Надіслати новину   Russian   Ukrainian   English
ГОЛОВНА ЗБIРНА НОВИНИ ТУРНIР КОНТАКТИ
 
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Мартен Фуркад 1116
2 Йоханнес-Тінґнес Бьо 1027
3 Антон Шипулін 697
4 Арнд Пайффер 668
5 Лукас Хофер 637
6 Яков Фак 602
7 Тар'єй Бьо 591
8 Сімон Дестьйо 579
9 Бенедікт Долль 532
10 Кантен Фійон-Майє 518
Весь рейтинг
Денис Насико<br>Олександр Пономаренко<br>Єгор Козлов
Денис Насико
Олександр Пономаренко
Єгор Козлов
Всі фотогалереї
Головна
Обговорення   12:29
Усе про біатлон
Чат
Блоги
Інтерв'ю
Преса
Голосування
Трансляції на ТБ
Сайти про біатлон
Контакти
Кубок світу
Календар
Кубок світу
Кубок IBU
Юніорський кубок IBU
Результати
Кубок націй
Кубок націй IBU
Статистика стрільби
Швидкість спортсменів
Біатлонна статистика
Наша команда
Наша збірна
Автографкарти
Біатлонна атрибутика
Фотогалереї збірної
Особисті фотографії
Чемпіонати України
Спорт-школи України
Мультимедіа
Профайли
Шпалери
Фотогалереї
Відео
Реєстрація
Вхід
Мій профайл

Кубок світу, Поклюка
2018-12-02 12:00 (CET)
Одиночна змішана естафета

Час київський

Всі трансляції


Розклад біатлонних змагань сезону 2018/2019

   Час вказано центрально-європейський (CET). У Києві + 1:00, в Москві + 2:00.
Інший сезон:  
   Чемпіонат світу
   Естерсунд
  Змішана естафета  2019-03-07 16:30
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-03-09 13:15
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-03-09 16:30
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2019-03-10 13:45
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2019-03-10 16:30
  Індивідуальна гонка 15 км, Жінки  2019-03-12 15:30
  Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки  2019-03-13 16:10
  Одиночна змішана естафета  2019-03-14 17:10
  Естафета 4х6 км, Жінки  2019-03-16 13:15
  Естафета 4х7.5 км, Чоловіки  2019-03-16 16:30
  Мас-старт 12.5 км, Жінки  2019-03-17 13:15
  Мас-старт 15 км, Чоловіки  2019-03-17 16:00
 
   Чемпіонат Європи
   Раубічі
  Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки  2019-02-20 14:00
  Індивідуальна гонка 15 км, Жінки  2019-02-20 17:30
  Одиночна змішана естафета  2019-02-21 14:00
  Змішана естафета  2019-02-21 17:00
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-02-23 09:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-02-23 12:00
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2019-02-24 09:00
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2019-02-24 11:00
 
   Літній чемпіонат України
   Чернігів
  Естафета змішана (2 жінки + 2 чоловіки, лижоролери)  2018-09-22 10:40
  Спринт 7.5 км, Жінки (л / р)  2018-09-23 12:25
  Спринт 10 км, Чоловіки (л / р)  2018-09-23 14:35
  Гонка переслідування 10 км, Жінки (л / р)  2018-09-25 10:10
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки (л / р)  2018-09-25 11:55
  Мас-старт 5 км, Жінки (біг)  2018-09-26 10:10
  Мас-старт 6 км, Чоловіки (біг)  2018-09-26 11:50
 
