:21.3 +1:51.1
52 Надія Мозер 42 0+1 1 21:21.4 +1:51.2
53 Ванесса Хінц 54 2+0 2 21:26.9 +1:56.7
54 Тереза Вінкларкова 105 1+0 1 21:27.5 +1:57.3
55 Селіна Ґаспарін 12 1+1 2 21:28.4 +1:58.2
56 Емма Ландер 9 2+0 2 21:31.9 +2:01.7
57 Чу Янь Мень 76 0+1 1 21:32.0 +2:01.8
58 Єва Пускарчікова 2 0+1 1 21:33.1 +2:02.9
59 Анна Юппе 89 0+1 1 21:33.6 +2:03.4
60 Валентина Семеренко 93 0+1 1 21:35.1 +2:04.9
61 Джоанна Скоттхайм 78 2+0 2 21:38.3 +2:08.1
62 Еліза Ґаспарін 47 0+2 2 21:39.3 +2:09.1
63 Валерія Васнецова 86 0+2 2 21:39.8 +2:09.6
64 Катерина Аввакумова 10 1+1 2 21:40.8 +2:10.6
65 Мень Фанькі 115 0+0 0 21:47.0 +2:16.8
66 Олена Білосюк 8 0+2 2 21:48.8 +2:18.6
67 Моніка Хойніш-Старенга 36 0+1 1 21:49.9 +2:19.7
68 Альона Іванова 69 1+1 2 21:50.7 +2:20.5
69 Люція Харватова 70 2+2 4 21:50.9 +2:20.7
70 Каролін Коломбо 109 1+3 4 21:53.7 +2:23.5
71 Емі Басерга 97 1+1 2 21:54.7 +2:24.5
72 Галина Вишневська-Шепоренко 20 0+2 2 21:55.5 +2:25.3
73 Саніта Буліня 91 1+0 1 21:56.1 +2:25.9
74 Даніела Кадєва 87 1+0 1 21:59.6 +2:29.4
75 Івона Фіалкова 15 1+3 4 22:01.2 +2:31.0
76 Сюзан Кюельм 73 0+1 1 22:01.9 +2:31.7
77 Віта Семеренко 49 1+0 1 22:02.1 +2:31.9
78 Крістіна Рідер 102 1+0 1 22:03.7 +2:33.5
79 Суві Мінккінен 51 0+2 2 22:04.6 +2:34.4
80 Анастасія Кіннунен 88 1+2 3 22:06.5 +2:36.3
81 Ханна Аухенталлер 116 0+1 1 22:07.4 +2:37.2
82 Марія Ременова 85 1+0 1 22:10.9 +2:40.7
83 Анна Мака 77 1+1 2 22:11.7 +2:41.5
84 Джоанн Рід 81 0+4 4 22:12.3 +2:42.1
84 Беніта Пайффер 98 1+1 2 22:12.3 +2:42.1
86 Зіва Клеменчич 80 1+2 3 22:12.5 +2:42.3
87 Фуюко Тачізакі 39 2+1 3 22:14.1 +2:43.9
88 Кінґа Збілут 112 0+2 2 22:14.7 +2:44.5
89 Реґіна Ойя 103 2+0 2 22:16.4 +2:46.2
90 Полона Клеменчіч 25 2+1 3 22:20.9 +2:50.7
91 Наталія Ушкіна 114 0+0 0 22:23.5 +2:53.3
92 Наталія Кочергіна 22 0+2 2 22:23.7 +2:53.5
93 С’юзан Данклі 100 0+2 2 22:25.5 +2:55.3
94 Йоханна Таліхярм 59 1+1 2 22:29.2 +2:59.0
95 Ірина Кручінкіна 95 2+1 3 22:30.8 +3:00.6
96 Анастасія Толмачова 79 0+1 1 22:33.3 +3:03.1
97 Самуела Комола 57 1+3 4 22:37.7 +3:07.5
98 Ніка Віндісар 99 1+0 1 22:42.0 +3:11.8
99 Мікела Каррара 72 3+2 5 22:50.9 +3:20.7
100 Пауліна Фіалкова 55 2+3 5 22:54.2 +3:24.0
101 Кім Сеон-Су 110 0+0 0 22:58.3 +3:28.1
102 Юріє Танака 94 0+2 2 23:04.2 +3:34.0
103 Єлизавета Бєльченко 63 2+1 3 23:05.5 +3:35.3
104 Байба Бендіка 19 4+2 6 23:11.5 +3:41.3
105 Танг Цзялінь 84 2+2 4 23:14.1 +3:43.9
106 Дар'я Кліміна-Усанова 65 1+4 5 23:14.5 +3:44.3
107 Аманда Лайтфут 82 1+3 4 23:25.7 +3:55.5
108 Асука Хатісука 108 0+3 3 23:33.3 +4:03.1
109 Джі Хі Мун 68 1+2 3 23:35.6 +4:05.4
110 Аннія Кейта Сабула 96 1+1 2 23:45.2 +4:15.0
111 Марія Здравкова 101 1+1 2 24:02.7 +4:32.5
112 Аніка Козіца 66 0+4 4 24:09.3 +4:39.1
113 Дін Юхуань 104 3+2 5 24:22.3 +4:52.1
DNS Анна Вайдель 58 0
DNF Дарсі Мортон 92 0 0
DNS Еріка Янкя 106 0
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Марте Олсбю Ройселанд 651
2 Ельвіра Карін Еберґ 563
3 Дінара Алімбекова 499
4 Ганна Еберґ 482
5 Ліза-Тереза Хаузер 451
6 Ганна Сола 407
7 Анаїс Бескон 371
8 Анаїс Шевальє-Буше 359
9 Маркета Давідова 334
10 Доротея Вірер 330
Весь рейтинг
assessments
Оцінки в останній гонці

Дмитро Підручний 5.00
Артем Прима 4.96
Богдан Цимбал 4.96
Антон Дудченко 4.79

vote
На какой позиции будет лучший из украинцев (мужчины или женщины) в общем зачете КМ по итогам сезона 2021/22?
 
16-20 места
vote
151
11-15 места
vote
123
21 место или ниже
vote
117
1-10 места
vote
61
 
проголосовать



popular profile

Україна  Олена Білосюк
Україна  Юлія Джима
Україна  Дар'я Блашко
Україна  Денис Насико
Україна  Дмитро Підручний
Україна  Богдан Цимбал
Україна  Антон Дудченко
Норвегія  Йоханнес-Тінґнес Бьо
Україна  Ірина Петренко
Україна  Валентина Семеренко
Білорусь  Дінара Алімбекова
Україна  Анастасія Меркушина
Білорусь  Ганна Сола
Австрія  Ліза-Тереза Хаузер
Україна  Анна Кривонос

interview

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча гонка переслідування

2022-01-16
Коментарі. Рупольдинг, жіноча гонка переслідування

2022-01-16
Урош Вєлєпєц: Поки що не можу назвати остаточний склад

2022-01-15
Коментарі. Рупольдинг, чоловіча естафета

2022-01-15
Юрай Санітра: Шоста позиція – наш рівень. Треба ще допрацювати

2022-01-15
Богдан Цимбал: На фінішному колі вже не вистачило сил, щоб боротися так як потрібно