   Літній чемпіонат світу
   Нове Мєсто
  Змішана естафета (юніори)  2018-08-24 15:30
  Змішана естафета  2018-08-24 18:00
  Юніорки, Спринт, 7.5 км  2018-08-25 11:45
  Юніори, Спринт, 10 км  2018-08-25 14:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2018-08-25 16:45
  Спринт 10 км, Чоловіки  2018-08-25 18:45
  Юніорки, Гонка переслідування, 10 км  2018-08-26 10:45
  Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км  2018-08-26 12:45
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2018-08-26 15:15
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2018-08-26 17:00
   Кубок світу
   Поклюка
  Одиночна змішана естафета  2018-12-02 12:00
  Змішана естафета  2018-12-02 14:30
  Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки  2018-12-05 14:15
  Індивідуальна гонка 15 км, Жінки  2018-12-06 14:15
  Спринт 10 км, Чоловіки  2018-12-07 14:15
  Спринт 7.5 км, Жінки  2018-12-08 14:15
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2018-12-09 11:45
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2018-12-09 14:45
   Хохфільцен
  Спринт 7.5 км, Жінки  2018-12-13 14:15
  Спринт 10 км, Чоловіки  2018-12-14 14:15
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2018-12-15 11:30
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2018-12-15 14:45
  Естафета 4х6 км, Жінки  2018-12-16 11:15
  Естафета 4х7.5 км, Чоловіки  2018-12-16 14:15
   Нове Мєсто
  Спринт 10 км, Чоловіки  2018-12-20 17:30
  Спринт 7.5 км, Жінки  2018-12-21 17:30
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2018-12-22 15:00
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2018-12-22 17:00
  Мас-старт 15 км, Чоловіки  2018-12-23 11:45
  Мас-старт 12.5 км, Жінки  2018-12-23 14:30
   Обергоф
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-01-10 14:30
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-01-11 14:30
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2019-01-12 12:45
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2019-01-12 15:00
  Естафета 4х6 км, Жінки  2019-01-13 11:45
  Естафета 4х7.5 км, Чоловіки  2019-01-13 14:30
   Рупольдінг
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-01-16 14:30
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-01-17 14:30
  Естафета 4х7.5 км, Чоловіки  2019-01-18 14:30
  Естафета 4х6 км, Жінки  2019-01-19 14:30
  Мас-старт 15 км, Чоловіки  2019-01-20 12:15
  Мас-старт 12.5 км, Жінки  2019-01-20 14:40
   Антхольц-Антерсельва
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-01-24 14:30
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-01-25 14:30
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2019-01-26 13:30
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2019-01-26 15:30
  Мас-старт 12.5 км, Жінки  2019-01-27 12:45
  Мас-старт 15 км, Чоловіки  2019-01-27 15:30
   Кенмор
  Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки  2019-02-07 18:15
  Індивідуальна гонка 15 км, Жінки  2019-02-07 22:00
  Естафета 4х7.5 км, Чоловіки  2019-02-09 20:30
  Естафета 4х6 км, Жінки  2019-02-09 22:45
  Мас-старт 15 км, Чоловіки  2019-02-10 19:00
  Мас-старт 12.5 км, Жінки  2019-02-10 22:00
   Солт Лейк Сіті
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-02-14 19:15
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-02-15 19:15
  Мас-старт 12.5 км, Жінки  2019-02-16 18:05
  Мас-старт 15 км, Чоловіки  2019-02-16 22:05
  Одиночна змішана естафета  2019-02-17 18:10
  Змішана естафета  2019-02-17 22:05
   Холменколлен
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-03-21 16:30
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-03-22 16:30
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2019-03-23 15:00
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2019-03-23 17:15
  Мас-старт 12.5 км, Жінки  2019-03-24 14:00
  Мас-старт 15 км, Чоловіки  2019-03-24 16:30
 
   Кубок IBU
   Ідре
  Спринт 10 км, Чоловіки  2018-11-29 10:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2018-11-29 13:00
  Спринт 10 км, Чоловіки  2018-12-01 10:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2018-12-01 13:00
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2018-12-02 10:00
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2018-12-02 12:30
   Ріднаун-Валь-Ріданна
  Одиночна змішана естафета  2018-12-13 10:00
  Змішана естафета  2018-12-13 12:30
  Спринт 7.5 км, Жінки  2018-12-15 10:00
  Спринт 10 км, Чоловіки  2018-12-15 13:00
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2018-12-16 10:00
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2018-12-16 12:30
   Обертілліах
  Індивідуальна гонка 20 км, Чоловіки  2018-12-19 10:00
  Індивідуальна гонка 15 км, Жінки  2018-12-19 13:30
  Спринт 10 км, Чоловіки  2018-12-22 10:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2018-12-22 13:00
   Душники-Здруй
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-01-12 10:00
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-01-12 13:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-01-13 10:00
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-01-13 13:00
   Арбер
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-01-19 10:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-01-19 13:00
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2019-01-20 10:00
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2019-01-20 12:30
   Ленцергайде
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-01-24 10:00
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-01-24 13:00
  Гонка переслідування 10 км, Жінки  2019-01-26 10:00
  Гонка переслідування 12.5 км, Чоловіки  2019-01-26 12:30
  Одиночна змішана естафета  2019-01-27 10:00
  Змішана естафета  2019-01-27 12:30
   Отепяе
  Супер спринт, Жінки  2019-03-01 14:30
  Супер спринт, Чоловіки  2019-03-01 15:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-03-02 10:00
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-03-02 13:00
   Мартель-Валь-Мартелло
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-03-14 10:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-03-14 13:00
  Спринт 10 км, Чоловіки  2019-03-16 10:00
  Спринт 7.5 км, Жінки  2019-03-16 13:00
  Мас-старт 12.5 км, Жінки  2019-03-17 10:00
  Мас-старт 15 км, Чоловіки  2019-03-17 12:30
 
   Юніорський чемпіонат світу
   Брезно–Осрблі
  Юнаки, Естафета, 3х7.5 км  2019-01-27 11:00
  Дівчата, Естафета, 3х6 км  2019-01-27 14:00
  Змішана естафета (юніори)  2019-01-28 11:00
  Юніорки, Естафета, 3х6 км  2019-01-28 14:00
  Юнаки, Індивідуальна гонка, 12.5 км  2019-01-29 11:00
  Дівчата, Індивідуальна гонка, 10 км  2019-01-29 14:00
  Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км  2019-01-30 11:00
  Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км  2019-01-30 14:30
  Юнаки, Спринт, 7.5 км  2019-02-01 11:00
  Дівчата, Спринт, 6 км  2019-02-01 14:00
  Юніори, Спринт, 10 км  2019-02-02 11:00
  Юніорки, Спринт, 7.5 км  2019-02-02 14:00
  Юнаки, Гонка переслідування, 10 км  2019-02-03 11:00
  Дівчата, Гонка переслідування, 7.5 км  2019-02-03 12:00
  Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км  2019-02-03 14:15
  Юніорки, Гонка переслідування, 10 км  2019-02-03 15:20
 
   Юніорський чемпіонат Європи
   Шушен
  Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км  2019-03-06 10:00
  Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км  2019-03-06 13:30
  Одиночна змішана естафета. Юніори  2019-03-07 00:00
  Змішана естафета (юніори)  2019-03-07 00:00
  Юніори, Спринт, 10 км  2019-03-09 10:00
  Юніорки, Спринт, 7.5 км  2019-03-09 13:00
  Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км  2019-03-10 10:00
  Юніорки, Гонка переслідування, 10 км  2019-03-10 13:00
 
   Юніорський кубок IBU
   Ленцергайде
  Юніори, Індивідуальна гонка, 15 км  2018-12-15 10:00
  Юніорки, Індивідуальна гонка, 12.5 км  2018-12-15 13:30
  Юніори, Спринт, 10 км  2018-12-16 10:00
  Юніорки, Спринт, 7.5 км  2018-12-16 13:00
   Преманон
  Змішана естафета (юніори)  2018-12-19 11:00
  Одиночна змішана естафета. Юніори  2018-12-19 12:00
  Юніори, Спринт, 10 км  2018-12-21 10:00
  Юніорки, Спринт, 7.5 км  2018-12-21 13:00
  Юніори, Гонка переслідування, 12.5 км  2018-12-22 10:00
  Юніорки, Гонка переслідування, 10 км  2018-12-22 13:00
   Торсбі
  Юніори, Спринт, 10 км  2019-03-01 10:00
  Юніорки, Спринт, 7.5 км  2019-03-01 13:00
  Юніори, Спринт, 10 км  2019-03-02 10:00
  Юніорки, Спринт, 7.5 км  2019-03-02 13:00
 
Кубок світу
# Ім'я Очки
1 Кайса Мякяряйнен 822
2 Анастасія Кузьміна 819
3 Дар'я Домрачева 804
4 Лаура Далмайєр 730
5 Доротея Вірер 681
6 Ліза Віттоцці 588
7 Анаїс Бескон 582
8 Вероніка Віткова 545
9 Франциска Хільдебранд 539
10 Ванесса Хінц 522
Весь рейтинг

Національний університет фізичного виховання і спорту України


country flag  Валя Семеренко
country flag  Віта Семеренко
country flag  Юлія Джима
country flag  Сергій Семенов
country flag  Антон Шипулін
country flag  Тіріль Екгофф
country flag  Еміль-Геґле Свендсен
country flag  Доротея Вірер
country flag  Марі Дорен-Абер
country flag  Мартен Фуркад
country flag  Кайса Мякяряйнен
country flag  Лаура Дальмаєр
country flag  Ґабрієла Коукалова

Інші профайли


2018-10-14
Владимир Брынзак: Весной трасса в Буковеле уже будет готова для тренировок

2018-10-11
Илья Лопухов: Решение о нашем переходе не было принято спонтанно

2018-10-04
Мэр Тростянца Юрий Бова: Мечта, которая изменит жизнь нашего города - вернуть большой биатлон в Тростянец

2018-10-02
Артем Нестеренко: Тайминг, как путь из прошлого в будущее

2018-09-30
Екатерина Бех: Я просто делаю свою работу и пытаюсь показать результат

2018-09-29
Сергей Седнев: Когда стоял на подиуме Гонки чемпионов, по телу пробежали мурашки